Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

gorący temat

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

No ja też nie żałuje takich drobnych rzeczy ale niestety mojego uszczerbku na zdrowiu juz nie cofnę dlatego nie moge powiedzieć że zapomnę o tym co było:(

żałuje, że nie zapuszczałam włosów i nie założyłam aparatu na zęby..

A ja zaluje, ze nie namowilam moich bliskich na badania jak sama podejrzewalam u siebie nowotwor... moze teraz nie walczylibysmy o kazdy dzien... mozna bylo tego uniknac, gdyby wykryto go zanim zaatakowal wszystko...:( cala reszta jest niczym w porownaniu do zycia ludzkiego...

że znowu wróciłam do rozmiar 42 z rozmiaru 36. ;] jedyne czego w życiu żałuję, to moja głupota i nierozwaga.

ooo ja też żałuję, że nie założyłam aparatu, ale jeszcze pewnie to zrobię, chociaż moje krzywe zęby to tylko i wyłącznie wytwór wyobraźni ;p żałuję też, że byłam taka naiwna i dałam się wykorzystywać ludziom, teraz zmądrzałam na szczęście

Żałuje, że zadawałąm sie z niektórymi osobami w gim a mogłam sie uczyć isc do lepszego liceum i mieć dzwi otwarte na jakies studia dzienne a tak tylko zaoczne;/

wyboru szkoły... w tym roku skończę technikum i nie wiem co dalej bo za późno zrozumiałam że chce robić coś innego i teraz albo zmarnuje te 4 lata i zrobię nowy kierunek lub po tych 4 latach będe robić coś co nie sprawia mi przyjemności ;/

Żałuje, że biegałam za facetem zamiast skupić się na nauce języków, żałuje,że przerwałam jeździć konno, żałuje,że przestałam chodzić na balet, żałuje,że nie uczyłam się gry na skrzypcach, żałuje,że nie polegałam na rozumie tylko na sercu, żałuje,że ufałam ludziom.
Dużo jest rzeczy,ale myślę sobie,że może tak miało być w jakimś celu...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-31 16:14 przez Xanthippe1.

zweryfikowana
Posty: 680
Ostrzeżenia: 1/5

Ze stracilam faceta, za ktorym bede szalec do konca zycia. I chyba tylko to.

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

są takie rzeczy, ale żałuję ich tak bardzo, że staram się je wyprzeć ze świadomości- jak to zwykle bywa, to co się bardzo chce zapomnieć, najdłużej pozostaje w pamięci :(

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

ja żałuje najbardziej na świecie że kiedy mój chłopak z którym byłam długo po tym jak mnie zostawił chciał wrócić to ja wolałam się spotykać z kolegą w którym kochałam się w szkole dawno temu... zwaliłam sprawe zupełnie, teraz żaden z nich nie chce ze mną być a ja z całych sił chciała bym wrócic do byłego

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
sara290110
żałuje, że nie zapuszczałam włosów i nie założyłam aparatu na zęby..

oo też żałuję, że nie założyłam aparatu

Cytat
bigos2806
są takie rzeczy, ale żałuję ich tak bardzo, że staram się je wyprzeć ze świadomości- jak to zwykle bywa, to co się bardzo chce zapomnieć, najdłużej pozostaje w pamięci :(
niestety taka jest prawda...

Żałuję, że kiedykolwiek byłam z takim jednym sku**synem. Młoda, głupia, naiwna, dałam się omotać. Ehh najchętniej to wykasowałabym sobie to wszystko z pamięci bo z nikim o tym nie gadałam/nie gadam/gadać nie będę. Druga sprawa, za.ebałam w te wakacje totalnie. Od ponad roku docieram się z kumplem, coraz bardziej mi na nim zależy, ale czym więcej miejsca w sercu u mnie ma tym większy dystans mam w stosunku do niego. On chyba myśli, że mam go gdzieś, nasze kontakty wyglądają coraz gorzej, a ja po prostu się boję .. Kurde, 3letnia przerwa w związkach mi nie służy ;/

żałuje, że zaprzepaściłam naukę w gimnazjum i teraz w LO mam dwa razy ciężej.
żałuję, że już w wieku 15 lat zaczęłam się malować. na szczęście teraz już tego nie robię, mimo wszystko zapewne wyglądałabym o wiele lepiej.
żałuję, że mimo ambicji moje lenistwo zwycięża i do cholery nie mogę się zmobilizować gdy przyjdzie co do czego.
żałuję, że moje relacje z mamą nie są typowo mama i córka.
żałuję, że nigdy nie spełnię swojego największego marzenia jakim jest taniec.
żałuję, że nie potrafię rozporządzać pieniędzmi jak należy.

zapewne to nie wszystko, ale niczego sobie nie przypominam więcej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy znacie..