Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 18:34:04

ja korzytałam kilka razy i za każdym razem jeden wielki PLUS, te oferty sa rewelacyjne:)

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 18:35:27

kupiłam 2 pobyty wakacyjne, kurs prawa jazdy i kilka mniejszych rzeczy, ze wszystkich byłam mega zadowolona

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 18:36:44

Dziewczyny a ja mam problem gdyz gdzies okolo 2 miesiecy temu a moze i wiecej zamowilam takie bransoletki od komarow na tym group ii zrobilam przelew pieniazki mi pobralo a nic nieprzyszlo do ej pory:( nie mam a ni pieniazkow ani bransoletek

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 18:38:17

to super sposób na tanie zakupy;) ja uczesczam na aerobic i srednio za miesiac chodzenia place 100zł za karnet na ok 12 wejsc, na GRUPONIE kupilam sobie karnet za 150zł na 3 miesiace bez limitu na aerobic i silownie. Chyba warto?:D

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 18:40:32

Ja korzystałam kilka razy i byłam bardzo zadowolona. Tylko raz był problem z mydeal, bo kupiliśmy kupony na jedzenie na dowóz ale zamawiało się on-line i kody nie działały :/ musieliśmy dzwonić i pytać czy dowiozą nam mimo tego i przyjmą kupon, niestety tylko jedna z pięciu czy sześciu restauracji się zgodziła.

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 18:43:17

ja właśnie mam zamiar kupić mikrodermabrazję bo jest za 39 zł :P

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 18:43:48

Ja też korzystam, kupiłam sobie np poduszkę leczniczą zamiast prawie 200zł to 69 zł bodajże, ale bardzo długo na nią czekałam. Ale to była wina tego że gruper musiał przekazać wszystke oferty tej firmie i dane i to chwilę zajęło.

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 18:44:56

To zależy od gruponu. Ja od jakiegoś czasu kupuje różne kupony w Gruponie i Gruperze i z większości jestem zadowolona. Ceny fantastyczne i na prawdę te oferty są opłacalne. Ale wszytko zależy od miejsca. Np. raz wykupiłam sobie kupon na strzyżenie, modelowanie, farbowanie i makijaż na ślub brata. Dzwoniąc pytałam się czy ze wszystkim się wyrobię jeżeli zapiszę się 2 godziny wcześniej, pani powiedziała, że bez problemu a na miejscu okazało się, że jest tyle chętnych dziewczyn, że są opóźnienia i gdyby nie jakaś miła kobitka, która mnie wpuściła przed siebie, to bym albo nie miała makijażu albo spóźniła się na ślub :/ moja przyjaciółka z kolei kiedyś narzekała na jakąś restaurację, ale to zależy gdzie się trafi. Bo ja kupiłam dużo kuponów kosmetycznych i jestem zadowolona. Tylko trzeba dokładnie czytać co i jak żeby się nie naciąć :) i wycieczki bym nie wykupiła.

Cytat
19martad87
Dziewczyny a ja mam problem gdyz gdzies okolo 2 miesiecy temu a moze i wiecej zamowilam takie bransoletki od komarow na tym group ii zrobilam przelew pieniazki mi pobralo a nic nieprzyszlo do ej pory:( nie mam a ni pieniazkow ani bransoletek

Może trzeba było zrobić zamówienie na odpowiedniej stronie z tymi bransoletkami?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-03 18:46 przez Madziula69.

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 18:48:43

A dziewczyny nie wiecie jak np mam kupon na Open Bar to wystarczy jak podam nr tego kuponu czy trzeba drukować?

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 18:52:44

Ja już wiele razy kupowałam różne rzeczy na tego typu stronach i zawsze byłam zadowolona.

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 18:55:53

Cytat
6MoNi9
A dziewczyny nie wiecie jak np mam kupon na Open Bar to wystarczy jak podam nr tego kuponu czy trzeba drukować?
Lepiej sobie wydrukuj.

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 19:00:54

moja koleżanka właśnie wykupiła sobie laserową korektę oczu ! okazja super. Dopiero w listopadzie ma wizyte i będzie wszystko wiedzieć :)

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 19:04:15

na odpowiedniej stronie a to nie jest groupon.pl? :(

zweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 19:12:44

NIE MA BŁĘDU W TYTULE!!!!!!
LUDZIE CO WY PISZECIE?
TO SŁOWO ODMIENIA SIĘ OD KTÓRY, KTÓRA, KTÓRAŚ!!!!!
JEST TO FAKTYCZNIE RZADKO UŻYWANE JUŻ SŁOWO, ALE NAPISAŁA DZIEWCZYNA POPRAWNIE...
EH... UDAWAĆ MĄDRĄ JEST NAJPROŚCIEJ :) ŻAL

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 19:12:58

nigdy z tego nie korzystałam

Cytat
nefretete1106
NIE MA BŁĘDU W TYTULE!!!!!!
LUDZIE CO WY PISZECIE?
TO SŁOWO ODMIENIA SIĘ OD KTÓRY, KTÓRA, KTÓRAŚ!!!!!
JEST TO FAKTYCZNIE RZADKO UŻYWANE JUŻ SŁOWO, ALE NAPISAŁA DZIEWCZYNA POPRAWNIE...
EH... UDAWAĆ MĄDRĄ JEST NAJPROŚCIEJ :) ŻAL

tytuł chyba został poprawiony, bo jedna użytkowniczka napisała, że było "Kturaś"



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-03 19:13 przez aneczka-art.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o radę !