Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Plany na przyszłość

31 sie 2011 - 15:19:42

Zastanawiam się, jakie macie plany na przyszłość?:) Stale dążycie do ich zrealizowania czy czekacie na to, co przyniesie los?? Dziewczyny, wypowiadajcie się! :)

Plany na przyszłość

31 sie 2011 - 15:21:11

mam małe plany na przyszłość :)
ale czekam co zgotuje mi los :D....

Plany na przyszłość

31 sie 2011 - 15:26:44

ja też mam plany ale nie nastawiam się że je na 100% zrealizuje bo tak na prawdę to nie wiem co będzie jutro a nie mówiąc już za wiele lat;) Plany i marzenia można mieć i dazyć do ich zrealizowania ale nigdy nie należy się nastawiac że na pewno będzie tak jak planujemy bo potem można sie rozczarować;)

Plany na przyszłość

31 sie 2011 - 16:07:21

co tak mało? wypowiadajcie się! :) Przecież chyba każda z nas marzy np. o studiach, rodzinie, pracy, dzieciach, podróżach :)!!!

niezweryfikowana
Posty: 82
Ostrzeżenia: 15/5

Plany na przyszłość

07 gru 2021 - 07:42:29

Otwierać będę sklep internetowy wiec mam nadzieje ze pierwsze klient się znajdzie drugie ze wreszcie wszystkie sytuacje wytwarzane pod górkę się zakończą, a i zdobędę dofinansowanie ;)

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Plany na przyszłość

21 gru 2021 - 09:36:15

Rozwijam markę modową i na początek chciałam wystartować z etsy. Mam już konto. Potrzebuję pomocy kogoś kto ma już w tym doświadczenie, coby podpowiedział jak to działa.
https://dzialdowo.dlawas.info/wiadomosci/cyfrowa-transformacja-w-firmie-jakie-oferuje-mozliwosci/cid,20044,a

Moge tutaj napisać, ze chciałabym wprowadzić pewną cyfrową transformację w firmie. Może własną stronę www?

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Plany na przyszłość

27 paź 2022 - 08:21:32

Sama jestem na studiach, których nie czuję. I nie wiem czy chcę to studiować. Zupełnie nie mam na siebie pomysłu :(

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Plany na przyszłość

27 paź 2022 - 12:40:14

Uważam, że to wielki bullshit, żeby wiedzieć w wieku 19/20/21 lat, kim się zostanie w życiu. Przecież przy założeniu, że dożyjesz do 80tki/90tki oznacza to, że zostało ci jeszcze min. 60/70 lat życia. To kupa czasu. Może Ci się jeszcze kilka razy odmienić. Zrób tak jak czujesz. Jednak nie można decyzji o np. rzuceniu studiów podejmować pochopnie, także warto przemyśleć temat, może pogadać o tym z kimś bliskim.

Może warto jest zastanowić się nad jakimś szkoleniem?
https://www.ecddp.pl/szkolenia-otwarte/

Obecnie jest wiele wartościowych konkretnych szkoleń, które moga Ci dać o wiele lepszą wiedzę niż to czego nauczysz się na studiach.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czego najbardziej żałujecie w zyciu?