Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

14 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
aniusieek
zaluje ze nie moge sie zebrac w kupie i zaczac uczyc tylko ciagle czytam watki na szafie....

u mnie to samo, to samo... :)

żałuję czasu spędzonego z pewnym mężczyzną ,mimo iż trwało to krótko, ale żałuję ;/

żałuję że spotykałam się z facetem, który miał kobiete i dziecko. co z tego że po 1,5 roku naszego "romansu" zostawił ją dla mnie, jak ja już wtedy nie chciałam z nim być....

A ja zrobiłam sobie pół roku temu trwałą... nigdy więcej... musiałam ściąć moje długie włosy i teraz pomalutku odrastają...

Cytat
karolina-anna
żałuję że spotykałam się z facetem, który miał kobiete i dziecko. co z tego że po 1,5 roku naszego "romansu" zostawił ją dla mnie, jak ja już wtedy nie chciałam z nim być....

bardzo nieodpowiedzialna jesteś niszcząc rodzinę. obyś Ty kiedyś nie trafiła na taką jaką sama byłaś.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-31 16:51 przez Naomi_Gd.

ŻAłuję tego że nie odwazyłam sie napisać do chłopaka w którym sie bujałam dość długo chociaż miałam sto razy szanse... nie skorzystałam z niej!!;((

niezweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 3/5

pewnych znajomosci..
<moderacja - spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-31 20:08 przez moderator.

Żałuję,że nie wzięłam się za siebie w szkole średniej i teraz mam dziury w głowie(mam nadzieję,że to na studiach nadrobię;), no i tego,że zaufałam dziewczynie, któej zależało tylko na rozbiciu mojego związku; ) Przyjaźń się rozpadła, miłość na szczęście została-i tego NIE żałuję;)

niczego nie załuje gdybym mogła cofnac czas zrobiłabym tak samo czlowiek uczy sie na błedach bez nich nie wiedziałabym nic o zyciu...

nie ma takiej rzeczy której żałuję. Wszystko wydarzyło się po coś i czegoś mnie nauczyło.

żałuje 2 lat zmarnowanych z 1 kolesiem, ale taki był los - inaczej zapewne nie poznała bym mojego męża oraz nie dowiedziała się na co zwracać uwagę w doborze ;) :)

żałuję, że nie poszłam do innej szkoły średniej , że pofarbowałam włosy na blond i doszczętnie je zniszczyłam i jeszcze wieluuuuuuu rzeczy żałuję

Dwóch rzeczy żałuję- wyboru szkoły średniej i związku z pewnym kolesiem, który się mną po prostu bawił...

Żałuję, że od razu nie zdawałam na weterynarię...skończyłam studia artystyczne i przymierzam się na wet.:)

Tego, że pozwoliłam mu odejśc... Poddałam sie, nie walczyłam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy znacie..