Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wakacje bez niego?

19 maj 2011 - 09:03:54

Hej dziewczyny! Mam problem i sama nie wiem co zrobić, dlatego chciałam się poradzić. Już piszę o co chodzi. Otóż w tegoroczne wakacje mam okazje wyjechac do Włoch (Sycylia) na 3 tygodnie. Mój szwagier pochodzi stamtąd i wraz z rodziną spędzi tam urlop. Ja mogę także z nimi jechać, jesli tylko chce. Jedzenie, picie, nocleg za darmo. Potrzebuje pieniądze jedynie na własne wydatki. Przyznacie same, że taka okazja nie trafia się często. Wszystko byłoby cudownie, gdybym wiedziała co zrobić z moim chłopakiem. Jesteśmy ze sobą od ponad roku, co prawda z przerwami, gdyż nasz związek jest bardzo burzliwy, jednak mimo to kochamy się. On jest bardzo zaborczy, podejrzliwy i zazdrosny. Jesli uslyszy, że wybieram się na wakacje bez niego i to tak daleko, to przypuszczam,że nie bedzie mi chciał na to pozwolić. Jeśli jednak ja będę się przy tym upierać, to przypuszczalnie ze mna zerwie. A nie chcę go stracić. Nie wiem co mam zrobić.. Zabrać go nie mogę ze sobą, a przepuścić takie wakacje to grzech. Co Wy byście zrobiły na moim miejscu? Czy takie wakacje sa fair w stosunku do niego? Poradźcie.

wakacje bez niego?

19 maj 2011 - 09:08:38

A wyobrażasz sobie życie z kimś tak zaborczym?
Związek to zaufanie, a nie więzienie. Nie powinniście się nawzajem ograniczać

wakacje bez niego?

19 maj 2011 - 09:09:05

Czemu nie możesz go ze sobą zabrąc ?
no w sumie nie wiadomo co zrobić, ale wiadomo że pojedziesz tam w celu odpoczynku a nie na podryw chłopaka, to może powiedz mu że dostałaś propozycje wyjazdu i zobacz jak on zareaguje, a wiadomo że też raczej nie powinien Cię ograniczać bo masz prawo wyjechać i tyle, a to nie powód do zerwania

wakacje bez niego?

19 maj 2011 - 09:11:02

czemu on nie może jechać z Tobą??

wakacje bez niego?

19 maj 2011 - 09:11:14

ja bym jechała- jak facet tak Cię ogranicza to znaczy, że sam jest ograniczony- a ograniczonych facetów się unika
Twój związek zapewne jest toksyczny i boisz się z niego uciec- błąd!

wakacje bez niego?

19 maj 2011 - 09:11:18

Ja bym jechała, taka okazja się często nie zdarza. A skoro Twój chłopak jest taki zaborczy, to nie wróżę temu związkowi powodzenia, no przykro mi. Na dłuższą metę nie da się żyć z taką osobą, która mocno ogranicza drugą i wszędzie dopatruje się zdrady.

Pytasz, czy wyjazd jest fair - ale przecież nie zamierzasz tam szukać innego faceta, zdradzać... to on jest nie w porządku wobec Ciebie, że stawia na pierwszym miejscu swój interes, a nie Twój. Bardziej zależy mu na tym, żeby mieć komfort psychiczny, niż żebyś spędziła miło czas. To słabe. Skoro tak bardzo Ci nie ufa, to jak będzie wyglądał wasz związek za kilka lat? Nie będzie Cię wypuszczał z domu?

Ja bym jechała.

wakacje bez niego?

19 maj 2011 - 09:11:27

bierz wakacje :D

wakacje bez niego?

19 maj 2011 - 09:12:36

Cytat
faraway18
Czemu nie możesz go ze sobą zabrąc ?
no w sumie nie wiadomo co zrobić, ale wiadomo że pojedziesz tam w celu odpoczynku a nie na podryw chłopaka, to może powiedz mu że dostałaś propozycje wyjazdu i zobacz jak on zareaguje, a wiadomo że też raczej nie powinien Cię ograniczać bo masz prawo wyjechać i tyle, a to nie powód do zerwania

zabrać go ze sobą nie mogę, ponieważ ja już bedę dodatkowym gościem w domu rodziców szwagra, a co za dużo to niezdrowo.. Nie chcę po prostu nadużywać gościnności

wakacje bez niego?

19 maj 2011 - 09:13:52

przede wszystkim czemu nie może jechać? a poza tym po ile macie lat?

wakacje bez niego?

19 maj 2011 - 09:15:20

ja miałam taki okres że miał on wyjechał do pracy na 2 miesiące do Anglii
1 miesiąc chodziłam do szkoły jeszcze a w 2 zaplanowałam wyjazd na 3 tygodnie do Włoch do mamy. I niestety okazało się, że po miesiącu wraca i miniemy się a ja nie mogłam zrezygnować już z Włoch także jechałam do mamy. I powiem Ci ta rozłąka dużo nam dała, bo też nasz związek był burzliwy. Było to jak 1.5 roku byliśmy ze sobą i teraz już wiemy że nigdzie bez siebie nie ruszymy.

Więc może warto pojechać? Przekonać sie jak to będzie podczas rozłąki? Może wzmocni to Wasz związek jak mój ?

wakacje bez niego?

19 maj 2011 - 09:15:41

Cytat
Endorfina18
przede wszystkim czemu nie może jechać? a poza tym po ile macie lat?

ja 20 on 21

wakacje bez niego?

19 maj 2011 - 09:16:13

Jedź kobieto i się nie zastanawiaj!!! Druga taka okazja w życiu Ci się nie przytrafi:) Za darmo i na Sycylię to jest coś :) A jeżeli Twój chłopak tego nie zaakceptuję to mu pomachaj i powiedz bay bay :D Wiem ,że to drastycznie brzmi ale też miałam zaborczego chłopaka i właśnie przez mój wyjazd na który oczywiście się nie zgadzał a JA I TAK POJECHAŁAM ( NA 3 MIESIĄCE). Nasz związek po moim powrocie się scalił ale już "zdrowy". I do tej pory jest cudownie , a mój chłopak wyleczył się z zazdrości :D

wakacje bez niego?

19 maj 2011 - 09:17:07

Ja bym pojechała , on nie ma prawa ci niczego zabraniać .

Małe rozstanie jest jak wiatr dla ognia.
Wznieca dużą miłość , gasi małą :)
Jedź.

wakacje bez niego?

19 maj 2011 - 09:17:14

Cytat
Endorfina18
przede wszystkim czemu nie może jechać? a poza tym po ile macie lat?
Gdybys przeczytała post wyżej, to dowiadziałabyś się dlaczego nie możę jechać. A poza tym te ciągłe pytania o wiek są juz denne.

wakacje bez niego?

19 maj 2011 - 09:17:30

masz rezygnować z wakacji, bo on jest zazdrosny, no proszę Cię, chyba żart
ja bym pojechała, jak on z tego powodu z Tobą zerwie, znaczyć to będzie,że nie dojrzał do związku i tyle
jak nie pojedziesz, będziesz skwaszona siedziała tutaj, a jak np. pokłócicie się w trakcie tych wakacji, to dopiero będziesz żalować
jedź!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dziewczyny czy to tak trudno odpisac na zapytania?