Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zgnite balerinki...

20 maj 2011 - 20:07:54

Szukałam dziś na szafie balerinek...Znalazłam parę fajnych par a między nimi dwie parki jednej szafowiczki... ten widok mnie zamurował...ja rozumiem, że skórzanych butów się uprać za bardzo nie da (chociaż sportowe piorę w pralce), ja rozumiem, że niektórzy są oszczędni i próbują sprzedać wszystko...ale nie rozumiem, jak można wystawiać szmaciane buciczki tak w środku wyściełane zapoconym brudem, że wystarczy wkroić trochę warzywek i będzie sałatka :(...choćby nie wiem jak pozostałe ubrania miała szafowiczka fajne-od razu mam wrażenie, że ta reszta tez jest brudna i śmierdząca...szmaciane buciczki da się wyprać, odświeżyć...szanujmy się trochę dziewczyny...
odeszła mi ochota na zakupy na jakiś tydzień...

fotki ani nicka nie podam, bo nie chcę warna :D

Zgnite balerinki...

20 maj 2011 - 20:12:22

hmm, hmm, hmm. sądzę, ze znajdą się amatorzy na takie buciki tu na szafie, wśród Twoich ulubieńców ;p

Zgnite balerinki...

20 maj 2011 - 20:14:09

chyba nie wszystko , co brudne jest tu dla fetyszystów?

Zgnite balerinki...

20 maj 2011 - 20:26:48

Dobrze powiedziane szanujmy sie troche buty jakie ja kupiłam tu na szafie (na zdjeciu śliczne bialusieńkie adidaski nike w opisie "miałam je raz na nogach okazały sie za duze..";) przyszły obrzydliwe brudne i po prostu żygac sie chce! dziewczyna usunęła konto (miała 120 pozytywnych komentarzy. ) i zostałam z tym gównem bo inaczej tego nazwac nie mozna ..jestem w ciąży i szukałam fajnych bucików lekkich sportowych żeby mi sie wygodnie chodziło no i kupiłam ...
Kochana sprzedająca odnalazłam na naszej klasie i nie zamierzam tego tak zostawić. :)

zostałam tu juz drugi raz oszukana za pierwszym razem wpłaciłam pieniądze a dziewczyna kreciła, motała sie i w koncu stwierdziła ze wysłała mi listem zwykłym pieniadze odzyskałam ale nie tak łatwo tyle co sie na denerwowałam to moje! teraz drugi raz i juz wiecej nic nie kupie. szkoda pieniędzy i nerwów ktorych ja teraz powinnam unikac.. echhhhhh



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-20 20:30 przez magda1988-18.

Zgnite balerinki...

20 maj 2011 - 20:31:53

Podaj na priv :D

niezweryfikowana
Posty: 359
Ostrzeżenia: 1/5

Zgnite balerinki...

20 maj 2011 - 20:34:29

mi tez podaj na priv

Zgnite balerinki...

20 maj 2011 - 20:35:36

podaj na pw:)

Zgnite balerinki...

20 maj 2011 - 20:35:41

tak w środku wyściełane zapoconym brudem, że wystarczy wkroić trochę warzywek i będzie sałatka fuj,sałatki nie tkne przez rok:D że też musiałaś porównać. A tak poważnie,ja bym się wstydziła takie "cuda na kiju" wystawiać

Zgnite balerinki...

20 maj 2011 - 20:36:01

Daj nick na priv, akurat chcę trochę schudnąć, a tak to popatrzę i odechce mi się kolacji! :D

Zgnite balerinki...

20 maj 2011 - 20:36:26

oj tak tak, czasem dziewczyny sprzedają np rozciapciane, wytarte pumy lub nike, za np 50 zł - ja nie rozumiem gdzie tu wyobraźnia i samokrytyka, takie buty to już do śmieci...a tu jeszcze chcą zbijać kasę...

Zgnite balerinki...

20 maj 2011 - 20:36:45

mi też na podaj na priv:)

Zgnite balerinki...

20 maj 2011 - 20:37:59

jezu po co ten wątek =.=? to napisz jej ze sprzedaje smieci

Zgnite balerinki...

20 maj 2011 - 20:38:56

Ja za te moje "cuda" zapłacilam 80zł z przesyłką (przyszły listem poleconym za 8zł) :-/

Zgnite balerinki...

20 maj 2011 - 20:40:06

Ja również chcę zobaczyć. ;-)

Zgnite balerinki...

20 maj 2011 - 20:41:43

dlatego ja mam jakiegoś "bloka" przed kupowaniem butów używanych,ciuch można porządnie wyprać, a buty nie zawsze,a wiadomo czy ktoś nie ma grzyba?.........

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wyjazdy do krajów egzotycznych !