Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

1 minutę temu

sklep detailingowy

25 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

GROUPON, czy któraś korzystała?

02 paź 2011 - 19:08:51

Właśnie wykupiłam kupon promocyjny w GROUPONIE, czy ktoś korzystał i jakie opinie są o tych usługach?

<moderacja - korekta tytułu>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-02 20:07 przez moderator.

GROUPON, czy któraś korzystała?

02 paź 2011 - 19:10:02

usługi są pełnowartościowe, nie można dać jednej, to subiektywne odczucia:) korzystam często i jestem zadowolona

GROUPON, czy któraś korzystała?

02 paź 2011 - 19:10:37

Ja już wykorzystałam z 6 gruponów. Wszystko super się odbyło, oferty bardzo opłacalne także polecam:)

GROUPON, czy któraś korzystała?

02 paź 2011 - 19:10:40

nie korzystałam ale zamierzam tylko nigdy nie mam na to czasu. A za ten błąd w tytule niektóre szafiarki Cię zjedzą.

GROUPON, czy któraś korzystała?

02 paź 2011 - 19:10:58

o matko...zabiłaś mnie tym tytułem!
KTÓRAŚ!!!

zweryfikowana
Posty: 1.011
Ostrzeżenia: 1/5

GROUPON, czy któraś korzystała?

02 paź 2011 - 19:11:27

zależy na co oglądałam ostatnio program na ten temat i nigdy nie kupie żadnego zabiegu kosmetycznego tam

GROUPON, czy któraś korzystała?

02 paź 2011 - 19:11:57

Korzystam, przynajmniej raz na miesiąc coś wykupie. Np kursy językowe, maturalne, masaże,fryzjera itp itd
a najlepiej sprawdzać na www.znizkomania.pl tam masz większość ofert :)
kturaś xD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-02 19:12 przez magda1993.

GROUPON, czy któraś korzystała?

02 paź 2011 - 19:13:45

HAHAHAHA o boże jak tak można...


Ja regularnie korzystam z grupona, wykupuję głownie zabiegi kosmetyczne, wizyty u fryzjera... zawsze jestem zadowolona ;)

GROUPON, czy któraś korzystała?

02 paź 2011 - 19:13:54

Uwielbiam groupon iinne zakupy grupowe :D
Częśto mają fajne zabiegi na twarz i ciało, ale i ciekawe oferty na wyjazdy itp :)
Miałam parę zabiegów - super było + super wyjazd - udany,wręcz luksusowo a za małe pieniądze :D

GROUPON, czy któraś korzystała?

02 paź 2011 - 19:14:00

kupowałam 2 razy (obiad w restauracji i farbowanie plus strzyżenie). z obu przypadkach byłam zadowolona. jeśli Twój kupon kupiło wiele osób i musisz się umówić na jego wykorzystanie np fryzjer to lepiej dzwoń jutro do salonu bo niestety długo czasami trzeba czekać na zakupioną usługę. to czy będziesz zadowolona z usługi/rzeczy dowiesz się jak dostaniesz przedmiot/skorzystasz z usługi.

GROUPON, czy któraś korzystała?

02 paź 2011 - 19:16:19

nigdy nie korzystałam. :/

GROUPON, czy któraś korzystała?

02 paź 2011 - 19:24:24

Cytat
paulina_bliznieta
nie korzystałam ale zamierzam tylko nigdy nie mam na to czasu. A za ten błąd w tytule niektóre szafiarki Cię zjedzą.

No myślałam że żadna już się nie zjarzy że tam jest błąd , nie lubię tego choć sama nie wiem czy ich nie popełniam

GROUPON, czy któraś korzystała?

02 paź 2011 - 20:05:48

korzystam z grupera i z groupona :P Mialam juz kupon na przedluzanie rzęs metodą 1:1, kolorowe soczewki, fotoksiązke, zestaw herbat, kurs grafiki- to świeży wiec jeszcze nie wiem, ale mam nadzieje ze cos sie nauczę :) Z każdego bylam zadowolona.

GROUPON, czy któraś korzystała?

02 paź 2011 - 20:13:16

jak się w końcu zdecydowałam skorzystać z jednej oferty i wykupiłam kupon na pyszne jedzonko to zmarł właściciel i zamknęli restaurację ;) tak więc mimo szczerych chęci.... ;) ale to wszak nie wina grupona :):)

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

GROUPON, czy któraś korzystała?

03 paź 2011 - 18:31:38

ja dziś właśnie kupiłam... używam takiego nutrikosmetyku Elevation Plus, poprawia wygląd skóry dekoltu, ujędrnia piersi itd. Dziś akurat jest na grouponie o ponad 50% taniej, dla mnie to spora oszczędność :) w sumie kosmetyk sprawdzony, więc nic nie tracę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Akcja fanów.