Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szafowiczki bywają niemiłe

03 wrz 2011 - 13:30:47

Czesc:)
miałam nie pisac ale musze się dowiedzieć jak to jest??
Często oglądałam wasze stylizacje i kiedy było ok kciukowałam wysoko i pisałam komentarz kiedy nie było do końca fajnie kciukowałam trochę niżej.
Ostatnio odważyłam się(i bardzo żałuję) wstawiłam kilka moich ubranek i bardzo mi się oberwało;( Jak było nawet bardzo fajnie to ktoś od razu komentarz taki że aż zbierało się na łzy;( nie miałam okazji czytac u nikogo tak niemilych komentarzy jak u mnie... Nawet ta czapka ost wstawiona po to by cos o niej sie dowiedziec(na moim profilu). Tak dlugo jej szukalam a teraz nawet mi sie nie podoba. To uslyszlam komentarz na temat wygladu. Tapeciara! Wyszłam pomaranczowa ale to wina aparatu. Z reszta to mial byc wypowiedz na temat nakrycia glowy;/ a i jeszcze ile naczytalam sie o cellulicie;/ Takie ujecie, nogi zlozylam, dodatkowo przy tym aparacie skora zawsze wychodzi na nieciekawa;/ Do brzuszka, malego biustu to ja sie zgodze, ale wypominanie mi czegos czego nie ma. I dajmy na to gdy ktos wstawia ubranie ze swoja twarza to jak ktos jest w miare ladny to chocby nie wiem co znajada cos na ciebie. A jak ktos wstawi stylizacje ktora ma duzo do zarzucenia to ludzie sa delikatniejsi(ja tak zauwazylam) Albo tylko zagladaj nie pozostawiajac po sobie komantarza. A osobki z kilkoma kg wiecej ocenia sie za ubior,a nie za kilka kg wiecej i bardzo dobrze. Mnie sie glownie ocenia za wyglad na szafie. Dziwne. Na przyszlosc jak cos wstawiac to chyba bede sobie ucicnac glowe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-03 13:31 przez Mami1963.

Szafowiczki bywają niemiłe

03 wrz 2011 - 13:32:47

Kochana szkoda nerwów ;* Widziałam Twoją czapę i mi się osobiście podoba, miałam taką tylko karmelową. Dużo osób odreagowuje stresy na szafie co jest żałosne i niedojrzałe. To ich problem, że nie dorośli do kulturalnej oceny, nie Twój:)

Szafowiczki bywają niemiłe

03 wrz 2011 - 13:33:49

najlepiej po prostu nie wstawiać z własną sylwetką

Szafowiczki bywają niemiłe

03 wrz 2011 - 13:34:20

Musisz do tego przywyknąć, niestety. Baby na szafie tak mają ;D
Fakt, trafiają się prawdziwe zołzy, ale trzeba je ignorować :)
Nie przejmuj się niczym :)

Szafowiczki bywają niemiłe

03 wrz 2011 - 13:35:47

Olej to!!! widocznie same maja jakies kompleksy dlatego tak pisza :P

zweryfikowana
Posty: 5.787
Ostrzeżenia: 1/5

Szafowiczki bywają niemiłe

03 wrz 2011 - 13:37:31

A czemu na forum "Szkoła" ?
Co się przejmujesz? Mnie przy ocenie futra się jedna przyczepiła do moich paznokci, chociaż po pierwsze to nie ja jestem na zdjęciu a po drugie w ogóle tam paznokci nie widać.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

Szafowiczki bywają niemiłe

03 wrz 2011 - 13:37:53

Ale jesteś ładna :) Nie przejmuj się komentarzami :)Ja dzisiaj odwiedziłam kilka profilów gdzie jednak różnym osobom się obrywało Bóg wie za co. Czasami komentowały osoby, które same urodą nie grzeszyły.


p.s. jakiego używasz podkładu???

Szafowiczki bywają niemiłe

03 wrz 2011 - 13:38:41

kochana nie przejmuj sie bo laski tu bywaja bardzo bardzo zlosliwe...to tylko z zazdrosci...niestety!!!

Szafowiczki bywają niemiłe

03 wrz 2011 - 13:38:57

też nie raz czytałam złośliwe komentarze na swój temat, jestem jaka jestem i nie muszę sie wszystkim podobać :), mam już swoje lata, urodziłam dziecko ale masz racje takie komentarze zawsze psują humor

Szafowiczki bywają niemiłe

03 wrz 2011 - 13:42:10

TAK TO JUŻ JEST..NIE PRZEJMUJ SIĘ..;)ZAZDROŚĆ PRZEMAWIA PRZEZ NIEKTÓRE...I TYLE;)



<moderacja - wyłącz CAPS LOCK, to traktowane jest jak krzyk, a krzyczeć nie musisz!!!>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-03 16:35 przez moderator.

Szafowiczki bywają niemiłe

03 wrz 2011 - 13:45:18

ja też to zauważyłam... np jak dziewczyny zakładają wątki h/n... ja rozumiem że każdy ma inny gust ale żeby od razu pisać głupie teksty? wystarczy napisać hot lub not. i tyle... a zdarza się pojeżdzanie i nie wiadomo co... zmiesznie z błotem... nie rozumiem po co... widocznie nie które dziewczyny są niedowartościowane i przez to lubią sprawiać innym przykrość

zweryfikowana
Posty: 932
Ostrzeżenia: 1/5

Szafowiczki bywają niemiłe

03 wrz 2011 - 13:49:11

Nie przejmuj sie :) i przyzwyczajaj sie bo tu sporo takich dziewczyn które mają " napięcia przed miesiączkowe" i się wyzywaja..

Szafowiczki bywają niemiłe

03 wrz 2011 - 13:49:47

No ja ostatnio miałam taką sytuację, że odmówiłam dziewczynie wymiany na spodnie po czym stwierdziła, że jednak już tych spodni nie chce, bo jak widzi jak na mnie leżą (dodałam zdjęcie na sobie) to stwierdza, że są brzydkie.
Oczywiście dodała jeszcze, że mam do tych spodni za gruby tyłek i żebym, cytuję "wpier**lała mniej hamburgerów" (ona nie ocenzurowała słowa).
Dziwne, bo skoro chciała się wymienić to widocznie nosi ten sam rozmiar hmm...
A to wszystko tylko dlatego, że nie chciałam się wymienić :)

Jesteś bardzo ładna, nie masz się czym przejmować, takie komentarze na szafie to normalka

Szafowiczki bywają niemiłe

03 wrz 2011 - 13:51:00

"Jak było nawet bardzo fajnie to ktoś od razu komentarz taki że aż zbierało się na łzy;("
no wlasnie sęk w tym, że dla Ciebie cos moze byc bardzo fajne, ale dla innych juz nie koniecznie... chociaz pojazdy typu ze ktos ma gruby brzuch czy cellulit sa nie na miejscu, w koncu mamy oceniac ciuchy, stylizacje a nie to jaka ktos ma figure (no chyba ze sie super puszysta pani wbije w miniowke ledwo za tylek, albo wystapi jakas dziunia z pomaranczowa buzia i spalonymi blond wlosami to czasem ciezko tego nie skomentowac, jednak zawsze mozna jakos delikatniej...)
tak czy siak jestes ladna dziewczyna i nie powinnas sie tak przejmowac komentarzami jakis anonimowych ludzi.
moja przyjaciolka kiedys dala czapke z misiem, to jedna baba jej napisala ze jak bedzie taka nosic to facet ja zdradzi :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-03 13:52 przez BlueOrchid.

Szafowiczki bywają niemiłe

03 wrz 2011 - 13:51:17

Kochane!! Buziaki daje dla tych ktore wspieraja:*
Nie liczylam na zadne komentarze ale to mile;) Choc i tak postanowiłam sie poprawic i beda zdjecia bez glowy:)
najlepiej tylko zdjecie ciuszka:) Ja naprawde nie na leże do niemiłych osób;) choć z góry się tak zakłada;/ Łezki się polały, ale już się ogarniam widzę jednak,że miłych szafowiczek też nie barkuję!!!

Cytat
confetti3353
A czemu na forum "Szkoła" ?
Co się przejmujesz? Mnie przy ocenie futra się jedna przyczepiła do moich paznokci, chociaż po pierwsze to nie ja jestem na zdjęciu a po drugie w ogóle tam paznokci nie widać.
No proszę,a ja mam takie nieciekawe paznokcie, ze mi jeszcze ktoś na ich temat nie pojechał:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-03 13:53 przez Mami1963.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proba zlota 333