Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

39 minut temu

elektryka sklep

45 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
aniusieek
zaluje ze nie moge sie zebrac w kupie i zaczac uczyc tylko ciagle czytam watki na szafie....

u mnie to samo, to samo... :)

żałuję czasu spędzonego z pewnym mężczyzną ,mimo iż trwało to krótko, ale żałuję ;/

żałuję że spotykałam się z facetem, który miał kobiete i dziecko. co z tego że po 1,5 roku naszego "romansu" zostawił ją dla mnie, jak ja już wtedy nie chciałam z nim być....

A ja zrobiłam sobie pół roku temu trwałą... nigdy więcej... musiałam ściąć moje długie włosy i teraz pomalutku odrastają...

Cytat
karolina-anna
żałuję że spotykałam się z facetem, który miał kobiete i dziecko. co z tego że po 1,5 roku naszego "romansu" zostawił ją dla mnie, jak ja już wtedy nie chciałam z nim być....

bardzo nieodpowiedzialna jesteś niszcząc rodzinę. obyś Ty kiedyś nie trafiła na taką jaką sama byłaś.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-31 16:51 przez Naomi_Gd.

ŻAłuję tego że nie odwazyłam sie napisać do chłopaka w którym sie bujałam dość długo chociaż miałam sto razy szanse... nie skorzystałam z niej!!;((

niezweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 3/5

pewnych znajomosci..
<moderacja - spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-31 20:08 przez moderator.

Żałuję,że nie wzięłam się za siebie w szkole średniej i teraz mam dziury w głowie(mam nadzieję,że to na studiach nadrobię;), no i tego,że zaufałam dziewczynie, któej zależało tylko na rozbiciu mojego związku; ) Przyjaźń się rozpadła, miłość na szczęście została-i tego NIE żałuję;)

niczego nie załuje gdybym mogła cofnac czas zrobiłabym tak samo czlowiek uczy sie na błedach bez nich nie wiedziałabym nic o zyciu...

nie ma takiej rzeczy której żałuję. Wszystko wydarzyło się po coś i czegoś mnie nauczyło.

żałuje 2 lat zmarnowanych z 1 kolesiem, ale taki był los - inaczej zapewne nie poznała bym mojego męża oraz nie dowiedziała się na co zwracać uwagę w doborze ;) :)

żałuję, że nie poszłam do innej szkoły średniej , że pofarbowałam włosy na blond i doszczętnie je zniszczyłam i jeszcze wieluuuuuuu rzeczy żałuję

Dwóch rzeczy żałuję- wyboru szkoły średniej i związku z pewnym kolesiem, który się mną po prostu bawił...

Żałuję, że od razu nie zdawałam na weterynarię...skończyłam studia artystyczne i przymierzam się na wet.:)

Tego, że pozwoliłam mu odejśc... Poddałam sie, nie walczyłam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy znacie..