Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

urodziny na 2 latka ?????

12 cze 2011 - 22:58:04

Cytat
ElaKuz
Cytat
kejsi0782
Ja wyprawiam co roku-przynajmniej rodzinka się może spotkać :)))


Co roku jest tort, zapraszamy znajomych z dziećmi, na następny dzień rodzinę:)

no i tak najlepiej, my tak robiliśmy w tym roku i będziemy się tego trzymać :) A urodziny myślę że co roku powinno się dziecku wyprawiać. Bez szaleństw ale jednak należy pamiętać.

urodziny na 2 latka ?????

12 cze 2011 - 23:29:54

ja mojej coreczce urodzinki bede wyprawiac co roku ;) juz niedlugo bo 27 czekaja nas 2 urodzinki i nie ma mowy aby nie bylo imprezy dzieciecej hehe ;) w koncu to jest jej dzien niech czuje sie wtedy wyjatkowe ;) Zaprosimy rodzinke, bedzie torcik w tym roku planuje jej zrobic myszke minnie bo ja uwielbia ;) beda baloniki , serpentyny i kolorowe nakrycie stolu ;) Dzieci sie wybawia , rodzinka sie spotka w wiekszym gronie , bedzie milo i wesolo ;)

urodziny na 2 latka ?????

02 maj 2014 - 21:12:28

No piękna reklama, archeologu... brawo

urodziny na 2 latka ?????

02 maj 2014 - 21:16:53

jakieś małe spotkanko czemu nie?

urodziny na 2 latka ?????

02 maj 2014 - 21:17:58

ja robilam mojej 2 latka ale tylko dla dzieci a ze u nas w rodzinie duzo ich mamy to imprezka byla duza i udana :) wazne zeby dziecko dobrze sie bawilo:)

urodziny na 2 latka ?????

03 maj 2014 - 18:08:33

Cytat
Marti26
No dobrze a jak z imieninami ? Moja prawie trzymiesięczna córcia ma niedługo imieninki - powinnam zadzwonić i wszystkich poinformować i zaprosić czy jak ktoś zadzwoni z życzeniami to dopiero zaprosić? Chętnie bym zadzwoniła wcześniej do wszystkich i zaprosiła ale to trochę niezręczne ze względu na prezentty które na pewno każdy przytaszczy. A mi nie o to chodzi .

Wiem, że wątek sprzed kilku lat, ale imieniny trzymiesięcznego dziecka? Z zaproszeniami? Bez przesady.

urodziny na 2 latka ?????

12 maj 2014 - 13:14:53

Ja też uważam, że to bardzo dobry pomysł aby co roku wyprawiać urodzinki dla naszych pociech :) sama tak robię :) ale raczej nie w domku, bo zawsze przyjęcie jest na ok 30 os wieć w domu odpada, nie dałabym rady :) ostatnio wyprawialiśmy roczek w restauracji Italia w poznaniu, bardzo nam sie tam spodobało, cała rodzina była zadowolona, starsze dzieci swietnie się razem bawiły, było miło i rodzinnie, a to jest najważniejsze :) no a tak na marginesie to maja tam bardzo dobre jedzenie i słodkości .... polecam
Dokładnie, wazne by dzieci były zadowolone a dorośli mogli spedzić miło czas w grodzie rodzinnym i przyjaciół :) pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-12 13:16 przez WeraWera09.

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

urodziny na 2 latka ?????

22 cze 2022 - 07:37:48

Airo. Dwa razy już urządzałam urodziny dla córki.
https://indembwarsaw.pl/urodziny-dzieciece-w-sali-zabaw-sprawdz-zalety-oferty-i-ceny/
Gorąca polecam urodziny tematyczne - maja tam wiele sal tak wiec mozna urządzić urodziny w stylu lodowej krainy czy urodziny kosmiczne. Super dekoracje moc atrakcji i wyśmienita obsługę animatorek. Każde dziecko wyszło zachwycone z pięknym uśmiechem co jest najlepsza rekomendacja. Naprawdę bardzo dziękuję.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-06-23 07:59 przez elvirr.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sprzedaz zagranice