Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

34 minut temu

elektryka sklep

40 minut temu

wakacje last minute

55 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hmm ja nie żałuję niczego, jak najbardziej jestem szczęśliwa pomimo wszystkiego co wydarzyło się w między czasie:))))

MaszaGudicz hmm aja myślałam, że żałujesz tylko cyt: "...Żałuję że nie mogłam zostać żoną Siergieja Jesienina, przy mnie na pewno by było mu dobrze...." :)))

zweryfikowana
Posty: 1.087
Ostrzeżenia: 1/5

Na architekture przeciez mozesz jeszcze pojsc nikt Ci nie broni miec 2 kierunkow studiow :) po to zyjemy zeby wykorzystac zycie w pelni:) ja tez jestemna ekonomi :) skonczylam szkole roczna z architektury poszlam do niej przede wszystkim zeby sie nauczyc rysunku i tak mnie nic nie nauczyli jestem na tym samym poziomie co bylam;/;/;/;/ poszlabym na jakis dobry kurs z architektury ale nie moge znalezc
a propo watku ja nic nie zaluje w swoim zyciu chcoiaz popelnilam pelno bzdur ... chocaz jedna rzecz moge zalowac jak przez wlasna glupote malo zycia nie stracilam no ale... dalam rade



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-31 20:45 przez truskawka11177.

Cytat
kotek6
Założenia konta na Szafie :D Bo za dużo czasu zajmuje :D


aaaaa... o tym samym pomyślałam ;)

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

ktoś napisał o tańcu..
również żałuję, że już nie będę dobrą tancerką. chodziłam na zajęcia, miałam możliwości... zrezygnowałam, bo mnie dziewczyny nie lubiły :((
ale ciężko było przychodzić na zajęcia, kiedy cała grupa princessek uwzięła się, żeby mi dokuczać :(( a już w ogóle, kiedy choreografka przeniosła mnie do przodu po takim krótkim czasie bycia w zespole.. byłam taka młoda i taka głupia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-31 20:49 przez bigos2806.

żałuje że całe wakacje przebalowałam zamias wziąśc sie za siebie, zrobic cos pożytecznego a teraz męcze sie aby schudnąc i do tego kondycha słaba ;/

niezweryfikowana
Posty: 966
Ostrzeżenia: 1/5

żałuję że przestałam jeździć konno,
że jak byłam mała nie chciałam wykonywać ćwiczeń na kręgosłup i teraz mam ogromne z nim problemy
że straciłam kontakt z dobrym kumplem
i że nigdy nie rozwijałam talentu

żałuje tego ,że nigdy nie nauczyłam się oszczędzać pieniędzy .. i już chyba nigdy się nie nauczę :)

żałuję, że nie mam dobrego kontaktu z ojcem, boję się że po prostu będzie mieć mnie gdzieś jak zadzwonię do niego.
żałuje, że byłam w związku prawie 4 lata z jednym facetem i nie ogarnęłam się wcześniej tylko tkwiłam w tej chorej miłości tak długo, ale dobrze że nie płakałam za nim.
żałuję, ze w tamtym roku nie skończyłam szkoły i teraz została mi klasa maturalna.

Nie żałuję niczego, wszystko czegoś uczy, a życie toczy się dalej...

że się urodziłam......

Niczego nie żałuje- za niektóre rzeczy tylko strasznie mi głupio.

Braku w tym roku lata i końca wakacji

Chyba tego za wybaczylam kiedys zdrade facetowi ale nie lozkowa....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co zmienić?..jak?