Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

urodziny na 2 latka ?????

12 cze 2011 - 18:53:03

witam

MAM DYLEMAT CZY WYPRAWIAC URODZINY DLA CORCI 2 LATKA ? JEDNI MOWIA W RODZINIE ZE TAK A INNI ZE NIE WIEC JAK TO JEST ?

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

urodziny na 2 latka ?????

12 cze 2011 - 19:40:13

Ja wyprawiam co roku-przynajmniej rodzinka się może spotkać :)))

urodziny na 2 latka ?????

12 cze 2011 - 19:47:53

a ja nie uznaję takich imprez owszem roczek w późniejszym czasie 18 to tak choć osobiście twierdzę że kto ma pamiętac ten pamięta a dając oficjalnie zaproszenie czułabym się jakbym wymuszała tym samym prezent ... ale co rodzina to inny obyczaj

urodziny na 2 latka ?????

12 cze 2011 - 19:56:50

Ja uważam, że urodziny trzeba koniecznie wyprawiać dziecku co roku. To jest jego dzień, kiedy jest najważniejsze i powinno się czuć wyjątkowo.

Urodziny mojego synka zawsze są wielką imprezą. Dekoruję wtedy całe mieszkanie (mnóstwo balonów, serpentyny, ulubione postaci z bajek na ścianie, ostatnio też napis okazjonalny 3 URODZINY) i organizuję kider party z zabawami dla dzieci.

urodziny na 2 latka ?????

12 cze 2011 - 20:01:41

Cytat
kejsi0782
Ja wyprawiam co roku-przynajmniej rodzinka się może spotkać :)))


Co roku jest tort, zapraszamy znajomych z dziećmi, na następny dzień rodzinę:)

urodziny na 2 latka ?????

12 cze 2011 - 20:06:20

moje dziecko dostaje tort dostaje prezent pamietaja o święcie dziadkowie ale tak jak mówie extra zaproszen nie ma i imprez też nie kto ma pamiętac ten pamięta :)

urodziny na 2 latka ?????

12 cze 2011 - 20:14:42

Ja rodzinę oficjalnie zapraszałam na roczek, na dwa latka i później zapraszałam tylko znajomych z dziećmi, odkąd syn podrósł i ma swoje znajomości zapraszamy kolegów i koleżanki z przedszkola. Urodziny co roku obchodzone są hucznie obowiązkowo :)
PS. Dziadkowie jedni i drudzy mieszkają daleko, więc może i to ma na to wpływ.

urodziny na 2 latka ?????

12 cze 2011 - 20:22:26

Ja również wyprawiam synkowi urodziny,zapraszamy dziadków,chrzestnych noi najbliższe ciocie.Nie wysyłamy zaproszeń,tylko dzwonimy i zapraszamy.Na drugi dzień robimy imprezę dla dzieciaków,wolałabym razem,ale mam za małe mieszkanie.Jest oczywiście 2 razy tort,mieszkanie ozdobione balonami itp.Myslę że dziecko powinno mieć wyprawiane urodziny.Można również zaprosićdzieciakido bawialni,byłam z synkiem na urodzinach kolegi,dzieciaki były zachwycone,a rodzice w tym czasie plotkowali:)

zweryfikowana
Posty: 674
Ostrzeżenia: 2/5

urodziny na 2 latka ?????

12 cze 2011 - 20:55:19

ja lubię zrobić cokolwiek, by jakoś wyróżnic ten dzień. a poza tym to jedna z niewielu okazji, żeby moje dzieci spotkały się z innymi dziećmi z rodziny. wiadomo, jak jest w dzisiejszych czasech - ciągły brak czasu, więc warto w ten sposób chociażby tworzyć więzi rodzinne:)

urodziny na 2 latka ?????

12 cze 2011 - 20:59:36

Cytat
kejsi0782
Ja wyprawiam co roku-przynajmniej rodzinka się może spotkać :)))

to tak jak u nas :)

urodziny na 2 latka ?????

12 cze 2011 - 21:12:59

No dobrze a jak z imieninami ? Moja prawie trzymiesięczna córcia ma niedługo imieninki - powinnam zadzwonić i wszystkich poinformować i zaprosić czy jak ktoś zadzwoni z życzeniami to dopiero zaprosić? Chętnie bym zadzwoniła wcześniej do wszystkich i zaprosiła ale to trochę niezręczne ze względu na prezentty które na pewno każdy przytaszczy. A mi nie o to chodzi .

urodziny na 2 latka ?????

12 cze 2011 - 21:23:07

ja w ogóle nie obchodzę imienin mojego dziecka, tylko huczne urodziny. jak ktoś składa mu życzenia imieninowe po prostu dziękujemy i tyle. sama tez nie kupuję mu prezentu z tej okazji.
oczywiście jest to zawsze sprawa indywidualna. jeśli obchodzisz imieniny córci i chcesz je uczcić to nie widzę nic złego w zaproszeniu gości na ten dzień.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-12 21:45 przez iwona1978.

urodziny na 2 latka ?????

12 cze 2011 - 21:39:49

My nie wyprawiamy drugich urodzin synka dla znajomych, chrzestnych i rodziny. Nie chcę, żeby goście byli zmuszeni kupować małemu prezenty. Jeżeli będą pamiętać to pewnie sami od siebie wpadną.
Oczywiście od nas będzie prezent i tort, żeby syn od najmłodszych lat wiedział, że to jest jego ważny dzień i żeby czuł się wyjątkowo :))

A imienin nie obchodzimy!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-12 21:41 przez MateuszkowaMama.

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

urodziny na 2 latka ?????

12 cze 2011 - 21:40:47

Imieniny dziecka ??? Pierwsze słyszę !!! Dzieciom to się urodziny wyprawia a imieniny jak się już będzie starszym można samemu sobie tzn.znajomym :)))

urodziny na 2 latka ?????

12 cze 2011 - 21:41:20

Cytat
MateuszkowaMama
My nie wyprawiamy drugich urodzin synka dla znajomych, chrzestnych i rodziny. Nie chcę, żeby goście byli zmuszeni kupować małemu prezenty. Jeżeli będą pamiętać to pewnie sami od siebie wpadną.
Oczywiście od nas będzie prezent i tort, żeby syn od najmłodszych lat wiedział, że to jest jego ważny dzień i żeby czuł się wyjątkowo :))
ooo no i u mnie jest dokładnie tak samo :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Piotr i paweł Sklep