Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

A ja was zaskoczę...
Ja nie żałuję niczego!:)
POWAŻNIE>
Żyje się tylko raz.

Że przez mój upór bezsensowny nie chciałam spotkać sie z facetem, którego jako jedynego kochałam , a który parę godzin później zginął tragicznie w wypadku.....i juz nigdy Go nie zobaczyłam, a to jedno spotkanie mogło zmienic bieg wydarzeń......

ja żałuję jak dotąd najbardziej, że spaliłam akcję z moją pierwszą miłością (ja jego też byłam pierwszą)... bo chyba do końca życia będę go kochała, a nie mam szans na bycie z nim i wyboru szkoły średniej

Cytat
magdeczka123_ok
Że przez mój upór bezsensowny nie chciałam spotkać sie z facetem, którego jako jedynego kochałam , a który parę godzin później zginął tragicznie w wypadku.....i juz nigdy Go nie zobaczyłam, a to jedno spotkanie mogło zmienic bieg wydarzeń......

naprawdę współczuję



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-31 21:31 przez Marlena1k.

że pozwoliłam żeby miłość mojego życia odeszła:( nigdy tego sobie nie daruję:(

żałuję że przez 5 lat zbywałam jednego kolesia... dopiero teraz sobie uświadomiłam że to 'ten' ale jest już chyba za późno...

Cytat
bigos2806
Cytat
sara290110
żałuje, że nie zapuszczałam włosów i nie założyłam aparatu na zęby..

oo też żałuję, że nie założyłam aparatu

ja również i kilku innych :-[

a najbardziej tego, że 6lat temu nie wyjechałam do Anglii, tylko postanowiłam pozostać w kraju (znajomi, faceci). z pewnością moje życie potoczyłoby się inaczej - gdyby nawet nie wyszło znałabym dobrze chociaz język. tak mam wrażenie, że się cofam, a moich starań nikt nie docenia:-( języków oczywiście zapomniałam :-//

zweryfikowana
Posty: 251
Ostrzeżenia: 3/5

żałuję, że odpuściłam naukę,
żałuję szkoły średniej której kierunek miałam daleko w d.
żałuję, że zamiast korzystać z życia siedziałam z jednym frajerem ponad 3 lata
żałuję, że wróciłam w to miejsce,
żałuję, że okazało się iż tak na prawdę nie miałam przyjaciółki {tylko fałszywą su}
żałuję, że nie widziałam tyle świata co chciałam
żałuję, że nie ustawiłam najpierw siebie aby później ustawiać życie
ŻAŁUJĘ, ŻE TERAZ NIE MOGĘ POWIEDZIEĆ "NICZEGO NIE ŻAŁUJĘ!"
żałuję, że to nie koniec tej listy a początek....niestety



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-31 21:43 przez agadia.

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-14 13:41 przez ka-na.

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

Staram się robić rzeczy których nie będę musiała żałować. Mimo to nie da się tak. Jednak dzięki tym 'wybrykom' można wyciągnąć wnioski na przyszłość .

Cytat
magdeczka123_ok
Że przez mój upór bezsensowny nie chciałam spotkać sie z facetem, którego jako jedynego kochałam , a który parę godzin później zginął tragicznie w wypadku.....i juz nigdy Go nie zobaczyłam, a to jedno spotkanie mogło zmienic bieg wydarzeń......
strasznie współczuję:(

Cytat
magdeczka123_ok
Że przez mój upór bezsensowny nie chciałam spotkać sie z facetem, którego jako jedynego kochałam , a który parę godzin później zginął tragicznie w wypadku.....i juz nigdy Go nie zobaczyłam, a to jedno spotkanie mogło zmienic bieg wydarzeń......

woow..parę krótkich zdań ,które mnie totalnie dobiły ...Nawet nie chce sobie wyobrazić przez co przeszłaś...

Żałuję, że nie jestem teraz z facetem, którego kocham nad życie...

ze siedze na szafie i czytam ten watek zamiast sie uczyc

Lenistwa i głupoty, ale przede wszystkim wyboru szkoły! Poszłam do technikum z którego robili mi ziemie obiecaną. Miałam zdobyć zawód i dalej kształcić się w tym kierunku jednak okazało się że moja specjalizacja nie powstała, klimat i poziom denny, a do matury jeszcze rok i nie wiem czy dostanę się na te studia co koleżanki po liceum. Czekają mnie kosztowne korepetycje na które kasy brak;]

Cytat
neomii
że pozwoliłam żeby miłość mojego życia odeszła:( nigdy tego sobie nie daruję:(

to tak jak ja

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

"Koszt tatusia" (i mamusi)