Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

10 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobre teściowe

16 sie 2011 - 12:53:43

Pojawia się wiele wątków o złych, zołzowatych teściowych- a to ninja dekorator, a to mamusia- synusia, a to jakaś inna czepialska maszkara. Zastanawiam się (i zaczynam bać), czy istnieją na tym świecie jeszcze jakieś miłe teściowe?
Ja mam same dobre wspomnienia związane zarówno z mamą mojego byłego chłopaka (chyba lepsze niż z nim;), jak i moją obecną teściową! Cóż mogę powiedzieć- złota kobieta!Nigdy nie zdarzyła się sytuacja, bym musiała na Nią narzekać. Nie wtrąca się, nie próbuje ustawiać, lub przemeblować Naszego życia. Kiedy jedziemy w odwiedziny (inne miasto) to zawsze kupi coś tak, by to mi smakowało/podobało się i za każdym razem widzę autentyczną radość, że przyjechaliśmy (a nie, że przyjechał syn z "dziewczyną";).

Są jeszcze dobre teściowe na tym świecie, czy moja to wyjątek?Podzielcie się swoimi wspomnieniami z mamami waszych chłopaków/narzeczonych/mężów i pokażcie, że są jeszcze teściowe inne niż te z kawałów;)

Dobre teściowe

16 sie 2011 - 12:56:59

ja mam bardzo fajnych teściów- i tata i mama są naprawdę dobrymi i kochanymi ludźmi, nie wpierniczają się w nasze sprawy- ale myślę, ze to też zasługa ustawienia ich przez mojego męża- jest dokładnie odwrotnością "mamisynka" co czasem powoduje nawet, że Jego rodzice zwracają się do mnie o coś i ze mną gadają bo wiedzą, że z nim sobie nie podyskutują:)
ja tam nie narzekam:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 10.026

Dobre teściowe

16 sie 2011 - 12:57:07

Jasne, że są... :)
Moją można na rękach nosić. Wspaniała kobieta.
To samo o mojej mamie mówi mój mąż.
Zresztą o teściach również.
Obojgu nam się udało.

Dobre teściowe

16 sie 2011 - 12:58:07

Ja niestety swojej nie poznałam i nie poznam bo zmarła...
ale z opowiadań nie tylko mojego chlopaka była cudowną, wrazliwa kobietą.
Moja mama dla mojego chłopaka jest Oki, ojciec zazdrosny o mnie i zlośliwy :\
pozdro

Dobre teściowe

16 sie 2011 - 13:01:17

Też mam dobrą teściową ..

Dobre teściowe

16 sie 2011 - 13:01:42

Ja tez mam naprawde fajnych tesciow, z reka na sercu przyznam ze nie moge na nich narzekac. interesuja sie nami (mna i mezem), ale bron boze nie wtracaja, wszystko w granicach rozsadku (zadnych namolnych wizyt, czy telefonow). ze wszystkim moge sie do tesciowej zwrocic, pogadac

Dobre teściowe

16 sie 2011 - 13:01:49

INNE MIASTO? wiesz kobiety narzekają na swoje tesciowe gdy te mieszkają z nimi lub w poblizu.
nie ma za bardzo jak narzekac na tesciowa gdy sie ja widzi 2 razy do roku.

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

Dobre teściowe

16 sie 2011 - 13:02:37

Oj ja na mojá złego słowa nie mogę powiedzieć poprostu traktuję ją jak matkę zawsze mogę się do niej zwrócic o pomoc albo jak chcę pogadać :) lepiej się z nią dogaduję niż z własną mamą...jak trzeba to i się poskarżę na synka jej to go odrazu do pionu postawi :) he no ogólnie kochana jest bardzo :) zawsze pomoże jak trzeba Czasem się wtrąca ale mi to nie przeszkadza :)
A no i dodam że mieszkam dwie ulice od niej także pary razy na tydzień się z Nią widzę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-16 13:03 przez cytrynowamamba.

Dobre teściowe

16 sie 2011 - 13:03:03

ja na mame mojego ukochanego nei moge narzekac, aczkolwiek kontakt ograniczam do prawie minimum :) ale jesli juz to jest na prawde mila, po prostu wychodze z zalozenia ze nei ma sie co spouchwalac za bardzo, bo tedy moze byc niestety niemilo :)
tak jak napisalas, obiadki stara sie robic to co lubie, sympatyczna, usmiechnieta i zawsze sluzy rada :)

Dobre teściowe

16 sie 2011 - 13:03:06

mama mojego chłopaka jest ok :) (a mieszkam z nim jak na razie i z jego rodzicami) Moge sobie z nia pogadać, do niczego sie nie wpieprza, zawsze nam pomaga w każdy mozliwy sposób itd itd :) Za to mam na pieńku z teściem :D bo mu się nie podoba, że nie chodzę do kościoła(jestem ateistką), a poza tym to on ma czasami humory jakby miał okres - dosłownie. Potrafi sie obrazić bo się go nie zapytałam co by chciał na obiad(i nie odzywac tydzien i przez ten tydzien nie jesć obiadów)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-16 13:04 przez nicolenkaa.

Dobre teściowe

16 sie 2011 - 13:05:20

Cytat
zbuntowana30
INNE MIASTO? wiesz kobiety narzekają na swoje tesciowe gdy te mieszkają z nimi lub w poblizu.
nie ma za bardzo jak narzekac na tesciowa gdy sie ja widzi 2 razy do roku.

nie zgodze sie z tym, tesciowa nie musi mieszkac "tuz za rogiem" zeby uprzykrzyc zycie

Dobre teściowe

16 sie 2011 - 13:05:49

Hm mama mojego M , jest troszke dziwna.. przez jej zachowanie trudno mi zrozumiec czy mnie lub czy nie.. Raz jest bardzo miła .. a nie raz zimna.. ale nigdy nie powiedziała mi nic złego... więc nie jest taka zła:) Tylko denerwuje mnie jak daje mi do zrozumienia żebyśmu uważali bo ona niechce jeszcze wnuków hehe;F

Dobre teściowe

16 sie 2011 - 13:06:31

Moja przyszła teściowa zaczęła być miła jak dowiedziała się że jestem w ciąży :) Teraz dba o mnie jak o swoją córkę :)
Wcześniej niestety nie było za fajnie ale cóż... :)

Dobre teściowe

16 sie 2011 - 13:08:56

Cytat
zbuntowana30
INNE MIASTO? wiesz kobiety narzekają na swoje tesciowe gdy te mieszkają z nimi lub w poblizu.
nie ma za bardzo jak narzekac na tesciowa gdy sie ja widzi 2 razy do roku.

50 km, godzinka pociągiem. A widujemy się dwa razy, ale w miesiącu a nie w roku;)Na cały weekend.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-16 13:11 przez Asztarte.

Dobre teściowe

16 sie 2011 - 13:09:17

moja tez jest bardzo fajna ;))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zgodzic sie czy nie?