Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zgubiona obrączka

14 sie 2011 - 22:17:57

Dziewczyny,znalazła się któraś w takiej syt?-zgubiła obrączkę ślubną?ja parę dni temu zgubiłam-żal ogromny mnie ogarnął.dziwne i bardzo nieprzyjemne uczucie.zdaję sobie sprawę że będę musiała kupić drugą bo nie wyobrażam sobie chodzenia bez obrączki ale wiem że to już nie będzie to samo.a jakie u Was odczucia?czy słuchacie i wierzycie w powiedzenia że zguba obrączki przynosi nieszczęście i takie tam?ja staram się nie słuchać tego typu powiedzeń ale mimo to jakiś niepokój we mnie to wzbudza./jeśli żle umieściłam wątek,proszę o przeniesienie.

niezweryfikowana
Posty: 894
Ostrzeżenia: 1/5

zgubiona obrączka

14 sie 2011 - 22:21:31

a moze masz ją jeszcze na gwarancji to bedziesz mogla kupic za 40 % ceny... np w W.Kruku tak jest:) dzisiaj bylam zglosic reklamację bo sama zgubilam jednego kolczyka a ze dostalam od faceta to chciałam je odzyskac. I kupilam nowa pare za 40 % ceny

zgubiona obrączka

14 sie 2011 - 22:22:19

o kurcze, dla mnie to bylo by straszne, ja swojej nie sciagne ani na chwile

zgubiona obrączka

14 sie 2011 - 22:23:52

przytrafiło mi się, kupiłam drugą bo też mi było nijako ale małżeństwo mi się rozpadło. Nie widzę co prawda związku, to tylko przesąd ale...Tyle, że to nie był dobry związek. A teraz spotkałam cudownego człowieka, jesteśmy już 4 lata ze sobą i obrączki pilnuję :))

zgubiona obrączka

14 sie 2011 - 22:24:23

ja swoją zakładam tylko jak wychodzę z domu, a jak ją zgubiłam to tak płakałam, myślałam że oszaleje, znalazła się zguba w pralce !

zgubiona obrączka

14 sie 2011 - 22:24:32

Ja wiem tylko że jeśli marynarz zgubi obrączke na morzu to nie powinien w tamten rejon wracać...

zgubiona obrączka

14 sie 2011 - 22:24:47

moze się jeszcze znajdzie? tez raz myslalam ze zgubilam pierscionek zaręczynowy i balam się powiedziec narzeczonemu o zgubie, a nastepnego dnia zguba sie znalazla, przejrzyj wszystko jeszcze raz na spokojnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-14 22:25 przez kashvi.

zgubiona obrączka

14 sie 2011 - 22:25:10

Krótko po ślubie mężowi ukradli obrączkę w pracy. Co mieliśmy zrobić? Jest inna i już.
Mi wydawało się, że zgubiłam, a znalazła się w wersalce ( w miejscu składania). Ty też znajdziesz, pomyśl tylko w jakim momencie widziałaś ją ostatnio.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-14 22:27 przez szasa.

zgubiona obrączka

14 sie 2011 - 22:26:12

Moja mam kiedyś zgubiła gdzieś... i kupiła nową, po jakimś czasie znalazla tą starą i teraz ma dwie ;D

zgubiona obrączka

14 sie 2011 - 22:27:35

Moj tata zgubil, choc podejrzewa,ze jedna nieciekawa osoba z rodziny mu ja ukradla.
kupil inna i nosi do dzis

zgubiona obrączka

14 sie 2011 - 22:27:40

hmm moze ktos znalzl z Twoich bliskich i nie chce sie przyznac i np dac nauczke ze zgubilas...moja kuzynka tak miala kladla gdzie popadnie jak np myla rece badz cos robila i nie umiala znalec szukala szukala po paryb tyg stwierdzila ze dzie kupic nowa...a mama znalazla i jej dala...i powiedziala zeby sie wiecej z nia nie rozstawala...a apropo zguby rzeczywistejj...jezeli sie nie znajdzie kup nowa....i uwierz ze to o niczym nie swiadczy ze nieszczescie itp...a co ma byc to bedzie bez wzgledu na zgube obraczki

zweryfikowana
Posty: 2.111
Ostrzeżenia: 1/5

zgubiona obrączka

14 sie 2011 - 22:28:20

moj znajomy zgubil juz 2 razy obraczke ;)

zgubiona obrączka

14 sie 2011 - 22:28:56

no niestety gwarancji już nie mam.zresztą o stronę materialną jakoś mi nie chodzi,fakt że szkoda ale bardziej boli od str duchowej

zgubiona obrączka

14 sie 2011 - 22:31:07

ja zgubiłam na naszych pierwszych wspólnych wakacjach. przeryczałam pół nocy z żalu jak zasnął.nie chodzi o pieniądze, ale o sentyment..zamówiliśmy sobie nowe.

zgubiona obrączka

14 sie 2011 - 22:31:16

smutne mi by było strasznie przykro. Zgubiłam raz pierścionek od chłopaka i do teraz mi z tego powodu przykro był ważny a co dopiero obrączka :( no ale myślę, że nie powinnaś się przejmować przesądami bez sensu jak będziecie mieli się rozejść to i z obrączką na palcu do tego dojdzie, czego oczywiście nie życzę Tobie więc nie wywołuj wilka z lasu, poszukaj obrączki jeśli się nie znajdzie zamów następną :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wysyłka do Niemiec