Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Proszę Was dziewczyny o radę: zmuszona jestem wziąść kredyt gotówkowy (ok.1200zł) na rok. Mam konto w m-banku i tam wzięłam juz 2 kredyty. Ten trzeci też mi dadzą, ale warunki mBanku uwazam za lichwiarskie: oprocentowanie wynosi 16,79%!
Napiszcie-proszę- czy w innych bankach też jest takie wysokie oprocentowanie i czy są korzystne kredyty gotówkowe dla osób, które chciałyby tam załozyć konto?
Bardzo proszę o info- bo jutro muszę złozyć wniosek o kredyt (24V mija mi termin płatnośći zaległośći za czynsz) :(

kredyty są straszne, spłacanie jeszcze gorsze. jak mnie na coś nie stać to nie kupuję. No chyba, że tu się o jakąś inwestycję rozchodzi, no to ewentualnie.

Cytat
tailorshop
kredyty są straszne, spłacanie jeszcze gorsze. jak mnie na coś nie stać to nie kupuję. No chyba, że tu się o jakąś inwestycję rozchodzi, no to ewentualnie.

Mam wezwanie przedsądowe do spłaty zaległości za czynsz (1800zł)- wole wziąć kredyt niż mieć sprawę sądową i komornika na głowie.
Ale chodzi o to, by ten kredyt nie był oprocentowany na prawie 17%- jak to jest w m-Banku :(

może eurobank. kiedyś rozdawałam ulotki i je z nudów czytałam i stopy procentowe nie były najgorsze

zdecydowanie PKO.
Miałam podobny problem i wszystko przeanalizowałam i zdecydowanie najbardziej oplaca sie w PKO !!

A ja B A R D Z O prosze o radę: w którym banku mozna wziąć kredyt gotówkowy oprocentowany niżej niż w m-banku

Cytat
edziaaa1
zdecydowanie PKO.
Miałam podobny problem i wszystko przeanalizowałam i zdecydowanie najbardziej oplaca sie w PKO !!
ślicznie Ci dziękuję- jutro tam pójdę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-22 19:09 przez aster.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Orientacja- rozmowy