Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam :) powiedziano do was jakiś śmieszny/ głupi tekst na podryw ? a może gdzieś słyszałyście ?

piszcie ;))

ja miałam kiedyś tak bardzo wkurzający chłopak do tego okropnie brzydki przyczepił sie jak nie wiem chciałam żeby sie odczepił no to on z takim czymś hahah ;d
* twój ojciec musiał być cudotwórcą bo zebrał wszystkie gwiazdy i umieścił w twoich oczach
a ja
* no a twój musiał być rolnikiem że wykopał takiego buraka hahhaa;d;d

albo jakich najróżniejszych sposobów używałyście żeby spławić chłopaka ?
mnie męczył jeden cały czas o numer telefonu no to ja podałam mu z pamięci numer do miejscowej pizzerii haha :)) gdybyście widziały jego minę jak dzwonił a tu " pizzeria słucham.." hhahaha

jestem mistrzem ciętej riposty
nie pamiętam później co powiem
ale ładnie kolegę urządziłaś ;D
A ja jak chce spławić typa to prosto z mostu mówię ,żeby innej szukał .

no ale wiesz powiedziałam ale on swoje to tak na odczepnego podałam ten numer z pizzerii ^^

mam takiego znajomego co nawet nie chce poderwać dziewczyny, ale gada takie teksty dla jaj
np. rzuca kasztana pod nogi dziewczyny i pyta dziewczyny: ej to Twój kasztan? może dasz mi swój nr?
albo podszedł w szkole do jednej i powiedział: słyszałem, że jesteś głodna, dlatego proszę, trzymaj moją kanapkę! dał jej kanapkę, a ona wzięła, podziękowała, zaczęła ją jeść i poszła :D

Jak byłam w gimnazjum to chłopaki często podpuszczali dziewczyny tekstem "jesteś piękna, jak noc bez gwiazd" - mało która domyśliła się, że to nie był komplement... ;p


Osobiście nie spotkałam się z jakimś dziwnym tekstem na podryw... Chyba...

A nie, czekajcie, kolega ze szkoły kiedyś zdobył mój numeri z grubej rury napisał mi sms'a "Hej, to ja, Adam XXX.. Stwierdziłem, że musimy się dogadac i być razem, przecież z Ciebie taka laska, a ze mnie taki macho" (dopiszę, że ten chłopak to chyba najmniejszy mój rówieśnik, jakiego kiedykolwiek spotkałam, takie chucherko, no ;p Dodam, że ja sama pięknością nie jestem... ;p) Gościu powalił mnie na kolana tym tekstem ;p

No i kiedyś, gdy mijałam się na ulicy z dwoma chłopakami, usłyszałam od jednego, że... ładnie pachnę! ;D



ilayla - z tym kasztanem to dobre, uśmiałam się! ;p



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-26 20:53 przez komiczka.

hahahah : PP to z kasztanami było dobre też sie uśmiałam : PP

oo ja też ostatnio usłyszałam że ładnie pachnę ;PP

No ja już nie pamiętam ale chętnie poczytam :D

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

ostatnio pracowałam jako barmanka i koles sie uczepił tego jak mam na imię w kkoncu zaproponował ze zostawi mi napiwek ;D hehe nie powiedziałam a napiwek zostawił az 1zł ;P albo tez stoje za barem i podchodzi do mnie koles z rozpietym rozporkiem i bajeruje wiedział jak mam na imie skad jetem, i pytał czy znam jakiegos tam fotografa...masakra, pozniej chciał moj nr od kolesia z ktorym pracowałam zal

mam małą pupę, zaznaczam od razu:

gdzie zgubiłaś tyłek mała? jak nie wiesz to moje rece chetnir poszukaja...

-Przepraszam, która godzina?
-10.20
- aa..a o której pijemy kawe? :D

Cytat
ilayla
mam takiego znajomego co nawet nie chce poderwać dziewczyny, ale gada takie teksty dla jaj
np. rzuca kasztana pod nogi dziewczyny i pyta dziewczyny: ej to Twój kasztan? może dasz mi swój nr?
albo podszedł w szkole do jednej i powiedział: słyszałem, że jesteś głodna, dlatego proszę, trzymaj moją kanapkę! dał jej kanapkę, a ona wzięła, podziękowała, zaczęła ją jeść i poszła :D

Mi kiedyś kolega rzucił szyszkę i mało co sie nie zabiłam bo gadałam z koleżanką :)

ooo dobre z tą kawą ;D piiszcie jeszcze :P

'przy Tobie gwiazdy to chxuj'

a ostatnio dałam się złapać na 'zgubiony telefon'. facet stwierdził, że zapodział gdzieś w pobliżu komórkę i grzecznie zapytał czy mogłabym zadzwonić do niego to może usłyszy i znajdzie. moja dobra natura czasami daje o sobie znać, więc stwierdziłam, że pomogę. podał mi numer, zadzwoniłam, po czym on wyciągnął komórkę z kieszeni i błyskawicznie zapisał mój numer. mam też szczęście do 'ankieterów'. :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaką jesteś/chciałabyś być MATKĄ?