Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 302
Ostrzeżenia: 2/5

Fałszywi przyjaciele

29 wrz 2011 - 20:52:35

Hej! Czy wy też macie fałszywych przyjaciół? Lub takich, którzy są zazdrośni lub obrabiają ciebie za plecami? Ja mam takich pełno. Szczerze to mam tylko jedną przyjaciółkę, która nigdy mnie nie obgadywała. Reszta to porażka. Ale nie wiem skąd bierze się takie zachowanie. Kiedyś moja koleżanka była zazdrosna o to jak się fajnie ubieram, a co do czego przyszło to podeszła do mnie później i powiedziała że świetnie wyglądam.Również często dogadują mi na temat mojej figury, ponieważ jestem szczupła, wysoka, mam mnóstwo znajomych i na dodatek ładnie się ubieram(nie będe się już chwalić) .Tak samo dzisiaj mnie spotkała taka sytuacja, że moja druga przyjaciółka po raz pierwszy obgadała mnie wraz z jakąś drugą w łazience. Koleżanki z klasy to usłyszały i mi powiedziały. Bardzo mi przykro z tego powodu, gdyż w ogóle bym sie po niej tego nie spodziewała. Jak mogła :( Musiałam się komuś wygadać, a jakoś nie miałam komu, także przepraszam za zaśmiecanie forum. Czasami sobie myślę, że lepiej nie wdawać się w większe koleżeństwo bo i tak cię obgadają. Dodam, że ja nie lubię obgadywać i nie obgaduję. Nie obrażam się i nie umiem się odszczekać. Nie nawidzę się kłócić. Was też takie coś spotyka?

Fałszywi przyjaciele

29 wrz 2011 - 20:54:56

ojj niestety tak;)

Fałszywi przyjaciele

29 wrz 2011 - 20:55:47

Też mam mnóstwo fałszywych zazdrosnych, że mi się coś w życiu udaje a mało szczerych i życzliwych. Przywykłam do tego, takie teraz czasy...

Fałszywi przyjaciele

29 wrz 2011 - 20:55:57

Dlatego ja mam jedną przyjaciółkę której ufam w 100% a reszcie ch-j w dupę !
Nie martw się, ja też się przejechałam na takich 'przyjaciółeczkach' ale to było w czasach szkolnych jeszcze.

Fałszywi przyjaciele

29 wrz 2011 - 20:56:19

nie, bo nie nazywam takich ludzi przyjaciółmi ; )
i nigdy nie mówię, że mam wielu przyjaciół... bla bla, nikt nie ma ;]

Fałszywi przyjaciele

29 wrz 2011 - 20:58:25

a ja nie mam przyjaciol juz:D

wole miec kilka dobrych kolezanek i wystarczy:)


pozatym zawsze potem wychodzi,ze nie ma na kogo liczyc:D
takie zycie:D

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Fałszywi przyjaciele

29 wrz 2011 - 20:59:37

Życie........

zweryfikowana
Posty: 551
Ostrzeżenia: 1/5

Fałszywi przyjaciele

29 wrz 2011 - 20:59:41

a co powiesz na to ze moja przyjaciółka od przedszkola ostatnio do mnie napisała "nie zadzwonię do ciebie bo nie mam darmowych minut" super co po tylu latach ;/ żałowała 50 gr;/ i teraz czuje ze zostałam sama....
jedynie to mam mojego chłopaka i mamę

niezweryfikowana
Posty: 302
Ostrzeżenia: 2/5

Fałszywi przyjaciele

29 wrz 2011 - 20:59:44

Właśnie ja mam tylko jedną i to na dodatek tak często się nie spotykamy, bo jakoś czasu nie ma.

Cytat
Maja90
a co powiesz na to ze moja przyjaciółka od przedszkola ostatnio do mnie napisała "nie zadzwonię do ciebie bo nie mam darmowych minut" super co po tylu latach ;/ żałowała 50 gr;/ i teraz czuje ze zostałam sama....
jedynie to mam mojego chłopaka i mamę

No to nieźle ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-29 21:00 przez AniaFa44.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Fałszywi przyjaciele

29 wrz 2011 - 21:00:59

to normalka w moim swiecie, ja juz mam to gdzies ;d

zweryfikowana
Posty: 551
Ostrzeżenia: 1/5

Fałszywi przyjaciele

29 wrz 2011 - 21:03:09

Cytat
AniaFa44
Właśnie ja mam tylko jedną i to na dodatek tak często się nie spotykamy, bo jakoś czasu nie ma.
Cytat
Maja90
a co powiesz na to ze moja przyjaciółka od przedszkola ostatnio do mnie napisała "nie zadzwonię do ciebie bo nie mam darmowych minut" super co po tylu latach ;/ żałowała 50 gr;/ i teraz czuje ze zostałam sama....
jedynie to mam mojego chłopaka i mamę

No to nieźle ;/


a dzis raptem do mnie pisze jakby nigdy nic ;(

Fałszywi przyjaciele

29 wrz 2011 - 21:03:21

LIVE IS LIVE..

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Fałszywi przyjaciele

29 wrz 2011 - 21:03:36

Chyba nie znasz definicji słowa 'przyjaciel'. To są po prostu fałszywi ludzie a nie przyjaciele. Takich ludzi można spotkać na każdym kroku. Dlatego Ja nie ufam ludziom. A to, że obgadują za plecami to spływa po mnie.

Fałszywi przyjaciele

29 wrz 2011 - 21:03:45

nie ma czegos takiego jak falszywi przyjaciele, skonczona milosc itd - dla mnie to sa tak wazne wartosci ze albo sa albo ich nie ma. jak sie cos skonczylo to nie bylo nigdy, jak ktos jest falszywy to nie jest przyjaciele. to tak jakby mowic jasna czern, slodka sól...

Fałszywi przyjaciele

29 wrz 2011 - 21:03:51

ja nie mam przyjaciół tylko znajomych .niestety:((((

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z sąsaidami