Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

http://www.discovery44.tk/index.php?bibleid=18
Chciała bym znać Wasze zdanie na ten temat. Bardzo kontrowersyjna historia, która zaciekawia wielu ludzi. Są dwie strony: Jedni wierzą, inni nie. Po której stronie Wy jesteście?

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

widziałm film egzorcyzmy emili rose dla mnie straszny ale czy wierze raczej nie dla mnie to jakies zaburzenia psychiczne a nie opentanie

a ja mam zamiar obejrzec ten film.. bo podobno sam w sobie nie jest jakis straszny ale najgorsze jest to ze to jest ta faktach.. jak obejrze to moze wtedy sie wypowiem ;P

Ja wierzę. Emily Rose to nie jedyny przypadek...

Wiele jest różnych osób, które nie są jedynym przypadkiem. Ja nie wiem co myśleć, z jednej strony to przerażające, ale z drugiej dość nie możliwe. Bardzo mnie zainteresowała historia tej kobiety i sama się wypowiedziałam w podanym linku:

Mamy punkt widzenia wiary oraz nauki. Od dawna te dwie strony kłócą się ze soba. Religia każe wierzyć, nauka pokazuje dowody. Nawet dowody w sądzi są najważniejsze, tam nikt nie uwierzy "na słowo". Nie ma się co dziwić, że wiele ludzi nie wie, czy Bóg instnieje, pozostaje nam tylko wiara. Ale co z nauką?

zweryfikowana
Posty: 1.226
Ostrzeżenia: 1/5

dzieci z autyzmem w fazie napadu szału mają podobne zachowania...
Widziałam jak uderzają głową o ścianę, gryzą siebie, wyginają ciało, wydają dziwne dźwięki i wiele wiele innych... byłam jako wolontariuszka w placówce...

Nie wierzę, choć przerażają mnie takie filmy, historie itp..

Cytat
karykaturzystka
dzieci z autyzmem w fazie napadu szału mają podobne zachowania...
Widziałam jak uderzają głową o ścianę, gryzą siebie, wyginają ciało, wydają dziwne dźwięki i wiele wiele innych... byłam jako wolontariuszka w placówce...

Nie wierzę, choć przerażają mnie takie filmy, historie itp..

Nie chciała bym zobaczyć dzieciaka, który robi takie rzeczy. To musi być na żywo straszny widok..

Ja wierzę, brat mojego narzczonego jest księdzem i był na egzorcyzmach z jednym egzorcystą i kobitka gadała nie swoim głosem, więc nie sądzę, że to tylko psychika.

Egzorcyzmy Anneliese Michel - oglądałam dokument, stare fotografie, można znaleźć w internecie.
Dla mnie całość przerażająca.
Oczywiście wierzę.
DZISIAJ moja mama była na MSZY CHARYZMATYCZNEJ w BIAŁYMSTOKU, przyjechał kaznodzieja (?) z Azji.
Było objawienie (?) Szatana w jakimś młodym chłopaku.
Mama jak wróciła, to normalnie taka przerażona to opowiadała...
Była z koleżanką, na cały kościół było słychać nieludzkie krzyki tego chłopaka...
Poza tym, były również modlitwy o uzdrowienie.
Ksiądz ten nie mówił po polsku, była tłumaczka, która na bieżąco tłumaczyła jego słowa.
Wypowiadał on imiona zgromadzonych w kościele ludzi i intencje, w których się modlono.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-21 01:00 przez magodzianka.

Cytat
princeska22
widziałm film egzorcyzmy emili rose dla mnie straszny ale czy wierze raczej nie dla mnie to jakies zaburzenia psychiczne a nie opentanie

opĘtanie, moja droga Pani atrakcyjna :)

wierze jak najbardziej , spotkałam sie nawet z osobami nie opętanymi jednak dręczonymi.

Ogólnie wierze w takie rzeczy po za ziemskie, w suchy, moja mam kiedyś wywołała na stancji ducha opowiadały mi z koleżanką, mojej przyjaciółki mama podczas jej urodzenia zapadła i smierc kliniczną. odratowali ja ostatnio nam opowiadała co tam widziała, jest teraz ogromnie wierzącą kobita
przyjaciel mojej rodziny jest egzorcystą, był kiedys nawet spał w domu nawiedzonym, jednak mówił ze tam nic sie nie dzieje, ale ogolnie nieraz mi opowiadał jak był przy egzorcyzmie w kosciele młodej dziewczyny która z przyjació,mi wywoływała duchy i cos ja opentało, kilka razy próbował popełnic samobójstwo, mówił ze mówiłą róznymi jezykami i wydawała nie ludzkie głosy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-21 09:20 przez toona19922.

opętanie tym różni się od osoby psychicznie chorej,że ma ona nadludzką siłę,głos z damskiego zmienia się w męski i odwrotnie,mówią wieloma językami często używając języków biblijnych jak aramejski hebrajski greka,polecam posłuchać kilku nagrań audio z opętań,to niektórzy zrozumieją o co naprawdę chodzi.Ja jak najbardziej w to wierzę,znam też przypadek choć nie osobiście,gdyż jest sprzed wielu laty



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-21 09:27 przez ynia88.

Cytat
gochka
Cytat
princeska22
widziałm film egzorcyzmy emili rose dla mnie straszny ale czy wierze raczej nie dla mnie to jakies zaburzenia psychiczne a nie opentanie

opĘtanie, moja droga Pani atrakcyjna :)

Aaahahahaha kocham Was dziewczyny!;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Włosy zdjęcie