Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

6 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam Dziewczyny. ; )
Siedzę w ten piątkowy wieczór sama w domu i naszły mnie jakieś myśli związane z instynktem macierzyńskim. Mimo, że jestem jeszcze młoda [18 lat] to często zastanawiam się nad tym jaką chciałabym być w przyszłości matką. Ciekawa jestem jakie Wy macie zdanie na ten temat jakimi matkami chciałybyście być, bądź też jakimi jesteście? Ja wiem na pewno, że chciałabym aby moje dzieci mnie szanowały, żebym miała z nimi dobry kontakt, żeby mogły mi bezgranicznie zaufać i żebym mogła posłużyć im ramieniem w każdej sytuacji.
Pozdrawiam. ;)

moje chyba beda mialy nadopiekuncza bo nie pozwole ich skrzywdzic... a jak pomysle o imprezach :D

A ja będę mieć synów ;D. A nawet jak to będą córki, to będą ,,syny''. Będziemy codziennnie 6 rano zaprawę poranną po lesie robić, będę ich ubierać w plamiaka coby się nie wybrudzili. Będą strzelać, wspinac się, skakać na spadochronie, grać w nożną i pilotować samoloty. Wyrosną na silnych i dobrych ludzi, którzy zawsze staną w obronie słabszych ;D.

Wiekszosc rodzicow o tym marzy, a czesto jednak efekt jest odwrotny. Nie myslalam o tym jaka chcialabym byc matka bo poki co nie mysle o macierzynstwie...

Cytat
Agulkakoszulka
A ja będę mieć synów ;D. A nawet jak to będą córki, to będą ,,syny''. Będziemy codziennnie 6 rano zaprawę poranną po lesie robić, będę ich ubierać w plamiaka coby się nie wybrudzili. Będą strzelać, wspinac się, skakać na spadochronie, grać w nożną i pilotować samoloty. Wyrosną na silnych i dobrych ludzi, którzy zawsze staną w obronie słabszych ;D.

Ale to słodkie! Podoba mi się! :D

Mysle,ze bede matka wymagajaca, ale i wspierajaca, bo bardzo kocham swoje dziecko. Chcialabym, aby potrafilo byc samodzielne i zaradne i aby nie wstydzilo sie przyjsc do mnie z problemem. Nie chcialabym byc matka nadopiekuncza, sadze, ze nie mam takich sklonnosci, wazne by pomoc dziecku poznac i zrozumiec pewne rzeczy, ale nie robic ich za nie. Chcialabym,aby moja corka w przyszlosci wiedziala,ze mama to godna zaufania, ciepla, nadajaca na tych samych falach osoba. Co bym chciala zmienic- przydaloby mi sie wiecej cierpliwosci.

ja bym chciała być taką matką z którą dzieciaki chcą gadać

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Relacja matka - córka