Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zostałam wysmiana :(

19 maj 2011 - 14:46:58

Świetnie wyglądałaś! Nie przejmuj się, żyj swoim życiem, ubieraj się jak chcesz :) "Be free! Be free! Like a fish in the water, like a birds on the trees!"

(;

zostałam wysmiana :(

19 maj 2011 - 14:49:30

Hm :) patrząc po zdjęciu wyglądasz ładnie. Sama bym się tak nie ubrała ale Ty masz długie ładne nogi. Mężczyźni są dziwni ;-) a laski na pewno zazdrościły Ci nóg!

zostałam wysmiana :(

19 maj 2011 - 14:51:36

dla mnie super ;))

zostałam wysmiana :(

19 maj 2011 - 14:52:46

dziewczyny takie są. daj spokój, nie przejmuj się.

zostałam wysmiana :(

19 maj 2011 - 14:53:55

fajnie wyglądasz !!! nie przejmuj się tymi wieśniarami.. z resztą one też będą za jakiś czas nosiły zakolanówki :)))

zostałam wysmiana :(

19 maj 2011 - 14:56:33

super wyglądałaś, i masz super figurę, więc nie przejmuj się;)

zostałam wysmiana :(

19 maj 2011 - 14:59:16

wg mnie jestes za gruba masz tluste nogi,nie dziwie sie ze cie wysmiewali powinnas inaczej sie ubierac

zostałam wysmiana :(

19 maj 2011 - 15:00:36

Moim zdaniem te zakolanówki to tragedia, ale jak ktoś lubi to może sobie nosić do woli. Chamstwo niestety się szerzy i nic na to nie poradzisz.

zostałam wysmiana :(

19 maj 2011 - 15:02:33

no weź kobieto zwariowałaś! :P świetnie wyglądałaś ;) i w ogóle się nie przejmuj! :) ja przerabiałam to samo nie raz nie dwa ;) i w końcu jak przechodziłam koło grupki dziewczyn,które miały coś do powiedzenia i nic a koleżanka do mnie no co Ty obgadują Cię to ja wtedy na cały regulator widocznie jestem tak zajebista,że ona marzą o tym żeby tak wyglądać ;P i była cisza jak makiem zasiał ;P:) nie martw się ;)

zostałam wysmiana :(

19 maj 2011 - 15:02:34

Eee wyglądałaś hmmm prowokująco delikatnie mówiąc, żeby nie powiedzieć jak taka co na ulicy stoi...

Masz świetną figurę!

zostałam wysmiana :(

19 maj 2011 - 15:03:16

Cytat
sliczna123
wg mnie jestes za gruba masz tluste nogi,nie dziwie sie ze cie wysmiewali powinnas inaczej sie ubierac

I nie ma blond włosów nie? :D haahhaahh. Weź się zamknij.

zostałam wysmiana :(

19 maj 2011 - 15:03:46

też chodzę w zakolanówkach i też się gapią
nic w tym dziwnego skoro nie maja i są zazdrosne
a Ty naprawdę świetnie w nich wyglądasz
nie przejmuj się takimi dziewczycami

zostałam wysmiana :(

19 maj 2011 - 15:04:24

kochana!
jestes mega laska :) masz piekne dłuuugaśne nogi i jesteś naprawdę szczupła, ja nie powiem Ci ile waże,ale o tej wadze to mogę pomarzyć, nie przejmuj się takimi laskami, zazdrosć i nic więcej... nogi do nieba, zakolanówki nie sa jakies ekstremalne przecież... gupie pindy zazdrosne były :) a Ty powinnaś być dumna,że masz takie piękne nogi i wzbudzasz podziw innych :) a szpilki tez byłyby fajne :)

zostałam wysmiana :(

19 maj 2011 - 15:04:57

gdybyś miała cycki na wierzchu i ledwo co zakryta pupe to by było w porządku,bo byś się wtedy nie odznaczała z tłumu,ale pokazałaś lafiryndom troche mody to takie wyszły efekty...super,że masz własny gust i ubierasz się tak,jak lubisz!tak trzymaj!a a lachociagami się nie przejmuj-taka ich natura:)

zostałam wysmiana :(

19 maj 2011 - 15:06:15

o ja również czułam się dziwnie kiedyś na imprezie w zakolanówkach, ale akurat teraz też stwierdzam, że niefajnie wyglądałam.
Choć za każdym razem pewnie zwracam zakolanówkami na siebie uwagę, a mój brat w ogóle mnie wyśmiał, kuzynka z Poznania na to właśnie odp, że do tu dopiero za pare lat tak będą wszyscy chodzić.
teraz chcę zamówić z Calzedonii takie capuccino kolor, może kojarzycie... Ale moja koleżanka ost. mówiła o innej dziewczynie, że jak ona się ubrała "w pończochach" itd, a miała bardzo podobne... I nie wiem.;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przemysl...