Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

34 sekund temu

sklep detailingowy

24 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 583
Ostrzeżenia: 1/5

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 21:03:38

Laseczki, zbliżają sie wakacje duuużymi już krokami. Jestem ciekawa gdzie lubicie spędzać czas, bądź jakie jest najpiękniejsze miejsce, w jakim byłyście ? Ja wyjeżdżam za 2 tyg. do Włoch na 4 m-ce z chłopakiem. Co prawda nastawiamy się na pracę, ale urlop też będzie się należał pociężkich wakacjach :) TOSKANIA !!!!! piękny rejon. Podzielcie się swoimi doświadczeniami :)



wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 21:06:39

Nie mam zbytnio czym się dzielić bo niestety, ale za granicą to byłam tylko w Czechach w Terlicku :p Ale przynajmniej postem Ci wątek podbiłam o :D!

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 21:07:12

ja co roku jezdze do Egiptu, dopoki nie nasyce sie tymi rybami to nie zmienie kierunku;)

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 21:07:13

ja byłam na Kubie 3 lata temu,polecam bardzo !!!
moge tez doradzić co do Egiptu,Tunezji,Korsyka,Korfu, Wyspa Thassos, Bułgaria, Francja,Włochy,Majorka.....
ale prawdziwa egzotyka jest poza Europą



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-20 21:08 przez czarna_laguna.

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 21:08:38

"Pod Słońcem Toskanii"... ostatnio oglądałam ten film. :) Rzeczywiście, pięknie widoki. Zazdroszczę! ;)
Ja niestety nie mam żadnych doświadczeń z podróży do egzotycznych krajów. :( Może kiedyś... :)

zweryfikowana
Posty: 583
Ostrzeżenia: 1/5

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 21:11:34

Te najbardziej znane wyspy - najbardziej oblegane przez turystów. Mi się marzy taka mało odwiedzana, aczkolwiek piękna, słoneczna, egzotyczna wyspa mmmmhmmmm :) Oglądałam nawet jeden katalog, jest tyle pięknych miejsc, a na prawdziwe wakacje mało kogo stać :/

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 21:15:05

My na razie tylko Tunezja- Hammamet było wspaniale. W tym roku powtórka ale Europa :)

zweryfikowana
Posty: 583
Ostrzeżenia: 1/5

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 21:22:50

Podobno na Chorwacji jest pięknie i tanio. Wybrałabym się ! :) Znajomi jeżdżą i sobie chwalą i podobno jeszzcze Krym.

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 21:26:08

Chorwacja- cudowne miejsce, cudowni ludzie, żyć nie umierać :-). Ja jednak wolę tradycyjnie polskie morze, co roku muszę być po prostu mam sentyment;-)

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 21:28:14

Ja polecam Turcję,Egipt,Chrwację,Grecje.Jednak mnie najbardziej ciągnie do krajów arabskich.W tym roku Tunezja albo Maroko.

zweryfikowana
Posty: 583
Ostrzeżenia: 1/5

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 21:31:45

Cytat
dorr
Chorwacja- cudowne miejsce, cudowni ludzie, żyć nie umierać :-). Ja jednak wolę tradycyjnie polskie morze, co roku muszę być po prostu mam sentyment;-)

Ja nad polskim morzem byłam tylko raz i to w listopadzie :/ Uwiodło mnie za to Morze Śródziemne :)

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 21:31:45

ja za 2 tygodnie na Krete :P

zweryfikowana
Posty: 931
Ostrzeżenia: 1/5

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 21:32:13

Ja bylam juz we Wloszech, Chorwacji, Czarnogorze, Tunezji, Hiszpanii, Bulgarii.. i Tunezja najlepsza zdecydowanie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-20 21:35 przez hbsbrg.

niezweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 1/5

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 21:32:30

ja polecam włochy-sardynia piękne miejsce

wyjazdy do krajów egzotycznych !

20 maj 2011 - 21:33:40

ekhm, ale czy Włochy to egzotyczny kraj?;d
jak dla mnie nie bardzo, za to na pewno bardzo urokliwy, też bym chętnie wróciła

z egzotyki mi się marzą Karaiby, Nowa Zelandia, Malediwy.. muszę chyba zacząć więcej oszczędzać;d

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czosnek na KROSTY ?