Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Biznes

2 minuty temu

tabernakula sklep

22 minut temu

zakupy internetowe

47 minut temu

Budowa domu

51 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wyjazdy do krajów egzotycznych !

22 maj 2011 - 15:29:32

Cytat
asienka_tward
Te najbardziej znane wyspy - najbardziej oblegane przez turystów. Mi się marzy taka mało odwiedzana, aczkolwiek piękna, słoneczna, egzotyczna wyspa mmmmhmmmm :) Oglądałam nawet jeden katalog, jest tyle pięknych miejsc, a na prawdziwe wakacje mało kogo stać :/

Bardzo spokojnie i urokliwie jest na Minorce,mniejszej siostrze Majorki :) Byłam rok temu i było cudownie,nie lubię jak jest hałas, masa ludzi,a tam można było na prawdę odpocząć w spokoju. Byłam też w Grecji,2 razy w Chorwacji a teraz marzą mi się Włochy i Portugalia :) Może w następne wakacje,w tym roku do Anglii na 2 miesiące,do pracy ;)

zweryfikowana
Posty: 435
Ostrzeżenia: 2/5

wyjazdy do krajów egzotycznych !

22 maj 2011 - 15:34:19

W CHORWACJI BYŁEM 3 LATA TEMU I BYŁO TANIO JAK W BARSZCZU można było sobie pozwolić na wszsytko pizza z owocami może 14 kun. czyli na nasze 7 złoty a była pyszna cieniutkie ciasto i było widzać jak robią restauracja przy samej blaży na równi z kamieniami . i w te wakacje byłem rok temu to było drogo bo weszło euro. ale warto tam jechać bo jest super . te widoki serce3333 . polecam . a i mają dobry ,tani chleb :)

zweryfikowana
Posty: 583
Ostrzeżenia: 1/5

wyjazdy do krajów egzotycznych !

22 maj 2011 - 15:46:42

Cytat
ecri16
Cytat
asienka_tward
Te najbardziej znane wyspy - najbardziej oblegane przez turystów. Mi się marzy taka mało odwiedzana, aczkolwiek piękna, słoneczna, egzotyczna wyspa mmmmhmmmm :) Oglądałam nawet jeden katalog, jest tyle pięknych miejsc, a na prawdziwe wakacje mało kogo stać :/

Bardzo spokojnie i urokliwie jest na Minorce,mniejszej siostrze Majorki :) Byłam rok temu i było cudownie,nie lubię jak jest hałas, masa ludzi,a tam można było na prawdę odpocząć w spokoju. Byłam też w Grecji,2 razy w Chorwacji a teraz marzą mi się Włochy i Portugalia :) Może w następne wakacje,w tym roku do Anglii na 2 miesiące,do pracy ;)

Czegoś takiego mi trzeba. Poszukam czegoś o tej Minorce :) Jest na pewno tyle pięknych miejsc, gdzie można pojechać, a gdzie nie ma tysięcy turystów :)

wyjazdy do krajów egzotycznych !

22 maj 2011 - 15:53:32

Ja byłam na Krymie. A chciałabym zwiedzić Grecję, Włochy i Chorwację.
Ale teraz najbardziej chciałabym pojechać nad morze, ale niestety zanosi się na góry.

Hymm, ale nie ważne gdzie, ważne z Kim :)

wyjazdy do krajów egzotycznych !

22 maj 2011 - 16:00:28

Polecam Sardynię - piękna wyspa, na szczególną uwagę zasługują:
BOSKIE PLAŻE - bardzo długie i bielutki piaseczek
PRZEMILI LUDZIE - wiadomo - włoska mentalność :) bardzo otwarci i gościnni
CENY - jedzenie całkiem niedrogie, w porównaniu z sąsiadującą Korsyką - transport i usługi są dużo tańsze!

Polecam też Korsykę, której znam prawie każdy zakątek ale wciąż mnie zaskakuje :)

W razie pytań o możliwości transportu, noclegu lub atrakcji na obu wyspach - zapraszam do kontaktu:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-22 16:01 przez Cuthli.

niezweryfikowana
Posty: 355
Ostrzeżenia: 6/5

wyjazdy do krajów egzotycznych !

29 cze 2022 - 12:00:53

Sardynia - tam byłam i ponownie się wybieram. Jeżeli chcesz spędzić niezapomniane wakacje - polecam właśnie tam się wybrać https://www.viasudetica.pl/sardynia-wakacje/

wyjazdy do krajów egzotycznych !

08 cze 2023 - 18:00:19

Jeśli planujesz taki wyjazd, to koniecznie skorzystaj z Melanotan https://melanotan.biz/ Jest to produkt, dzięki któremu opalanie jest szybkie, łatwe i daje super efekty na długo. Ja uwielbiam jego działanie i bardzo go polecam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KREDYT- w którym banku najkorzystniej?