Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zgubiona obrączka

14 sie 2011 - 22:32:47

Cytat
darka806
hmm moze ktos znalzl z Twoich bliskich i nie chce sie przyznac i np dac nauczke ze zgubilas...moja kuzynka tak miala kladla gdzie popadnie jak np myla rece badz cos robila i nie umiala znalec szukala szukala po paryb tyg stwierdzila ze dzie kupic nowa...a mama znalazla i jej dala...i powiedziala zeby sie wiecej z nia nie rozstawala...a apropo zguby rzeczywistejj...jezeli sie nie znajdzie kup nowa....i uwierz ze to o niczym nie swiadczy ze nieszczescie itp...a co ma byc to bedzie bez wzgledu na zgube obraczki


moja siostra kładzie gdzie popadnie i sobie idzie:D Jak myje ręce to ściąga zawsze. Kiedyś zostawiła wszystkie pierścionki na cpn... ale wróciła szybko i nadal były na zlewie:D Na pewno się znajdzie.;)

zgubiona obrączka

14 sie 2011 - 22:37:36

Cytat
alisskkkka
a moze masz ją jeszcze na gwarancji to bedziesz mogla kupic za 40 % ceny... np w W.Kruku tak jest:) dzisiaj bylam zglosic reklamację bo sama zgubilam jednego kolczyka a ze dostalam od faceta to chciałam je odzyskac. I kupilam nowa pare za 40 % ceny

myślę, że chodzi bardziej o wartość sentymentalną.

mojej szwagierce skradziono obrączkę i pierścionek zaręczynowy, strasznie to przeżyła, bo była wtedy zaledwie 2 lata po ślubie.
stopili obrączkę jej męża i złotnik zrobił im 2 nowe

zgubiona obrączka

14 sie 2011 - 22:37:43

Cytat
darka806
hmm moze ktos znalzl z Twoich bliskich i nie chce sie przyznac i np dac nauczke ze zgubilas...moja kuzynka tak miala kladla gdzie popadnie jak np myla rece badz cos robila i nie umiala znalec szukala szukala po paryb tyg stwierdzila ze dzie kupic nowa...a mama znalazla i jej dala...i powiedziala zeby sie wiecej z nia nie rozstawala...a apropo zguby rzeczywistejj...jezeli sie nie znajdzie kup nowa....i uwierz ze to o niczym nie swiadczy ze nieszczescie itp...a co ma byc to bedzie bez wzgledu na zgube obraczki
raczej się już nie znajdzie.spadła mi z balkonu w ogródek i uwierzcie mi dziwna sprawa bo przecież tam powinna być,a tu nic,zapadła się jak by pod ziemię.trawnik przeszukany i przed skoszeniem i po i ani śladu obrączki.

zgubiona obrączka

14 sie 2011 - 22:39:22

Mój wujek zgubił 2 razy na własnym weselu! To dopiero było, gdy wszyscy goście szukali obrączki, ale na szczęście się znalazła:)
Poszukaj jeszcze, a jak nie znajdziesz może kupcie nowe, choć wiadomo to nie to samo, nawet bardzo nie to samo. Znając moje szczęście gdybym ja zgubiła i kupiła nową to zaraz tamta by się znalazła:p

Cytat
elcia31
Cytat
darka806
hmm moze ktos znalzl z Twoich bliskich i nie chce sie przyznac i np dac nauczke ze zgubilas...moja kuzynka tak miala kladla gdzie popadnie jak np myla rece badz cos robila i nie umiala znalec szukala szukala po paryb tyg stwierdzila ze dzie kupic nowa...a mama znalazla i jej dala...i powiedziala zeby sie wiecej z nia nie rozstawala...a apropo zguby rzeczywistejj...jezeli sie nie znajdzie kup nowa....i uwierz ze to o niczym nie swiadczy ze nieszczescie itp...a co ma byc to bedzie bez wzgledu na zgube obraczki
raczej się już nie znajdzie.spadła mi z balkonu w ogródek i uwierzcie mi dziwna sprawa bo przecież tam powinna być,a tu nic,zapadła się jak by pod ziemię.trawnik przeszukany i przed skoszeniem i po i ani śladu obrączki.

Ee no niemożliwe:) Na pewno gdzieś tam jest, może szukałaś nie w tym miejscu? Ja to bym chyba każdy milimetr ziemi przejrzała:) A tak w ogóle mieszkasz w domu czy bloku?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-14 22:41 przez Domciaa_.

zweryfikowana
Posty: 328
Ostrzeżenia: 1/5

zgubiona obrączka

14 sie 2011 - 22:40:07

ja znalazłam tydzień temu w moim mieście i znalazłam właścicielkę:) (napisałam ogłoszenie) pani strasznie sie ucieszyła a i nagroda była;)

zgubiona obrączka

14 sie 2011 - 22:42:02

Kup nową i zapraszam na Jasną Górę poświęcić a przesądami się nie martw, aczkolwiek rozumiem żal....

zgubiona obrączka

14 sie 2011 - 22:43:15

Wiesz a slyszalas o tym ze jak sie zgubi obraczke to trzeba zalozyc sobie worek na glowe i schowac sie najlepiej do piwnicy!
Po prostu nie wierz w zabobony, to TYLKo zgubienie, niefart.

zgubiona obrączka

14 sie 2011 - 22:44:28

może się znajdzie poszukaj dokładnie

zgubiona obrączka

14 sie 2011 - 22:49:23

Cytat
Domciaa_
Mój wujek zgubił 2 razy na własnym weselu! To dopiero było, gdy wszyscy goście szukali obrączki, ale na szczęście się znalazła:)
Poszukaj jeszcze, a jak nie znajdziesz może kupcie nowe, choć wiadomo to nie to samo, nawet bardzo nie to samo. Znając moje szczęście gdybym ja zgubiła i kupiła nową to zaraz tamta by się znalazła:p
Cytat
elcia31
Cytat
darka806
hmm moze ktos znalzl z Twoich bliskich i nie chce sie przyznac i np dac nauczke ze zgubilas...moja kuzynka tak miala kladla gdzie popadnie jak np myla rece badz cos robila i nie umiala znalec szukala szukala po paryb tyg stwierdzila ze dzie kupic nowa...a mama znalazla i jej dala...i powiedziala zeby sie wiecej z nia nie rozstawala...a apropo zguby rzeczywistejj...jezeli sie nie znajdzie kup nowa....i uwierz ze to o niczym nie swiadczy ze nieszczescie itp...a co ma byc to bedzie bez wzgledu na zgube obraczki
raczej się już nie znajdzie.spadła mi z balkonu w ogródek i uwierzcie mi dziwna sprawa bo przecież tam powinna być,a tu nic,zapadła się jak by pod ziemię.trawnik przeszukany i przed skoszeniem i po i ani śladu obrączki.

Ee no niemożliwe:) Na pewno gdzieś tam jest, może szukałaś nie w tym miejscu? Ja to bym chyba każdy milimetr ziemi przejrzała:) A tak w ogóle mieszkasz w domu czy bloku?
w domu mieszkam.przeszukaliśmy calusi ogródek,wydawało by się że bardzo dokładnie i mimo to nic z tego.nawet u sąsiada szukaliśmy.wiem że to dziwne ale nie ma.niektórzy mówią że ziemia szybko wciąga złoto ale ja wiem czy to prawda.
dzięki dziewczyny za słowa pocieszenia.uparcie będę jeszcze szukać i zamykać uszy na wszelkie zabobony;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-14 22:56 przez elcia31.

zgubiona obrączka

17 sie 2011 - 17:04:07

znajdzie sie nie martw sie:*

zgubiona obrączka

17 sie 2011 - 18:33:33

Cytat
elcia31
raczej się już nie znajdzie.spadła mi z balkonu w ogródek i uwierzcie mi dziwna sprawa bo przecież tam powinna być,a tu nic,zapadła się jak by pod ziemię.trawnik przeszukany i przed skoszeniem i po i ani śladu obrączki.
Może odbiła się o poręcz i wpadła na balkon niżej, a jeżeli jesteś pewna miejsca upadku to może spróbuj magnesem poszukać( jeżeli oczywiście możesz zdobyć). Koleżanka z rury kanalizacyjnej( PCV) wyjęła w ten sposób kolczyka.

Jest taka modlitwa do św. Antoniego, czasem pomaga, ale prośba musi być wzniesiona z pełnym przekonaniem i wiarą.
Święty Antoni Padewski
Odnalezicielu Niebieski,
Niech się stanie wola Twoja,
Niech się znajdzie zguba moja.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-17 18:42 przez szasa.

zgubiona obrączka

01 kwi 2013 - 22:33:05

Wypozycz sprzet do szukania metali itd. taki co piszczy jak jest cos pod ziemia:)

zgubiona obrączka

01 kwi 2013 - 22:39:55

stary wątek z 2011 r.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-01 22:41 przez dziefczynka.

zgubiona obrączka

01 kwi 2013 - 23:03:53

Cytat
Domciaa_
Mój wujek zgubił 2 razy na własnym weselu! To dopiero było, gdy wszyscy goście szukali obrączki, ale na szczęście się znalazła:)
Poszukaj jeszcze, a jak nie znajdziesz może kupcie nowe, choć wiadomo to nie to samo, nawet bardzo nie to samo. Znając moje szczęście gdybym ja zgubiła i kupiła nową to zaraz tamta by się znalazła:p
Cytat
elcia31
Cytat
darka806
hmm moze ktos znalzl z Twoich bliskich i nie chce sie przyznac i np dac nauczke ze zgubilas...moja kuzynka tak miala kladla gdzie popadnie jak np myla rece badz cos robila i nie umiala znalec szukala szukala po paryb tyg stwierdzila ze dzie kupic nowa...a mama znalazla i jej dala...i powiedziala zeby sie wiecej z nia nie rozstawala...a apropo zguby rzeczywistejj...jezeli sie nie znajdzie kup nowa....i uwierz ze to o niczym nie swiadczy ze nieszczescie itp...a co ma byc to bedzie bez wzgledu na zgube obraczki
raczej się już nie znajdzie.spadła mi z balkonu w ogródek i uwierzcie mi dziwna sprawa bo przecież tam powinna być,a tu nic,zapadła się jak by pod ziemię.trawnik przeszukany i przed skoszeniem i po i ani śladu obrączki.

Ee no niemożliwe:) Na pewno gdzieś tam jest, może szukałaś nie w tym miejscu? Ja to bym chyba każdy milimetr ziemi przejrzała:) A tak w ogóle mieszkasz w domu czy bloku?
Też tak mam, że jak zgubię coś i kupię nowe, to stare się zaraz znajdzie :)

zgubiona obrączka

15 paź 2013 - 18:43:27

Ja jestem teraz w takiej sytuacji (6,5 roku po ślubie), obrączkę zgubiłam 3 miesiące temu w solarium, zawsze wkładam do torebki ale w ten dzień się śpieszyłam i wychodząc z pomieszczenia zegarek założyłam a obrączka została, jak się zjażyłam że nie mam na palcu obrączki bo ja to taka roztrzepana trochę jestem :( to była 22.00 rano szybko zadzwoniłam ale nikt obrączki nie znalazł,
Płakałam po nocach nie spałam ,bo zawsze nosiłam ją na palcu i byłam przyzwyczajona do niej, i z mojej głupoty ja zgubiłam i jakoś zawsze patrze czy ktoś ma obrączkę na palcu!!!
ja w żadne przesądy nie wierze, nawet nie wiem jakie są na zgubienie obrączki, mam zamiar kupić sobie nową, mama moja ostatnio dała mi swoją którą dostała po chrzestnej swojej żebym sobie przerobiła, tylko nie byłam u złotnika i nie wiem czy taka przeróbka się opłaca??? czy lepiej kupić nową,
już się trochę przyzwyczaiłam że zamiast obrączki mam pierścionek zaręczynowy na palcu hehe :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wysyłka do Niemiec