Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

H&M czy Gap

05 cze 2011 - 14:51:37

Dziewczyny jak myślicie lepsze jakościowo ciuchy H&M czy Gap?
Z pewnych źródeł wiem, że Polacy szaleją za H&M a w Ameryce marka ta jest uznawana za złą jakość, natomiast do Gap trzeba się wybrać z większą ilością pieniędzy. Więc jak w końcu jest?...Stawiać na H&M czy Gap?

H&M czy Gap

05 cze 2011 - 14:55:23

Gap jest dużo lepszy jakościowo. ;)

H&M czy Gap

05 cze 2011 - 14:57:37

Gap w USA jest tanioszką ;P tak samo Abercrombie&Fitch. moze i troche lepsza jakosc niz w h&m,ale to tez chyba zalezy od rzeczy ;P Roznie bywa.

H&M czy Gap

05 cze 2011 - 15:00:23

Gap ma dobre jakościowo rzeczy - mam w szafie różowy bluzeczko sweterek i jest nadal w stanie idealnym po kilku latach.

H&M czy Gap

05 cze 2011 - 15:00:28

Cytat
marysiamd
Gap w USA jest tanioszką ;P tak samo Abercrombie&Fitch. moze i troche lepsza jakosc niz w h&m,ale to tez chyba zalezy od rzeczy ;P Roznie bywa.

Własnie co do tanioszki to bym się nie zgodziła, ceny w wyprzedażach potrafią być dużo wyższe niż np. H&M na nowy sezon.

H&M czy Gap

05 cze 2011 - 15:03:00

myślę że Gap, z h&m są strasznie liche...

H&M czy Gap

05 cze 2011 - 15:04:13

W takim razie nie rozumiem tej polskiej nagonki na H&M?:(

H&M czy Gap

05 cze 2011 - 15:05:48

H&M ma przystępne ceny, natomiast jakościowo jest różnie. Trafiłam na top,w którym zrobiła się dziura na środku bluzki, zaczął się po prostu pruć. Również w h&m kupiłam białą i szarą bokserkę i oby dwóm odpruł się szew, więc krawcowa musiała zszywać. Na spodnie zakupione w h&m nie narzekam.

H&M czy Gap

05 cze 2011 - 15:06:31

Przeciez 30 dolcow za bluzke czy 50 za torbę to nie jest duzo

H&M czy Gap

05 cze 2011 - 15:09:12

Cytat
marysiamd
Przeciez 30 dolcow za bluzke czy 50 za torbę to nie jest duzo

hmm. zależy kto ile zarabia i jak bardzo są potrzebne ubrania:P jeśli ktoś nie przywiązuje uwagi do ubioru to duzo , i ktoś kto nie zarabia kokosów też tak może uważać. dla mnie ponad 90 zł czy coś koło tego to "troche" duzo ..

H&M czy Gap

05 cze 2011 - 15:10:42

Nie wiem jakie są ciuszki z GAP, ale juz nie raz przejechałam się na jakości ciuchów z H&M, owszem jest dużo tak naprawdę fajnych tam ciuchów, ale nie wszystkie jakościowo są dobre. Kupiłam sweterk z H&M za 90 zł, miałam go kilka razy na sobie i cały sie obrał i rozciągnął. I właściwie to nie pierwszy taki przypadek.

H&M czy Gap

05 cze 2011 - 15:14:43

gap, mam kilka ciuchow od nich i rzeczy (odziez, bielizna) sa mega dobrej jakosci!

H&M czy Gap

05 cze 2011 - 15:18:17

Z Gapa miałam tylko jedną spódnicę, więc ciężko mi coś więcej na temat jakości tych ciuchów powiedzieć, natomiast H&M moim zdaniem w większości ma kiepskie jakościowo ubrania. Ja jak tam wchodzę to większość rzeczy które mi się podobają to od razu na wstępie odrzucam, bo widzę z jakiego materiału są zrobione. Kupiłam tam trochę rzeczy, wydawały mi się, że są lepszej jakości, a i tak np. po pierwszym praniu na spodniach porobiły mi się jakieś plamy i do niczego już się nie nadają.

H&M czy Gap

05 cze 2011 - 15:20:00

ja stawiam na handm kupuję tam cały czas i jestem zadowolona

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rozmiary 42/44 wymiany