Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 16 17 --> ->|

Dziewczyny błagam ratujcie!

19 maj 2011 - 12:47:33

Ups jest mały problem ;() Ja nie mam ;)

Dziewczyny błagam ratujcie!

19 maj 2011 - 12:49:33

nie mam pojęcia.

Dziewczyny błagam ratujcie!

19 maj 2011 - 12:50:16

niestety nie pomoge

Dziewczyny błagam ratujcie!

19 maj 2011 - 12:53:58

szkoda synusia... niestety nie mam ani nie widziałam w sklepach :(

trzymaj się gosiu :*

Cytat
Nataliee91
Cytat
Swietuana
Cytat
slodkakotka
Cytat
Nataliee91
slodkakotka sam login mowi o twoim iq .
Wyobraz sobie ze nie kazdy jest materialista ,nie oceniaj wszystkich swoja miara. w tym przypadku ta maskotka nie znaczy przedmiot ktory mozna kupic wyrzucic i miec to w powazaniu. wbij sobie do glowki ze byc moze akurat ten kawalek materialu jest jest dla kogos sentymentlany, tym bardziej dla dziecka ktore lezalo w szpitalu.I jeszcze jedno : ja jako czlowiek(w pelnym znaczeniu tego slowa) wole poswiecic te kilka minut na poszukanie tego reniferka (nic mnie to nie kosztuje) niz tak jak ty siedziec na dupie i myslec co by tu napisac zeby komus dosrac.Dziekuje mam nadzieje ze tyle chociaz to zrozumialas .i juz wiesz ocb
JAKIES DZIECKO LEZY W SZPITALU NIE WIEM CZY NA TYDZIEN TAM JEST I NIE WIEM CO MU JEST,ROZUMIEM ZE TRZEBA POMAGAC CHORYM DZIECIOM FINANSOWO,ALE TU CHODZI O GLUPIEGO PLUSZAKA!DZIECKO JEST TYLKO DZIECKIEM I Z PEWNOSCIA RENIFERKA MOZNA ZASTAPIC CZYM INNYM NO ALE JAK SIE ROZPIESZCZA TO JEST JAK JEST,WG NIE JEST TO ZADEN PROBLEM,ZADEN
A ONA WZYWA WOLA O POMOC NAWET BLAGA JAKBY CHODZILO O ZYCIE JEJ DZIECKA

Jak rozpieszcza?! Ma dziecko JEDNEGO renifera i jest rozpieszczone? Naprawdę?
no slodkakotka <omg> przyznaje sie ze nie wie czy dziecko lezy tydzien czy ile a od razu wystawia negatywna opinie na temat watku a jezdzi po tych co chca pomoc, niezaleznie czy dziecko lezalo w szpitalu czy nie.Zgubilo NIEZASTAPIONA zabawke a jezeli nikogo nie kosztuje to wysilku to dlaczego ma nie pomoc.
sa ludzie i parapet ehhh..
Lepiej wyjdz stad i sie wyloguj i nie zatruwaj zycia innym.


nie wyrozumiałe osoby nie zrozumieją tego jak nie przekona się na własnym dziecku... to nie tylko zabawka to przyjaciel



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-19 12:58 przez sylvii.

Dziewczyny błagam ratujcie!

19 maj 2011 - 12:58:01

naprawdę nikt nie ma ????
nie widział????
pozdrawiam synka

Dziewczyny błagam ratujcie!

19 maj 2011 - 12:59:40

no dokładnie wiem co to znaczy ... ja mam podobnego niestety identyczny nie jest

zweryfikowana
Posty: 882
Ostrzeżenia: 2/5

Dziewczyny błagam ratujcie!

19 maj 2011 - 13:00:39

nie pomoge

Dziewczyny błagam ratujcie!

19 maj 2011 - 13:01:35

Cytat
slodkakotka
Cytat
zuken
Cytat
slodkakotka
omg ale problem,szafowiczki ocipialy wow:) o pluszaka ,reniferka,zbyt inteligentne nie jestescie

Ty nie jesteś normalna co? Wnoszę do moderatorów o zablokowanie tej użytkowniczki, która jest chamska i wszędzie szuka problemów! Tępmy idiotów;)
no czekam na zablokowanie hihihihihihihih zaraz dostaniesz ostrzerzenie:)))))))))))))))))))))
SZUKAJCIE RENIFERA HAHAHA

ej no jak mialam 2,5 roku sama lezalam w szpitalu i mialam ze soba zajaca Ilonke (prezent od babci). odpadla mu wtedy glowa i pamietam do dzis jak ryczalam. pielegniarka ja doszyla krzywo... dzisiaj sama mam 2 dzieci i.... Ilonke z krzywym lepkiem :) jest moja pamiatka z dziecinstwa i prezentem od babci. ale jak ktos zamiast mózgu ma fluid w odcieniu dark to sie nie dziwie ze nie rozmumie co to sentymentalnosc

niezweryfikowana
Posty: 1.256
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny błagam ratujcie!

19 maj 2011 - 13:03:52

Bardzo bym chciała pomóc, ale niestety nie pomogę. :(

Dziewczyny błagam ratujcie!

19 maj 2011 - 13:04:19

ja również nie mam

Dziewczyny błagam ratujcie!

19 maj 2011 - 13:05:45

nie mam, ale podbijam oczywiście- może akurat gdzieś sie znajdzie
rozumiem Cię doskonale, mój synus na krok nie opuszcza swojego ukochanego Kubusia... :)

Dziewczyny błagam ratujcie!

19 maj 2011 - 13:08:45

nawet szukałam na necie...ale nie widziałąm :(

Dziewczyny błagam ratujcie!

19 maj 2011 - 13:27:07

witam
niestety takiego samego to nie mam, ale znalazłam w domu podobne zamieszczam fotkę


Dziewczyny błagam ratujcie!

19 maj 2011 - 13:27:25

niestety ja również nie mam :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przemysl...