Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co mam zrobic?-dziecko

10 maj 2011 - 22:51:32

boze co za matka. i to sa skutki nie chcianej ciazy, brak antykoncepcji i zakazu aborcji:( oj jak bym taka dorwala to bym jej do dupy nakopala. no co za kurwiszcze (ze tak powiem) ze nawet dzieckiem sie nie chce zajac. szkoda maluszka. wiem co czujesz. mam 2 coreczki i nie wyobrazam sobie takiego zachowania jakie ona ma:( moim zdaniem powinniscie sie postarac zaadoptowac dziecko ale to nie bedzie latwe bo nato sie czeka nawet latami, a dziecko moga oddac do domu malego dziecka czy cos:( no ale matki to on nie ma. no jak przeczytalam ze ona chciala te dziecko komus podzucic to masakra:( wlasne dziecko. jesli ci na tym dziecku zalerzy to zrob wszystko zeby jej odebrali je a tobie i mezowi przyznali opieke... wiem ze to trudne ale tak bedzie lepiej. moze ona kiedys przyjedzie i zabierze niewiadomo gdzie dzicko, moze sprzeda, moze wyzuci na smietnik:( takiej to bym pi... zaszyla, wiciela wszystko co tam ma i niech sie wali ile chce:(

Co mam zrobic?-dziecko

10 maj 2011 - 22:56:50

Kobieto!!!!! Wielki szacun, chylę czoło. Powinnaś dostać Nobla w dziedzinie SERCA.
A dla tej pseudomatki najpierw sąd, a Wy (jeśli chcecie) starać się o bycie rodziną zastępczą.

Co mam zrobic?-dziecko

10 maj 2011 - 22:59:29

Trzymam za Was kciuki, żeby udało Wam się zostac rodziną na papierku.
Jesteś wspaniała.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nasi mężczyźni.