Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

13 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 21:36:43

my z mezem i Coreczka takze jedziemy do Wloch ale na 2 tygodnie (na wiecej nas nie stac)
zamierzamy jechac do Rawenny zaczepiajac o Wenecje, i mirabilanie :)

maz tam siedzial 4 lata

zweryfikowana
Posty: 1.153
Ostrzeżenia: 2/5

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 21:39:01

nie mam się czym chwalić, bo o takich wakacjach mogę pomarzyć:( może majorka na tydzień we wrześniu do koleżanki... a tak to nad polskie morze nad tydzień jadę:( więcej planów, na razie brak:(

zweryfikowana
Posty: 583
Ostrzeżenia: 1/5

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 21:39:30

Cytat
whatsername87
ekhm, ale czy Włochy to egzotyczny kraj?;d
jak dla mnie nie bardzo, za to na pewno bardzo urokliwy, też bym chętnie wróciła

z egzotyki mi się marzą Karaiby, Nowa Zelandia, Malediwy.. muszę chyba zacząć więcej oszczędzać;d

Jak dla mnie każdy kraj, który ma w sobie coś innego, palmy... pięknie opalające słońce..., egzotyczni mężczyźni.... ma w sobie coś egzotycznego, jest to po prostu coś innego niż nasze polskie szare osiedla..

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 21:41:02

Cytat
LadyNobody
nie mam się czym chwalić, bo o takich wakacjach mogę pomarzyć:( może majorka na tydzień we wrześniu do koleżanki... a tak to nad polskie morze nad tydzień jadę:( więcej planów, na razie brak:(

polskie morze jest drogie za ta cene wole juz jechac o Wloch po sezonie, pogoda murowana i piekniejsza okolica

zweryfikowana
Posty: 1.449
Ostrzeżenia: 1/5

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 21:41:13

Teneryfę polecam! Byliśmy z mężem w październiku, raj na ziemi :)

zweryfikowana
Posty: 583
Ostrzeżenia: 1/5

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 22:11:03

Cytat
thundercat85
Cytat
LadyNobody
nie mam się czym chwalić, bo o takich wakacjach mogę pomarzyć:( może majorka na tydzień we wrześniu do koleżanki... a tak to nad polskie morze nad tydzień jadę:( więcej planów, na razie brak:(

polskie morze jest drogie za ta cene wole juz jechac o Wloch po sezonie, pogoda murowana i piekniejsza okolica

To prawda, że u nas drogo. Jechać gdzieś późnym latem we wrześniu za granicę duużo bardziej się opłaca..

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 22:14:15

ja w tym roku jadę 4raz na Chorwację kocham ten kraj!
co roku mnie zachwyca, inny rejon i całkiem inne wakacje ;)
zdecydowanie polecam!

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 22:15:55

w zeszłym roku byłam w chorwacji,piękne widoki,cieplutkie morze polecam ale czy tanio?
Raczej tak jak wszędzie 3 osoby 6 tysięcy i przesadnie nie balowaliśmy 10 dni.Ceny porównywalne jak wszędzie.

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 22:18:18

Ja już byłam w Tunezji, turcji. grecji i hiszpani - i własnie do espanii chciałabym wrócić. mam z niej najlepsze wspomnienia:)

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 22:19:23

teneryfa - uwielbiam :) byłam tam 3 razy i jadę 4. raz za niecałe 3 tygodnie:) jestem przeszczęśliwa, uwielbiam tą wyspę:)

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 22:25:35

Z takich europejskich "egzotycznych" to byłam we Włoszech i mogę polecić. Szczególnie Bolonię i Wenecję. Rzym piękny ale dużo ludzi (wiadomo). I w Wenecji wcale nie śmierdzi ;P chociaż powalają mnie ceny - 1 euro za 1 jabłko (JEDNO).

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 22:29:50

Marzą mi się Malediwy........ jak dotąd byłam w Chorwacji i jest super, przystojni mężczyźni hihihi... w tym roku też jadę;)

wyjazdy do krajów egzotycznych !

21 maj 2011 - 00:06:51

Cytat
asienka_tward
Cytat
thundercat85
Cytat
LadyNobody
nie mam się czym chwalić, bo o takich wakacjach mogę pomarzyć:( może majorka na tydzień we wrześniu do koleżanki... a tak to nad polskie morze nad tydzień jadę:( więcej planów, na razie brak:(

polskie morze jest drogie za ta cene wole juz jechac o Wloch po sezonie, pogoda murowana i piekniejsza okolica

To prawda, że u nas drogo. Jechać gdzieś późnym latem we wrześniu za granicę duużo bardziej się opłaca..
dokladnie
ja za wynajem domku na 14 dni płace 3 000 pln
domek z 2 sypialniami i osobnymi lazienkami, plus kuchnia z salonem

na pare wychodzi 1500 czyli rewelacja

wyjazdy do krajów egzotycznych !

21 maj 2011 - 00:14:17

7.07 lądowanie w Monastir (Tunezja) znajoma poleciła - już nie mogę się doczekać. Jadę z mężem i synkiem 3-letnim (synek płaci tylko za przelot-pobyt za darmo, trafiliśmy na ofertę Baby Boom).... A w Chorwacji już nie jest tak tanio jak kiedys się słyszało. Wychodzi drożej niż w krajach egzotycznych. Pozdrawiam

wyjazdy do krajów egzotycznych !

21 maj 2011 - 00:18:36

Włochy to egzotyka? Może dla Eskimosa ale nie dla europejczyka...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jestem sama:( NIE CHCE!!