Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Hiszpania

wczoraj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pytanie o przelew

18 maj 2011 - 07:58:35

Witam,sprzedałam tu spódniczkę i 11.05 dziewczyna przelała na poczcie pieniądze na moje konto. No dobra,pocztą może iść do 6 dni więc czekam,czekam,czekam. Wczoraj (16stego) poprosiłam o potwierdzenie przelewu i niestety dane się nie zgadzają :/ W moim nazwisku zamiast "ę" jest "en", ulica jest poprawna ale zamiast numeru domu jest od razu kod mojej miejscowości. Numer konta się zgadza (o dziwo..) ale czy przez 2 tak istotne błędy pieniądze i tak dojdą? Proszę o pomoc.

zweryfikowana
Posty: 128
Ostrzeżenia: 1/5

Pytanie o przelew

18 maj 2011 - 08:00:50

jak nr konta jest dobrze to dojdą

Pytanie o przelew

18 maj 2011 - 08:03:04

No właśnie chyba niekoniecznie,bo np.nie możesz zrobić przelewu nie podając imienia i nazwiska odbiorcy,to jak są złe też chyba nie bardzo..

Pytanie o przelew

18 maj 2011 - 08:07:47

Wydaje mi się że nie dojdą, mi jedna wmawiała co chwilę że zapłaciła. Miesiąc czekałam ! Tylko że ona nie wpłaciła tych pieniędzy cały czas mnie zwodziła. Taką wiązankę w komentarzu jej strzeliłam, że usunęła konto.
Może problem leży gdzie indziej? Na pewno się ich nie doczekasz. Jak się wpisuje błędne dane(nawet w przelewie internetowym) to wyskakuje "dane są nieprawidłowe"

Pytanie o przelew

18 maj 2011 - 08:09:13

nie wiem ale wiem ze ja czekalam na przelew pocztowy 3 tygodnie...

Pytanie o przelew

18 maj 2011 - 08:09:54

Najważniejszy jest nr konta, a dane mogą być nawet fałszywe. Ważne, ze w nr konta nie ma żadnej literówki.

Pytanie o przelew

18 maj 2011 - 08:09:54

Tylko,że ona wpłacała na poczcie więc nie miał kto jej powiedzieć,że błędne dane. Ale kurde,ja jak coś wysyłam/wpłacam to 10 razy sprawdzam,czy aby na pewno wszystko jest dobrze,żeby uniknąć takich sytuacji. To prawie 5 dych i zależało mi,żebym miała je na piątek ehh..

Pytanie o przelew

18 maj 2011 - 08:15:21

Generalnie z poczty idą ok 3dni..z tym akurat w miarę sprawnie im idzie.
Niech dziewczyna sprawdzi to osobiście na poczcie ..

Pytanie o przelew

18 maj 2011 - 08:26:04

jeśli numer konta sie zgadza to dojda na pewno! czasami mozna wyslac przelew bez danych jesli tylko bank dopuszcza taka mozliwosc wiec nie powinno byc problemu :)

zweryfikowana
Posty: 426
Ostrzeżenia: 1/5

Pytanie o przelew

18 maj 2011 - 08:28:49

napewno dojda, nawet jakby wpisala sam nr konta to powinny dojsc

Pytanie o przelew

18 maj 2011 - 12:29:38

pieniążki muszą dojść bo nr konta sie zgadza, czasem jak podaje sie inne imię czy nazwisko w systemie wyskakuje od razu że odbiorca jest inny pod tym numerem konta

Pytanie o przelew

18 maj 2011 - 12:31:36

oj nie wiem... mi czasami przelew z poczty szedł do tygodnia...


dziewczyny szukam szafowiczek z Lęborka, zostałam oszukana i potrzebuję Waszej pomocy ;)

Pytanie o przelew

18 maj 2011 - 12:35:59

Powinny dojść bez problemu,to chyba nie jest istotne jakie dane wpisała,ważne,że numer konta się zgadza.

Ja czasem przelewam sobie z jednego konta na drugie jak akurat potrzebuję,nawet nie wpisuję nazwiska i bez problemu dochodzi:)

Pytanie o przelew

18 maj 2011 - 12:37:28

Mi dziewczyna przelewając pieniądze zrobiła błąd w nazwie ulicy i pieniążki doszły. Z tym że to było przez internet a nie pocztę także nie wiem. Najlepiej niech ona pójdzie na pocztę i się wypyta co i jak.

Pytanie o przelew

18 maj 2011 - 12:38:13

A ja mam do Was pytanie, czy napewno wystarczy TYLKO PODANIE NR RACHUNKU?
bez danych? ciekawi mnie to.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Powinnam coś dać ?