Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

czy znacie..

31 sie 2011 - 16:45:34

Cytat
Lenka2104
zgadzam sie w 100% ;)
ale z jednej strony wiek nie okresla czy czlowiek jest madry czy tez nie ;)
ale ja nie napisałam, że tamte dziewczyny są głupsze, jedynie młodsze. Ja też miałam inne problemy chodząc do gimnazjum, liceum. Dzisiaj się z tego śmieje :) Znam tylko to forum, a inne na jakie się natknęłam traktują na tematy całkowicie przeciwne- związane z posiadaniem męża, dzieci, problemami kobiet w ciąży. Ja stawiam siebie raczej po środku i brakuje mi kobiet na podobnym "poziomie". Jeśli krytycznie wypowiadam się na któryś z nastoletnich problemów od razu zostaje oceniona ta, która się przypieprza czy jest chamska. A tutaj chodzi wyłącznie oto, że ja zupełnie inaczej postrzegam świat i większość z banalnych problemów rozwiązuje sama, bez poruszania ich na "forum forum".

czy znacie..

31 sie 2011 - 16:47:48

Tylko,że te rzekome małolaty mówią czasami dużo mądrzejsze rzeczy od tych starszych i dorosłych. I nie tylko małolaty pytają czy taki zestaw jest dobry, bo wiele jest wątków typu,czy mogę iść tak do pracy itp. Ale to jest tylko moje zdanie.

czy znacie..

31 sie 2011 - 16:50:36

wyjdź stad jeśli ci się nie podoba :D

zweryfikowana
Posty: 1.536
Ostrzeżenia: 1/5

czy znacie..

31 sie 2011 - 16:53:02

No ja znam takie forum, ale nie wiem co gorsze- problemy nastolatek, czy dojrzałych kobiet, wózków, dzieci i ciast niedzielnych.

czy znacie..

31 sie 2011 - 16:54:40

nie ma forum z ograniczeniem wiekowym ale może powstało by takie gdzie przed założeniem konta robi się test na inteligencję i wynik pozwala albo nie na dołączenie ;) szybko okazało by się że wiele "dziuń" nie podostawało się ( "czy jak założę barchanowe gatki w ziemie to facet mnie zostawi?" )

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 1/5

czy znacie..

31 sie 2011 - 16:55:59

prosze napiszcie cos w tym watku



<moderacja - spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-31 17:05 przez moderator.

czy znacie..

31 sie 2011 - 16:58:56

wizaz.pl

czy znacie..

31 sie 2011 - 17:00:13

Cytat
cleoo
wyjdź stad jeśli ci się nie podoba :D

już wychodzę, gdzie są drzwi?

Cytat
rudamarysia
Tylko,że te rzekome małolaty mówią czasami dużo mądrzejsze rzeczy od tych starszych i dorosłych. I nie tylko małolaty pytają czy taki zestaw jest dobry, bo wiele jest wątków typu,czy mogę iść tak do pracy itp. Ale to jest tylko moje zdanie.

Tematy pt. "czy mogę tak iść do pracy/szkoły/ kościoła/ na wesele" jeszcze jestem w stanie zrozumieć. To nie one mnie drażnią. Wkońcu jakby nie było jest to forum "modowe", jeśli ktoś sam nie potrafi się zdecydować to niech pyta. Osobiście rzadko odpowiadam (chyba nigdy) na takie pytania. Gorzej gdy pojawiają się wątki "mój pies jest chory, co mam zrobić? tak go kocham, a nie mam kasy na weterynarza" (ale na szmatki mam), "co z tą spermą?" (czy facet ma kończyć w buzi czy nie), "czy jestem w ciąży?" (był petting, seksu nie było, ale się boję), "wpadłam?", "czy on się mnie brzydzi?". Ten pomysł z testem na inteligencję nie jest taki głupi :)

zweryfikowana
Posty: 273
Ostrzeżenia: 1/5

czy znacie..

31 sie 2011 - 17:03:27

Mi się wydaje, że na wizaz . pl są dość ciekawe wątki :)

czy znacie..

31 sie 2011 - 17:06:44

Cytat
rudamarysia
Tylko,że te rzekome małolaty mówią czasami dużo mądrzejsze rzeczy od tych starszych i dorosłych. I nie tylko małolaty pytają czy taki zestaw jest dobry, bo wiele jest wątków typu,czy mogę iść tak do pracy itp. Ale to jest tylko moje zdanie.

Cytat

Tematy pt. "czy mogę tak iść do pracy/szkoły/ kościoła/ na wesele" jeszcze jestem w stanie zrozumieć. To nie one mnie drażnią. Wkońcu jakby nie było jest to forum "modowe", jeśli ktoś sam nie potrafi się zdecydować to niech pyta. Osobiście rzadko odpowiadam (chyba nigdy) na takie pytania. Gorzej gdy pojawiają się wątki "mój pies jest chory, co mam zrobić? tak go kocham, a nie mam kasy na weterynarza" (ale na szmatki mam), "co z tą spermą?" (czy facet ma kończyć w buzi czy nie), "czy jestem w ciąży?" (był petting, seksu nie było, ale się boję), "wpadłam?", "czy on się mnie brzydzi?". Ten pomysł z testem na inteligencję nie jest taki głupi :)


no w sumie może i masz rację co do tekstów o zwierzakach czy stosunkach,bo czasami i mnie,mimo,że mam 19 lat, zadziwiają-chociaż to jest mało powiedziane.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-31 17:08 przez rudamarysia.

czy znacie..

31 sie 2011 - 17:09:57

Ja nikogo nie oceniam ze względu na wiek, ale ze względu na to co i jak pisze. Cieszę się dziewczyny, że podzielacie moje zdanie. :) Niestety widzę, że nic nie poradzimy na tę "infantylność" na forum.

czy znacie..

31 sie 2011 - 17:18:01

Cytat
sylwana87
Ja nikogo nie oceniam ze względu na wiek, ale ze względu na to co i jak pisze. Cieszę się dziewczyny, że podzielacie moje zdanie. :) Niestety widzę, że nic nie poradzimy na tę "infantylność" na forum.

oj nie mów tak bo zaraz będzie że zazdrościsz wielu urody i konstruktywnych wypowiedzi :D a w ogóle to jesteś chamska, beznadziejna, nadęta i diabli wiedzą co jeszcze gdyż masz własne zdanie ;)

ja tam mam niezły ubaw z wielu rzeczy ta tym forum a szczególnie z docinek, które tyczą się osób nigdy na oczy nie widzianych :D

czy znacie..

31 sie 2011 - 17:27:13

Cytat
Darmoszka
nie ma forum z ograniczeniem wiekowym ale może powstało by takie gdzie przed założeniem konta robi się test na inteligencję i wynik pozwala albo nie na dołączenie ;) szybko okazało by się że wiele "dziuń" nie podostawało się ( "czy jak założę barchanowe gatki w ziemie to facet mnie zostawi?" )
wystarczyłoby dyktando.......

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zwolnienie z wf