Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

zakupy internetowe

21 minut temu

Budowa domu

25 minut temu

Projekt wnętrza

59 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zboczeńcy grasują

31 sie 2011 - 15:38:49

ja sprzedałam ostatnio facetowi noszone biustonosze.nawet prosił,żeby dać znać jak będę miała jakieś kolejne:)
oczywiście nieświadomie bo to była aukcja na all.później dopiero napisał :)

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 1/5

zboczeńcy grasują

09 wrz 2011 - 21:49:12

haha wiem o kogo chodzi;p

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 20:56:57

Ja dostałam kiedyś wiadomość w której ktoś pytał czy sprzedam swoją bieliznę, np. figi. Tłumaczył się że nie jest zboczeńcem, tylko ma taki fetysz...nawet nie odpowiedziałam na jego wiadomość. Nie mam i nie będę nigdy sprzedawać swojej bielizny. Dzisiaj z kolei ktoś pytał w mailu czy sprzedam "noszone buty, im bardziej wychodzone tym lepiej....." różni są ludzie. On również nie doczekał się odpowiedzi :)

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 20:58:32

napisz mu że ja mu wyślę 3 brudne majtki za 200 zł :D

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 21:04:57

Kiedyś wystawiłam nowe rajstopy na sprzedaż i ktoś napisał mi: jak je pare razy założysz to biorę ...

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 21:05:07

Ja też miałam prośby o sprzedaż "trochę noszonych rajstop" oraz kilka razy o przesłanie zdjęć sprzedawanych bucików na nóżce, od osób niezweryfikowanych i bez ani jednej transakcji, które w obserwowanych rzeczach miały charakterystyczne rzeczy, typu bielizna, pół nagie dziewczyny, itp.. . Od razu blokowałam:)

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 21:07:27

pfff jak chce to prosze bardzo za 200 zł stare majty i niech sobie je nawet zje :D

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 21:07:51

to było jest i będzie :)

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 21:10:56

oj tam oj tam xD też dostałam kilka takich wiadomości, jeden nawet chciał mi szpilki kupować heh. Zboki poza tym że są zbokami ,nie są groźni dla otoczenia .Zignoruj wiadomość i tyle.

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 21:11:00

do mnie też jakiś pisał czy moge mu sprzedać swoje jakieś wychodzone buty..i zeby ''czuć bylo stopkami'' masakraa

zweryfikowana
Posty: 1.910
Ostrzeżenia: 1/5

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 21:13:34

raz miałam, ale to kiedyś... to zignorowałam to ;]

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 21:18:55

Cytat
hrumic
do mnie też jakiś pisał czy moge mu sprzedać swoje jakieś wychodzone buty..i zeby ''czuć bylo stopkami'' masakraa

hahahah uśmiałam się :D

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 21:22:14

ja dostałam ostatnio dwie wiadomosci o tresci: "BARDZO MI SIE PODOBA TEN BIUSTONOSZ. MASZ ZDJECIA JAK SIE PREZENTUJE UBRANY?" nooo na bank;/

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 21:25:45

Ja z kolei nie mogę się opędzić od kogoś, kto na innym portalu od miesiąca pyta mnie o sukienkę, którą sprzedaję, co chwila z innego konta. Jeden z adresów e-mail był przez tego kogoś użyty do ogłoszenia typu: para szuka pary. Oczywiście obiecany przelew za każdym razem do mnie nie dociera. Ludzie coraz to dziwniejsze rzeczy wymyślają żeby się "podkręcić".

zboczeńcy grasują

16 paź 2011 - 21:28:18

Cytat
dinana
o jeny ale afera, zboki na szafie były i będą. wątków były tysiące na ten temat.
swoją drogą pamiętacie faceta, w kiecki się przebierał i swoje stylizacje wrzucał-dawno go nie było.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy znacie..