Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Zapalenie pęcherza

8 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 21:29:56

heh różni ludzie sie przewijaja :/

ja miałam przypadek na tablicy,że ktos prosił mnie o zsiusiane rajtuzki dziecięce...miałam wystawione,ale czyste wiadomo....nawet mu nie odpisywałam i zgłosiłam nadużycie :/

a innym razem tez na tablicy napisał mi ktos w sprawie rajtuzek ale pytał sie czy dziecko nie mam jakichs krostek czy uczulenia pod pampersem i prosł zdjęcia siusiaka czy nie ma,bo dla niej/niego to bardzo wazne.....normalnie az sie wsciekłam wtedy....więcej nie odpisywałam i ten ktos tez juz nic nie pisał :/

jakis pedofil....szkoda,że nie ma namiaru większego na nich na tablicy tylko jakis emaile.....az strach o własne dzieci!

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 21:31:38

jestem ciekawa, czy ktoś coś mu sprzedał ;)

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 21:31:47

odemnie ktoś skarpetki chciał kupić :d

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 21:33:07

Cytat
iwonak82
heh różni ludzie sie przewijaja :/

ja miałam przypadek na tablicy,że ktos prosił mnie o zsiusiane rajtuzki dziecięce...miałam wystawione,ale czyste wiadomo....nawet mu nie odpisywałam i zgłosiłam nadużycie :/

a innym razem tez na tablicy napisał mi ktos w sprawie rajtuzek ale pytał sie czy dziecko nie mam jakichs krostek czy uczulenia pod pampersem i prosł zdjęcia siusiaka czy nie ma,bo dla niej/niego to bardzo wazne.....normalnie az sie wsciekłam wtedy....więcej nie odpisywałam i ten ktos tez juz nic nie pisał :/

jakis pedofil....szkoda,że nie ma namiaru większego na nich na tablicy tylko jakis emaile.....az strach o własne dzieci!

Ja tego natręta na olx mam.

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 21:34:11

Cytat
iwonak82
heh różni ludzie sie przewijaja :/

ja miałam przypadek na tablicy,że ktos prosił mnie o zsiusiane rajtuzki dziecięce...miałam wystawione,ale czyste wiadomo....nawet mu nie odpisywałam i zgłosiłam nadużycie :/

a innym razem tez na tablicy napisał mi ktos w sprawie rajtuzek ale pytał sie czy dziecko nie mam jakichs krostek czy uczulenia pod pampersem i prosł zdjęcia siusiaka czy nie ma,bo dla niej/niego to bardzo wazne.....normalnie az sie wsciekłam wtedy....więcej nie odpisywałam i ten ktos tez juz nic nie pisał :/

jakis pedofil....szkoda,że nie ma namiaru większego na nich na tablicy tylko jakis emaile.....az strach o własne dzieci!

miałam oczy jak 5 złotówki jak to czytałam :O , pedofilizm.

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 21:34:59

JA CHĘTNIE SPRZEDAM!! :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-16 21:35 przez coco-moko.

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 21:35:58

moze i to ten sam, bo o te same rajtuzki!
Normalnie masakra....
jak pokazałam te wiadomości mojemu mężowi to aż się przeraził :/

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 21:40:34

Tak naprawdę nigdy nie mamy pewności, czy ten, kto odpowiada na ogłoszenie choć w połowie nie choruję na głowę. My to jeszcze ok, ale jeśli takie zboki dzieci zaczepiają... Chyba bym zatłukła gdyby moim skarbkom coś takiego się przytrafiło!!!

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 21:42:15

mnie tez tu jakis typ spod ciemnej gwiazdy pytal czy nie sprzedam mu :
butów , które jeszcze ponosze ... potem były skarpetki ... a potem bielizna ... a i jeszcze powiedzial ze da mi namiary na swoje konto i mam sama sobie przelew zrobic ;/

teraz pisze do mnie jakas laska ze chce kupic odemnie buty ale chce zobaczyc jak wygladaja do spodenek takich i takich i tak sie wlasnie zastanawiam czy to nie zbok podajacy sie za dziewczyne ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-16 21:44 przez dixie6pixie.

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 21:46:09

a ode mnie chciał moje buty;// tylko prosił żeby były bardzo zużyte <haha>

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 21:48:35

ooo tak to ten sam text ! :D

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 21:52:26

Jestem na szafie dopiero od kilku miesięcy i może to, co mi przyszło do głowy, już jest na forum. Może moderatorzy założyliby wątek na temat oszustów i innych dewiantów??? Wystarczyłoby rozesłać do wszystkich link i gotowe. Wchodzisz i sprawdzasz. Wiem, że to oczywiście nie rozwiązuje sprawy, ale może kilku osobom ułatwiłoby uniknięcie nabicia w przysłowiową butelkę?

zweryfikowana
Posty: 791
Ostrzeżenia: 1/5

zboczeńcy grasują

11 lis 2011 - 18:39:50

Milusio.. :D

zboczeńcy grasują

11 lis 2011 - 18:40:50

e, najlepszy jest gość który chce kupić znoszone smierdzace buty !

zboczeńcy grasują

11 lis 2011 - 18:41:59

kurcze ze ode mnie nikt nie chce kupic ;( :D a mógłby to być interes mojego życia.!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CZEMU TAKIE GŁUPIE WĄTKI SIEDZĄ NA GŁÓWNEJ?