Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak rozpoznać FAŁSZYWĄ OSOBĘ.??

28 maj 2011 - 14:01:58

Podzielcie się doświadczeniami..
Chyba każda miała z czymś takim doczynienia..;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-28 14:02 przez ouuu.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Jak rozpoznać FAŁSZYWĄ OSOBĘ.??

28 maj 2011 - 14:03:59

ja niestety miałam 2 razy :/ a szkoda bo fajne dziewczyny tylko ze do czasu... a rozpoznac trudno

Jak rozpoznać FAŁSZYWĄ OSOBĘ.??

28 maj 2011 - 14:04:12

o matko co za temat ; ||

Jak rozpoznać FAŁSZYWĄ OSOBĘ.??

28 maj 2011 - 14:04:43

Cytat
morzeplazawoda
o matko co za temat ; ||

nie podoba się? To precz!
Uważaj, bo Cię jeszcze ktoś zdemaskuje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-28 14:05 przez ouuu.

zweryfikowana
Posty: 5.787
Ostrzeżenia: 1/5

Jak rozpoznać FAŁSZYWĄ OSOBĘ.??

28 maj 2011 - 14:05:10

Nie wiem, jak Ci to opisać ale ja od razu poznaję osobę fałszywą po oczach. Jeszcze się nie pomyliłam.

Jak rozpoznać FAŁSZYWĄ OSOBĘ.??

28 maj 2011 - 14:09:26

Fakt. Trudno rozpoznać. Napewno każda z nas miała z jedną chociaż do czynienia. Czesto są to dobre koleżanki, które przyjaźń z Tobą wykorzystują dla plotek ze swoimi przyjacółkami.. I potem obrabiają Ci tyłek.
Ja raz miałąm tak, że koleżanki mojego byłego starsznie chciały się ze mną kolegować.. tzn. wypytywały się o mnie, mówiły czeeeeść za kazdym razem, szeroki uśmiech, a jak tylko przeszłam obok nich to zaraz coś szeptały.. Potem się wydało... Licznych plotek się na swój temat dowiedziałam.. m.in. że sie puszczam.. Okazało się, że podobał im się mój były i że one go nie mogły mieć (bo on ich nie chciał) to tak mnie potraktowały... Dzisiaj jesteśmy chyba najwiekszymi wrogami :) a facet okazał się dupkiem na maxa :D

Jak rozpoznać FAŁSZYWĄ OSOBĘ.??

28 maj 2011 - 14:09:36

Ma w ogłoszeniach dużo popularnych rzeczy i każdą tanio sprzedaje, a wszyscy podwyższają ceny. Miga się od wysłania za pobraniem. Nie chce wystawić na allegro, twierdząc, że nie ma konta.
Oj zrozumiałam jako kupowanie przez internet.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-28 14:19 przez Luflee.

Jak rozpoznać FAŁSZYWĄ OSOBĘ.??

28 maj 2011 - 14:14:02

Ale w życiu czy na szafie?

Jak rozpoznać FAŁSZYWĄ OSOBĘ.??

28 maj 2011 - 14:14:42

a ja mam 1 kumpele z ktora widujemy sie raz na jakis czas a tak to nie mam kolezanek i nie mam z tym problemu :)))
Mam znajome z ktorymi jestem na czesc czesc, nie potrzebuje "przyjaciolek i ich dobrych rad" dzieki czemu mam spokój :)))

Jak rozpoznać FAŁSZYWĄ OSOBĘ.??

28 maj 2011 - 14:15:20

Możecie się śmiać z tego co napiszę, ale niektórych da się poznać po oczach. Takie zawistne, wredne spojrzenie, albo takie "martwe" oczy.. nie wiem jak to inaczej powiedzieć, ale po prostu po niektórych od razu widać, że są fałszywi. Chociaż wiadomo, że pozory czasem mylą, mam jedną koleżankę, o której na początku myślałam (nie tylko ja, bo większość tak uważa/uważała), że to największa s*cz na świecie, a okazała się być przecudownym człowiekiem;)

Jak rozpoznać FAŁSZYWĄ OSOBĘ.??

28 maj 2011 - 14:15:42

ja na wstępie czytam wyrywkowo posty danej osoby...jak się mocno nie zgadzają wersje, to często wytykam to takiej osobie...jak ktoś mocno kłamie na forum-nie wchodzę w biznesy z taką osobą...

Jak rozpoznać FAŁSZYWĄ OSOBĘ.??

28 maj 2011 - 14:24:25

hmmm, trzeba ja ukłuć palcem w lewe oko-jak zaklnie, to jest fałszywa:/

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Jak rozpoznać FAŁSZYWĄ OSOBĘ.??

28 maj 2011 - 14:29:32

Cytat
moniaczek3
Fakt. Trudno rozpoznać. Napewno każda z nas miała z jedną chociaż do czynienia. Czesto są to dobre koleżanki, które przyjaźń z Tobą wykorzystują dla plotek ze swoimi przyjacółkami.. I potem obrabiają Ci tyłek.

z ust mi to wyjełas

Jak rozpoznać FAŁSZYWĄ OSOBĘ.??

28 maj 2011 - 20:02:00

Ja niestety nie umiem tego rozpoznac i niestety juz mialam okazje sie porzadnie przejechac...

Jak rozpoznać FAŁSZYWĄ OSOBĘ.??

28 maj 2011 - 20:07:13

Ja zawsze rozpoznaję po oczach. Moim zdaniem wystarczy spojrzeć w oczy i od razu widać czy ktoś jest fałszywy, czy też nie. Niektórzy mają takie wredne oczy i to się zawsze sprawdza.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomozecie