Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8

Ja jak pierwszy raz wsiadłam do auta to nogi mi się tak trzęsły, że utrzymać ich nie mogłam na sprzęgle i gazie spokojnie. Byłam pewna, że nie dam rady się nauczyć.
Na szczęście dało się:) Prawko mam już 6 lat i uwieliam jeździć:)
Myślę, że też się nauczysz i z czasem przestaniesz się bać:)

szczerze? instruktora mialam do dupy..jeżdzić nauczył mnie chlopak podstawy a rezty sama sie nie nauczylam...bo to nic zdac prawko w porownaniu jak pozniej sama wyjedziesz na miasto...potem dopiero tak naprawde sie uczysz jezdzic...":)

Nie ;P Jazda samochodem jest mało skomplikowana. Też się trochę stresowałam przed moimi pierwszymi jazdami, bo nie miałam zielonego pojęcia jak się jeździ i wszyscy w koło uważali , że sobie nie poradzę haha. Jakie było moje zdziwienie, kiedy na pierwszych jazdach instruktor powiedział mi tu masz to, to, to i teraz jedź.. ale nie było źle! Bardzo fajnie wspominam ten okres.

Gdyby nie ojciec do dzis nie mialam bym prawka GDYZ jakos 4 miesiace temu pewnego pieknego dnia czerwca powiedzial mi ze zapisal mnie na prawko ja co chyba sobie zartujesz nigdzie nie ide ( mialam robic ale czekalam na ten moment bo sie balam :D ) no i tak o to od 2óch miesiecy mam prawko :D.
Równiez siebie nie wyobrazalam jak ja to ogarne nie ma szans te biegi itp na poczatku juz sie chcialam poddac... wczesniej nie jezdzilam wiec wszystko bylo dla mnie nowe, najlepsze ze 1jazda i ja zamiast na plac to na miasto ! Ja coo niee to ja siedze obok :D no ale musialam jakos taki stres :o. Zdalam za 2gim razem, za 1m uwalil mnie na skrecie w lewo ze dotknelam ciaglej lini no ale mowie ze nie dalo sie inaczej bo tak ja zrobili ze trzeba najechac ;/ no ale coz..

I tak na prawde teraz to dopiero zaczyna mi sie nauka autem po miescie, jazdy byly spoko ale teraz samemu jest wiekszy stres dopoki w 100% sie nie opanuje :).
( mam 19 lat )

Na pewno dasz rade zapisuj sie smialo :) !


ups ale chaotycznie napisalam :o



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-16 10:34 przez domisia1115.

ja za 12 dni mam egzamin i nosi mnie, bo nienawidzę czekać i chce JUŻ jeździć legalnie ;D
a kiedyś byłam ANTY samochód ;D

To trzymam kciuki mikaa84 mi 16:( masakra... mam niezłą panikę...

Ja jestem bardzo ciekawa czy te zmiany w prawie jazdy rzeczywiście wejdą w życie, chciałabym na koniec tego roku albo na początku następnego zapisać się na kurs o ile fundusze mi na to pozwolą;) Póki co jestem przerażona poziomem jazdy innych kierowców na drodze. Nigdy nie jeździłam samochodem, mój chłopak chciał mnie nauczyć, ale powiedziałam, że dopóki mnie nie nauczą ruszać na kursie to nie ma opcji bo zarżnę mu auto:)
A z tym, że kto za pierwszym razem zdaje ten jest super kierowcą to nie byłabym taka pewna, bo moja koleżanka zdała za pierwszym razem była z siebie mega dumna i od razu po mnie przyjechała, wykręcała i huknęła w słup;) Parę dni później jechałyśmy samochodem jej dziadka (ona prowadziła) i strasznie się z "nas" kopciło, dopiero po ok. 10km ja - która nigdy nie kierowałam samochodu! - zauważyłam, że jedziemy na zaciągniętym ręcznym:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-19 15:26 przez Zuosnica.

ja nie sądziłam, że w ogóle się zbiorę i zapiszę na kurs :D
a teraz prawko mam od roku i mega chęci do jazdy :D

Edit. Zdałam teorię za pierwszym, praktykę za 2gim razem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-01 08:02 przez mikaa84.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wasze hobby...