Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wyjazdy do krajów egzotycznych !

21 maj 2011 - 00:32:04

ja bym do Tunezji siędrugi raz ne wybrała.
mnie co się marzy NAJBARDZIEJ to MALEDIWY lub BORA BORA :)

Cytat
thundercat85
my z mezem i Coreczka takze jedziemy do Wloch ale na 2 tygodnie (na wiecej nas nie stac)
zamierzamy jechac do Rawenny zaczepiajac o Wenecje, i mirabilanie :)

maz tam siedzial 4 lata

jak byłam mała to byłam z rodzicami w Rawennie :) ,nie wiele pamętam :D
Byliśmy z 5 razy we Włoszech . Miejscowości w któych jeszcze byliśmy to Bibione, Rimini, Caorle i jeszcze jakaś miejscowość.
warto też zwiedzić San Marino

we wWłoszech ponoć piękna jest Calabria



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-21 00:34 przez czarna_laguna.

wyjazdy do krajów egzotycznych !

21 maj 2011 - 00:36:42

A dlaczego - Tunezja coś nie tak?

wyjazdy do krajów egzotycznych !

21 maj 2011 - 00:36:49

Bylam w Toskani w grudniu....i szczerze to Wlochy mnie rozczarowaly ,wedlug mnie nie jest tam zbyt ciekawie.W lutym bylam na Sri lance w Azji i tam bylo cudownie...plaza ocean-cos pieknego;)a w sierpniu wybieram sie do Egiptu i juz nie moge sie doczekac;)

wyjazdy do krajów egzotycznych !

21 maj 2011 - 00:39:16

Cytat
Kaska51
A dlaczego - Tunezja coś nie tak?

tzn miło wspominam i jakiś swój urok ma,ale nie wiem sama. Jakos mnie tam nie ciągnie. Lepiej zobaczyć Egipt
Cytat
asienka_tward
Cytat
whatsername87
ekhm, ale czy Włochy to egzotyczny kraj?;d
jak dla mnie nie bardzo, za to na pewno bardzo urokliwy, też bym chętnie wróciła

z egzotyki mi się marzą Karaiby, Nowa Zelandia, Malediwy.. muszę chyba zacząć więcej oszczędzać;d

Jak dla mnie każdy kraj, który ma w sobie coś innego, palmy... pięknie opalające słońce..., egzotyczni mężczyźni.... ma w sobie coś egzotycznego, jest to po prostu coś innego niż nasze polskie szare osiedla..

też racja !!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-21 00:40 przez czarna_laguna.

wyjazdy do krajów egzotycznych !

21 maj 2011 - 00:52:46

Cytat
czarna_laguna
Cytat
Kaska51
A dlaczego - Tunezja coś nie tak?

tzn miło wspominam i jakiś swój urok ma,ale nie wiem sama. Jakos mnie tam nie ciągnie. Lepiej zobaczyć Egipt

No ja ocenię jak wrócę :P

zweryfikowana
Posty: 583
Ostrzeżenia: 1/5

wyjazdy do krajów egzotycznych !

21 maj 2011 - 08:37:49

Najgorsze do wytrzymania są jednak temperatury.. My nie jesteśmy przyzwyczajeni do 40 stopni ciepła (ukropu).

wyjazdy do krajów egzotycznych !

21 maj 2011 - 10:13:19

ja jak bylam w czerwcu w egipcie w luxorze to bylo 60 stopni!!! nie wychodzilam w ogole z autokaru, bo czulam jak by mnie ktos przypalal

wyjazdy do krajów egzotycznych !

21 maj 2011 - 10:18:08

A ja byłam na Krecie, Thassos, Rodos, Santorini (Grecja), w Hiszpanii i Portugalii. A w tym roku jadę na Majorkę ;)

wyjazdy do krajów egzotycznych !

21 maj 2011 - 10:21:09

Polecam Kenię!!! :D urocze miejsce
Mogę też śmiało zaproponować Egipt,Kretę,Majorkę

zweryfikowana
Posty: 1.283
Ostrzeżenia: 2/5

wyjazdy do krajów egzotycznych !

21 maj 2011 - 10:26:00

ja chce na Jamajke! Ale w tym roku pocieszę się Dubajem....

Byłam w Turcji, Chorwacji i Tunezji ale jak dla mnie nie ma rewelacji, poza tym że pogoda cały czas piękna, ale 40 stopni jest nieco uciążliwe na dłuższą metę. Ja mam przed oczami ciągle obraz z Tunezji jak te krowy tam sucha trawę jadły, albo Ci mieszkańcy Tunezji zapierdzielali na motorach środkiem ulicy, wolna amerykanka hell yeah ! I jeszcze osły (nie mam tu ludzi na myśli tylko zwierzeta jakby co) na poziomie dziennym :|

zweryfikowana
Posty: 583
Ostrzeżenia: 1/5

wyjazdy do krajów egzotycznych !

22 maj 2011 - 15:15:31

Cytat
electroamp
ja chce na Jamajke! Ale w tym roku pocieszę się Dubajem....

Byłam w Turcji, Chorwacji i Tunezji ale jak dla mnie nie ma rewelacji, poza tym że pogoda cały czas piękna, ale 40 stopni jest nieco uciążliwe na dłuższą metę. Ja mam przed oczami ciągle obraz z Tunezji jak te krowy tam sucha trawę jadły, albo Ci mieszkańcy Tunezji zapierdzielali na motorach środkiem ulicy, wolna amerykanka hell yeah ! I jeszcze osły (nie mam tu ludzi na myśli tylko zwierzeta jakby co) na poziomie dziennym :|

Mi we Włoszech najbardziej podoba się to, że wszyscy praktycznie latem śmigają na skuterkach, nie ma korków, pogoda jest piękna, klimy nie potrzeba ! Czasem sobie myślę, że mogłabym tam żyć, ale z drugiej strony.. tęskni się w końcu za domem.

wyjazdy do krajów egzotycznych !

22 maj 2011 - 15:18:05

Najpiękniejsze miejsce, w którym byłam to zdecydowanie Nowy Jork.
A w tym roku chciałbym odwiedzić Cypr.. ; ) Oby się udało. ; )

wyjazdy do krajów egzotycznych !

22 maj 2011 - 15:18:10

We wrześniu lecę na BALI do resortu Karma Kandara z chłopakiem i znajomymi. Będzie cuuuuudnieee

wyjazdy do krajów egzotycznych !

22 maj 2011 - 15:20:28

Ja dwa lata temu północna Grecja, rok temu Tunezja - Sousse - niezapomniane wakacje :D. Tegoroczne plany jeszcze niezbyt sprecyzowane, ale ciągnie w stronę Maroko, albo Portugalia. A w ogóle to marzy się Dominikana albo Mauritius, ale to niestety przekracza możliwości finansowe...

wyjazdy do krajów egzotycznych !

22 maj 2011 - 15:24:15

Ja niestety bywałam tylko w ciepłych krajach... Nie lubię upałów, tego piekącego słońca. A marzy mi się Skandynawia, ach! To jest moje marzenie, mieszkać tam. Albo chociaż przez trochę pobyć...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakiego kremu uzywasz ?