Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oszustka podszywa się...

22 maj 2011 - 14:55:42

Dziś wyszło na forum, że jest tu osoba, która podszywa się pod inne, dziś padło na mnie...
Podobno wykupiła od jednej dziewczyny z konta niezweryfikowanego 55ubrań i zagroziła lipami...Nie wiem, w jakim celu groziła lipami, co chciała uzyskać? Jaki miała motyw? Wiadomo, bez motywu, nie robi się takich rzeczy...Niestety na ten temat "pokrzywdzona" milczy...
Ponoć oszustka podała się za mnie, chociaż nick miała inny...Ciekawe, czy pojawi się 55 lip...
"Pokrzywdzona" szybko nagłośniła na forum, jak bardzo ją sponiewierałam...Opluto mnie dokładnie, pokomentowano odpowiednio ciuchy w mojej szafie...
Na szczęście poszła po rozum do głowy, że takie zachowanie na forum grozi poważnymi konsekwencjami, po czym odwołała oskarżenia...
Ale nie o tym, nie o tym...
Najważniejsze: nie sprzedawajcie osobom wątpliwym, choćby podawali się za ogólnie znane z forum, bazując na ich dobrej opinii i braku lip, dogadujcie dokładnie wszystko, proście o maile, sprawdzajcie co się da i jak się da...nie odblokowujcie pochopnie opcji sprzedaży niezweryfikowanym...
Mam nadzieję, że administracja rychło pomoże znaleźć dowcipnisię i ukaże ją jak należy banem na forum...


Macie pomysł, co zrobić, by ją dorwać szybko? Co robić? Co robić? :(

Hej laski, ja już morbidaniolek wybaczyłam, nawet to, ze rozsyłała po szafowiczkach prośbę, by podawały mnie za cokolwiek do administracji, żeby zwrócili uwagę na jej sprawę...
Teraz musimy obie popracować i znaleźć tę "trzecią"...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-22 15:56 przez orijanna.

Oszustka podszywa się...

22 maj 2011 - 14:59:25

Popieram w zupełności!!!!
:D


zweryfikowana
Posty: 1.682
Ostrzeżenia: 1/5

Oszustka podszywa się...

22 maj 2011 - 14:59:46

banem na wszystko, chamstwo na maksa....

nudzi jej sie czy co ?

szkoda słów dla mnie.

od poczatku zablokowalam sprzedaż niezweryfikowanym i wiem teraz ze to byla dobra decyzja. :)

Oszustka podszywa się...

22 maj 2011 - 15:00:22

Jest niedziela i przejdźcie się lepiej na spacer zamiast wszczynać afery jedna za druga :p

Oszustka podszywa się...

22 maj 2011 - 15:01:29

wiedziałam!
wierzyłam w Ciebie, wierzyłam, do ostatniej chwili i tchu! :D

Oszustka podszywa się...

22 maj 2011 - 15:03:55

Cytat
Madziula69
Jest niedziela i przejdźcie się lepiej na spacer zamiast wszczynać afery jedna za druga :p
jak się zweryfikujesz, będziesz tu ze dwa lata na tym zweryfikowanym koncie i ktoś Cię opluje-też poradzę Ci spacer

Oszustka podszywa się...

22 maj 2011 - 15:10:55

Zamiast kogoś dobijać, to spróbujcie się postawić w sytuację orijanny i zastanowić się, jak same zachowałybyście się w takiej sytuacji!
Na pewno nie jedna z Was zaczęłaby kląć w pewnym momencie jak szewc.
Dziewczyny, trochę zrozumienia wobec drugiego człowieka...
Ja W ŻYCIU bym nie pomyślała, że ktoś NORMALNIE może zrobić taki numer. Jeszcze jak jest się zweryfikowanym...

Oszustka podszywa się...

22 maj 2011 - 15:13:17

właśnie to jest dziwne, że domniemana pokrzywdzona tak szybko uwierzyła, że ktoś tam to ja :) jestem na forum codziennie i sprawdzić to-chwilka zachodu...
poza tym-motywacja tej osoby-po co chciała tak upodlić kogoś? dla jaj? nie wierzę, że ktoś klikał wielokrotność 55 razy dla jaj...

Oszustka podszywa się...

22 maj 2011 - 15:15:07

Też mam blokadę na niezweryfikowane użytkowniczki, bo już kilkakrotnie zostałam wystawiona przez takie do wiatru.

Oszustka podszywa się...

22 maj 2011 - 15:19:52

ja chyba jestem z innej planety, bo po prostu nie potrafię zrozumieć zachowań innych ludzi...
Przecież można żyć normalnie, uczciwie i być życzliwym dla wszystkich - to nic nie kosztuje, a ile można zyskać ho ho ..
Wy wszystkie niedobre i nieuczciwe szafowiczki weźcie się w garść, bo ZAWSZE to co robicie na złość innym wróci kiedyś ze zdwojoną siłą ...

Orijanna mam nadzieję, że nie masz przez to popsutej niedzieli ....

Oszustka podszywa się...

22 maj 2011 - 15:22:40

_Audrina_ mam popsutą niedzielę...dlatego choćby już wióry ze mnie leciały, dojdę o co chodziło...

Oszustka podszywa się...

22 maj 2011 - 15:25:07

Cytat
orijanna
Cytat
Madziula69
Jest niedziela i przejdźcie się lepiej na spacer zamiast wszczynać afery jedna za druga :p
jak się zweryfikujesz, będziesz tu ze dwa lata na tym zweryfikowanym koncie i ktoś Cię opluje-też poradzę Ci spacer

dokładnie ;/ ja co prawdaa tylko rok tu jestem, ale i tak nie podobałoby mnie się to, że ktoś szarga moją (jakby nie patrzeć) ciężko wypracowaną opinię ;/

Oszustka podszywa się...

22 maj 2011 - 15:42:40

Ehh masakra, ze tez komuś sie chce... strasznie sie musi nudzić taka osoba i mieć cholernie nudne zycie :/
Pewnie to ktoś z kim sie posprzeczałaś wymyślił taką żałosną zemste...
A ta co Cie oskarżyła to kurcze inteligencją nie grzeszy... przeciez każdy może sobie załozyć konto, narozrabiać po czym powiedzieć "ja jestem taką czy siaką szafowiczką" a taka tępota jak morbidowa wierzy i oczernia...
Dobrze, że Cie przeprosiła.

Oszustka podszywa się...

22 maj 2011 - 15:46:29

tyle razy klikać...żeby kupić jedną rzecz, trzeba klikać kilka razy...a 55 rzeczy?!?!?!
pół nocy musiała ta osoba klikać...

Oszustka podszywa się...

22 maj 2011 - 15:49:55

A ta osoba była zweryfikowana, bo coś mi się tak o oczy obiło w wątku założonym przez poszkodowaną... ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KREDYT- w którym banku najkorzystniej?