Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

15 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hmm ja nie żałuję niczego, jak najbardziej jestem szczęśliwa pomimo wszystkiego co wydarzyło się w między czasie:))))

MaszaGudicz hmm aja myślałam, że żałujesz tylko cyt: "...Żałuję że nie mogłam zostać żoną Siergieja Jesienina, przy mnie na pewno by było mu dobrze...." :)))

zweryfikowana
Posty: 1.087
Ostrzeżenia: 1/5

Na architekture przeciez mozesz jeszcze pojsc nikt Ci nie broni miec 2 kierunkow studiow :) po to zyjemy zeby wykorzystac zycie w pelni:) ja tez jestemna ekonomi :) skonczylam szkole roczna z architektury poszlam do niej przede wszystkim zeby sie nauczyc rysunku i tak mnie nic nie nauczyli jestem na tym samym poziomie co bylam;/;/;/;/ poszlabym na jakis dobry kurs z architektury ale nie moge znalezc
a propo watku ja nic nie zaluje w swoim zyciu chcoiaz popelnilam pelno bzdur ... chocaz jedna rzecz moge zalowac jak przez wlasna glupote malo zycia nie stracilam no ale... dalam rade



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-31 20:45 przez truskawka11177.

Cytat
kotek6
Założenia konta na Szafie :D Bo za dużo czasu zajmuje :D


aaaaa... o tym samym pomyślałam ;)

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

ktoś napisał o tańcu..
również żałuję, że już nie będę dobrą tancerką. chodziłam na zajęcia, miałam możliwości... zrezygnowałam, bo mnie dziewczyny nie lubiły :((
ale ciężko było przychodzić na zajęcia, kiedy cała grupa princessek uwzięła się, żeby mi dokuczać :(( a już w ogóle, kiedy choreografka przeniosła mnie do przodu po takim krótkim czasie bycia w zespole.. byłam taka młoda i taka głupia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-31 20:49 przez bigos2806.

żałuje że całe wakacje przebalowałam zamias wziąśc sie za siebie, zrobic cos pożytecznego a teraz męcze sie aby schudnąc i do tego kondycha słaba ;/

niezweryfikowana
Posty: 966
Ostrzeżenia: 1/5

żałuję że przestałam jeździć konno,
że jak byłam mała nie chciałam wykonywać ćwiczeń na kręgosłup i teraz mam ogromne z nim problemy
że straciłam kontakt z dobrym kumplem
i że nigdy nie rozwijałam talentu

żałuje tego ,że nigdy nie nauczyłam się oszczędzać pieniędzy .. i już chyba nigdy się nie nauczę :)

żałuję, że nie mam dobrego kontaktu z ojcem, boję się że po prostu będzie mieć mnie gdzieś jak zadzwonię do niego.
żałuje, że byłam w związku prawie 4 lata z jednym facetem i nie ogarnęłam się wcześniej tylko tkwiłam w tej chorej miłości tak długo, ale dobrze że nie płakałam za nim.
żałuję, ze w tamtym roku nie skończyłam szkoły i teraz została mi klasa maturalna.

Nie żałuję niczego, wszystko czegoś uczy, a życie toczy się dalej...

że się urodziłam......

Niczego nie żałuje- za niektóre rzeczy tylko strasznie mi głupio.

Braku w tym roku lata i końca wakacji

Chyba tego za wybaczylam kiedys zdrade facetowi ale nie lozkowa....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co zmienić?..jak?