Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jestem sama:( NIE CHCE!!

20 maj 2011 - 23:36:16

Cytat
Mildred
Dziewczyny, jaki problem jest się skrzyknąć na szafowym forum i spotkać gdzieś? ;p Dla chcącego nic trudnego. ;)
Uwierz mi, to nie takie proste, jak się wydaje :) Ja chciałam zorganizować takie spotkanie we Wrocławiu (nie z samotności, po prostu z chęci spotkania się) i wiele dziewczyn było takiego zdania, że to super pomysł i ile to osób chciało przyjść, nie przyszło w rezultacie 15 z tych, co się deklarowały. Także chcącemu kłody pod nogi ;p

A jaki problem jeździć do domu częściej i odnowić znajomości? Albo znajomych do siebie zaprosić. Albo zacznij gdzieś wychodzić, np. na aerobik - tam można też kogoś poznać :)

Jestem sama:( NIE CHCE!!

20 maj 2011 - 23:39:26

moglas sie nie odwracac od kolezanek;]

Jestem sama:( NIE CHCE!!

20 maj 2011 - 23:44:53

dlatego zawsze chciałabym mieć swoje 19 lat i niczego nie zmieniać, utrzymywać kontakt z przyjaciółkami

Jestem sama:( NIE CHCE!!

20 maj 2011 - 23:49:00

wiem coś o tym... 22 latka z Lublina... chcesz to napisz, możemy się wybrać na spacer :]

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

Jestem sama:( NIE CHCE!!

20 maj 2011 - 23:54:13

Ja mam tak po części. Nie dlatego, że się odwróciliśmy od siebie ale każdy inna szkoła i kontakt po czasie zniknął. Mamy oczywiście wspólnych znajomych oraz swoich ale takiej przyjaciółki od serca mi brak, z którą możnaby pogadać na każdy temat. No ale cóż, życie się dalej toczy ;P Ja niestety ze śląska więc trochę daleko xD

Jestem sama:( NIE CHCE!!

21 maj 2011 - 00:07:35

a ode mnie kolezanki odwróciły sie gdy poznałam swojego chłopaka, bo byly zazdrosne... Mam 2 bliskie kolezanki ale jedna ciagle siedzi w domu rzadko gdziekolwiek wychodzi, druga wiecznie zalatwia jakies, nie swoje sprawy i tez rzadko ma czas, na dodatek ja studiuje dziennie. Tez jestem praktycznie sama, prócz rozmów na gg... Duzo spraw powierzam wiec swojemu chłopakowi co wcale nie jest dobre...

Jestem sama:( NIE CHCE!!

21 maj 2011 - 00:12:04

ja mialam tak samo zapraszam na priv jestem z lublina

Jestem sama:( NIE CHCE!!

21 maj 2011 - 00:15:42

ja jestem z Lublina, też mam chłopaka i nie odwróciłam sie od znajomych :)

Jestem sama:( NIE CHCE!!

21 maj 2011 - 00:47:43

ja mam podobnie... spotykam się z chłopakiem juz 3 lata jest nam cudownie ale niestety moje towarzyskie kontakty na tym ucierpialy w sumie nie z jego powodu po prostu skonczyla sie szkoła, studia, poźniej bylismy za granicą...mamy jakis tam znajomych ale zbyt czesto sie nie widujemy...wiadomo praca,dzieci itp. a czasem by sie chcialo isc na jakies piwko, bilarda czy głupi spacer...Rzeszow- podbijac;)

Jestem sama:( NIE CHCE!!

30 sie 2011 - 20:27:02

RZESZOW-OTWARTA na znajomości!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakiego kremu uzywasz ?