Obecnie rozmawiamy o:

Montaż Klimatyzacji

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bziki naszych facetów . : )

23 wrz 2011 - 22:18:50

Wiiitaam i kłaniam się nisko dziewczyny . : ) Szukałam podobnych wątków ale nie znalazłam więc zakładam oto ten . ;) Kobitki ,wypowiadajcie się i piszczcie o "bzikach " waszych mężczyzn . Mój zawsze musi popsuć "chwile ".. Normalnie czasami ręce mi opadają . Np. Leeżmy sobie wtuleni , oglądamy coś tam w tv , rozmawiamy o nas i tak dalej i krótki dialog :

Ja : Kochaam Cięęę , wiesz :> ?
On :wiem , wiem .. no bo jak mnie nie kochać , hmm ? No ale ja ciebie też , nawet bardziej od mojej nowej piłki do kosza .. ;) ( oczywiście w żartach )( chwila ciiszy) .. Kochanie , wiesz co ? Teeen koszykarz ..i ogólnie to ta drużyna jest .. blbablabnlbla blaaa .. :D czasami jestem zamurowana tym co on mówi .. A najlepsze jest to , że on sam nie wie co czasem palnie aa potem przeprasza :D Tak więc nie ma dnia , żeby chociaż nie było zdania o koszu . :D



Czekam na wasze wypowiedzi .. : )

Bziki naszych facetów . : )

23 wrz 2011 - 22:19:58

xbox 360

na 100% :D

zweryfikowana
Posty: 1.036
Ostrzeżenia: 3/5

Bziki naszych facetów . : )

23 wrz 2011 - 22:22:21

haha.. moj mi ostatnio probowla wytlumaczyc co to jest spalony :D

Bziki naszych facetów . : )

23 wrz 2011 - 22:23:28

-Misio, lubię cię za bardzo!!!
-ja ciebie też, ale te drzwi w aucie trzeba zrobić, bo mechanik powiedział i się zaczyna wykład na temat Mazdy.....bzik nad bzika

Bziki naszych facetów . : )

23 wrz 2011 - 22:23:29

gry na Play Station, X Boxa ale glownie...jego SREBRNA STRZALA - SAMOCHOD... TOTALNIE ZWARIOWAL ;]

Bziki naszych facetów . : )

23 wrz 2011 - 22:23:46

Mój to tylko piłka nożna i mma :P mógłby o tym na okrągło gadać :P aż czasem się odwracam i idę spać hehe

Bziki naszych facetów . : )

23 wrz 2011 - 22:25:39

yhh !;d Siłownia.! koledzy !

Bziki naszych facetów . : )

23 wrz 2011 - 22:27:16

fajnie ze maja jakies zainteresowania nawet jesli jest to bzikiem dla Was dziewczyny:P

Bziki naszych facetów . : )

23 wrz 2011 - 22:29:29

Moj ma totalnego bzika na punkcie kuchni, gotowania i ogolnie, gastronomii;) Ma masę ksiazek, po polsku, po angielsku, po francusku. W każdej wolnej chwili jezdzi i zbiera grzyby (potem cos z nich robi;), zbiera jagody, maliny, jezdzi na ryby, na degustacje serów, szuka nowości w internecie, interesuje sie kuchnia molekularna (kuchnia polaczona z nauka, czym mnie tez powoli zaraża:P np. dania z uzyciem cieklego azotu, swietna sprawa!!), na poczatku sie wkurzalam, bo naprawde kuchnia zajmuje 70% jego czasu (pracuje jako kucharz w najlepszej restauracji w Poznaniu) + jest to jego hobby, ale dla mnie na szczescie tez czas znajduje;) No i pysznie mi gotuje... ahh, tylko tylek pozniej rośnie :D

Bziki naszych facetów . : )

23 wrz 2011 - 22:30:21

U mnie było to samo z samochodami ! ..

Ja : Gdzie masz tą czarną koszulke ? ;)
On : Niee wiem , ale za to wiem gdzie jest moje czarne Audi .. ( zz taką miną " Fuck yeaa " )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-23 22:30 przez queenn.

Bziki naszych facetów . : )

23 wrz 2011 - 22:32:15

motocykle, motocykle i jeszcze raz motocykle.. ;P

Bziki naszych facetów . : )

23 wrz 2011 - 22:34:22

Moj milosc do BMW i sportu. Leca jakies mistrzostwa czy w siatce czy w recznej i gra Polska to tak jakby go nie bylo:) musze przechodzic szybko kolo telewizora bo slysze "ZASŁANIASZ MI" o_O

Bziki naszych facetów . : )

23 wrz 2011 - 22:36:27

Ooo.. mój to chyba wygrywa wszystko... KOMPLETNY BZIK na punkcie gitary!!!!! boszzzzz -.- robieniu muzyki......piłki nożnej!!!!! .... i wszystkiego co się da. Oczywiście w tym wszystkim są KOLEDZY. No i jak bym mogła zapomnieć.... od niedawna DIABLO!! xD (gra komputerowa) DOSŁOWNIE brakuje mu czasu nawet na zjedzenie obiadu. A w tym wszystkim oczywiście jeszcze jestem ja :D:D:D

Bziki naszych facetów . : )

23 wrz 2011 - 22:36:33

mój to tylko F1 i gadanie jaki on niespełniony w życiu, że pragnął zawsze być kierowcą rajdowym bla bla bla :)

Bziki naszych facetów . : )

23 wrz 2011 - 22:40:52

Barcelona. <sciana>

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki zegarek wybrac?