Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TO JUZ SZCZYT WSZYSTKIEGO;/

02 cze 2011 - 12:48:31

(Jezeli zle umiescilam watek to przepraszam i prosze o przeniesienie)

Dziewczyny tak sie zdenerwowalam ze koniec;/;/
Mam tutaj dwa konta-to aby sprzedawac oraz wymieniac sie,
drugie na ktorym mialam tylko ''gorna polke'' gdzie tylko pokazywalam ubrania oraz sluzylo mi do popisania na forum...(nie bylam tam zweryfikowana)
poprosu chcialam miec dwa konta na szafie i mialam od baardzo dlugiego czasu.
Jeszcze dzis korzystalam z tego drugiego konta-ostatnie co robilam to wypowiadalam sie na forum oraz ogladalam sobie rzeczy w kategorii-tuniki..

Chcialam wejsc cos sprawdzic ale przekierowalo mnie na ''rejestracje'' sprobowalam ponownie i dalej to samo.wiec zalogowalam sie tutaj aby podgladnac sama siebie na tym drugim koncie....i co? ''przykto nam podane konto nieistnieje lub zostalo usuniete''...
nie rozumiem,poprostu nie rozumiem tego;/;/ nic nie zrobilam nie mialam ''ostrzezen'' nikogo nigdy nie obrazilam nie pisalam zadnych chamskich wiadomosci do nikogo nie oszukalam nikogo poniewaz nie kupowalam z tamtego konta i nie wymienialam sie z niego...nie udowodnie Wam tego poniewaz nie mam jak ale uwierzcie mi na slowo;/;/ to sie stalo pare godzin temu....
powiecie-ok co z tego mozesz sobie kolejne konto zalozyc ale jednak mialam sentyment do tego profilu..mialam tam mnostwo zdjec z ubraniami oraz duzo waznych wiadomosci zwlaszcza z jedna dziewczyna z ktora sie zaprzyjaznilam:(....czy mozna tak bezpodstawinie bez ostrzezenia i upomnienia usunac komus konto?? prosze odpowiedzcie mi a jesli nie wiecie to chcociaz podbijajcie....jestem taka wkurzona o to;(

TO JUZ SZCZYT WSZYSTKIEGO;/

02 cze 2011 - 12:50:52

bo na szafie nie można mieć 2 kont Twój błąd

TO JUZ SZCZYT WSZYSTKIEGO;/

02 cze 2011 - 12:51:02

Rozumiem,że jesteś wkurzona,ale nie lepiej mieć po prostu jedno konto?
Przecież na tym też możesz wystawiać zdjęcia ciuchów..

TO JUZ SZCZYT WSZYSTKIEGO;/

02 cze 2011 - 12:52:47

nie mow o tym nigdy ze masz 2 , nie pisz na forum o tym

TO JUZ SZCZYT WSZYSTKIEGO;/

02 cze 2011 - 12:53:05

a co jeśli np z drugiego konta korzysta siostra? moja siostra jest niezweryfikowana ja jestem i co mogą mi konto usunąc?

TO JUZ SZCZYT WSZYSTKIEGO;/

02 cze 2011 - 12:53:33

tak to jest jak się nie czyta regulaminu :)

TO JUZ SZCZYT WSZYSTKIEGO;/

02 cze 2011 - 12:53:42

wiesz co, mnie też się kiedyś coś takiego przytrafiło, z tym, że ja mam tylko 1 konto, nie mogłam się zalogować, pokazywało mi te same informacje co tobie (nie istnieje itp. ) ale po kilku godzinach wszystko wróciło do normy. Myślę, że to jakiś błąd na szafie może być. Przynajmniej w moim przypadku tak było. Spróbuj za jakiś czas się zalogować jeszcze. pozdrawiam

TO JUZ SZCZYT WSZYSTKIEGO;/

02 cze 2011 - 12:54:23

Takie rzeczy są przez jakiś czas przechowywane na serwerze. Postaraj się zwrócić z prośbą o odzyskanie danych do moderacji. Trzymam kciuki ;)

TO JUZ SZCZYT WSZYSTKIEGO;/

02 cze 2011 - 12:54:42

a czy panienka raczyła przeczytać regulamin? w nim jest wyraźnie napisane że na szafie można mieć tylko jedno konto. Więc szczytem wszystkiego są Twoje bezpodstawne pretensje. Administracja miała prawo wykasować Twoje drugie konto bez żadnego upomnienia :)

TO JUZ SZCZYT WSZYSTKIEGO;/

02 cze 2011 - 12:55:31

nie mozna miec 2 kont na szafie, Twoj bład. Poza tym nie rozumiem po co Ci dwa? Z tego nie mozesz na forum sie wypowiadac i dodawac stylizacji? Dlatego sie tak szafa tnie, pomysl co by było gdyby kazdy tak chciał miec po dwa konta..

TO JUZ SZCZYT WSZYSTKIEGO;/

02 cze 2011 - 12:55:50

Cytat
pluszowamalpka
bo na szafie nie można mieć 2 kont Twój błąd
a kiedyś któraś laska pisała, że można.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-02 12:56 przez nieczlowiek.

TO JUZ SZCZYT WSZYSTKIEGO;/

02 cze 2011 - 12:57:04

Treść posta została usunięta automatycznie

TO JUZ SZCZYT WSZYSTKIEGO;/

02 cze 2011 - 12:58:00

Mi kiedyś zablokowano konto na szafie na 3 miesiące. Za co? - pojęcia nie mam. Pisałam do administracji z pytaniem, dlaczego, ale oczywiście odpowiedzi nie dostałam.

TO JUZ SZCZYT WSZYSTKIEGO;/

02 cze 2011 - 12:58:24

i caly ambaras o to ze sama sobie pogorszylas. sorry ale dla mnie jak ktos ma dwa konta jest niewiarygodny, wole poslugiwac sie jednym i byc pod tym nickiem i avatarem ,,rozpoznawalna,, a i przede wszystkim moglas sobie nabijac sztuczne komentarze co juz jest nie fair

skonczylo sie rumakowanie

TO JUZ SZCZYT WSZYSTKIEGO;/

02 cze 2011 - 12:58:46

Cytat
jamajka91
a co jeśli np z drugiego konta korzysta siostra? moja siostra jest niezweryfikowana ja jestem i co mogą mi konto usunąc?


No dokładnie. Co jeśli mam siostre i korzystamy z tego samego komputera i mamy oddzielne konta? Też usuną któreś z nich? Czy mam kupowac drugi komputer specjalnie dla konta na szafa.pl? <facepalm>

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy wypada?