Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

18 minut temu

Budowa domu

22 minut temu

Projekt wnętrza

56 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 155
Ostrzeżenia: 1/5

WYPOWIADAC SIE A PRZY OKAZJI PODAWAC JAKIES FAJNE WASZE ULUBIONE PIOSENKI DISCO POLO;d

hm... czasem slucham, moj chlopak jest ze wsi, tez czasem slucha. hm na początku naszego zwiazku puszczał

szmaragdy i diamenty :P wpisz sobie w google nie pamietam wykonwawcy hehe

ale co do disco pola jestem wybredna. niektore piosenki są naprawde fajne... ale niektore... takie wieśniackie na ostro i jeszcze te gejowskie jęki :P

ale tą ktorą podałam nie ma takich jękow akurat hehe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-11 00:13 przez kacha0000.

na imprezę najlepsze serce

Według mnie to najgorszy gatunek muzyki , nigdy nie słuchałam i nie mam zamiaru. ;D Zdecydowanie wolę rock, grunge i metal. ; p

niezweryfikowana
Posty: 155
Ostrzeżenia: 1/5

KACHA000 moj tez jest i mi puszczal i polubilam;D ja uwielbiam Failes- Dotyk ;)

wg mnie - tak, jest przypałowy ;)

oczywiście,że jest przypałowe xD teraz modne są tylko te totalnie mózgojebowe piosenki xD
ale,żeby nie było disco polo jak dla mnie rządzi ;P
moje ulubione piosenki: Mydełko Fa, Czarownica, Bo żyje się raz xD

Według mnie to najgorsza możliwa "muzyka".

Dla mnie to straszny przypał. Nienawidzę disco polo.

ja lubię ;) lubie takie potancówki przy disco ;D z moim chłopakiem ;)

Można do disco polo jedynie potańczyć, ale niech mi ktoś wytłumaczy, jak można tego SŁUCHAĆ?!!!!!!
Przecież to ani muzyki porządnej, ani tekstu a o jakimkolwiek przekazie nie wspomnę. Dla mnie najważniejsze w słuchaniu muzyki są tekst (a w disco polo większość o miłości udanej bądź nie..ile można) no i oczywiście muzyka (muszą być gitary porządne, prawdziwa muzyka, a nie jakieś komputerowe badziewia)

tak, jest przypałowe. nawet po alkoholu bym tego nie słuchała, bo nie lubię. nie umiem bawić się do czegoś, co mnie żenuje :)

nie wiem co konkretnie masz na myśli mówiąc "przypałowe" bo wiadomo, że jest kilka klasyków takich jak jesteś szalona czy bo ja tańczyć chcę, które zawsze porywają tłumy, ale właśnie to jest dla mnie cechą tego gatunku - trzeba być już nieźle rozmiękczonym, żeby to akceptować;) przykładowo tekst CHODŹ TU NA SIANO - prymitywne, trąci wiochą i buractwem...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ZŁOTO czy nie!?