Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

24 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co mam zrobic?-dziecko

10 maj 2011 - 20:39:10

Jeżeli jesteście spokrewnieni, to prawo do opieki nad Konradem dostaniecie natychmiast. Nie powinni zabrac go do placówki opiekuńczej. Porozmawiaj ze swoim mężem nad tym rozwiązaniem.
Poza tym jesteś na prawdę genialną osobą. Bardzo dobrze postępujesz i nie poddawaj się. Nie pozwól żeby dziecko cierpiało za głupotę nieodpowiedzialnej matki.

Co mam zrobic?-dziecko

10 maj 2011 - 20:40:07

Cytat
magda1988-18
Rozmawialiśmy dzis z matką Konrda (wreszcie sie pojawiła) chcielismy z nia porozmawiac na spokojnie ... Niestety tak łatwo nie poszło... Było to wręcz tragiczne zwyzywała nas i trzasnęła drzwiami. Ale nie zostawimy tego tak:) Mamy namiar na bardzo fajną panią z OS. Z ktora mozemy porozmawiac o całej sytuacji i ktora postara sie nam pomóc:) Dowiedzielismy sie również ze matka konrada ma kuratora za jakies przekręty z telefonami kom. (to mnie bardzooooooo zdziwiło poniewaz mieszkamy przez scianę i nigdy go nie widziałam O_o ) No ale postaramy sie dotrzec równiez do niego:)
portemanteau
baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo bysmy chcieli ale to nie takie proste ;(

takich ludzi jak Ty i Twoj maz to ze swieca szukac.
trzymam kciuki, zeby udalo wam sie adoptowac tego chlopczyka:)

Co mam zrobic?-dziecko

10 maj 2011 - 20:42:53

Myślę, że jeśli pójdziecie do opieki społecznej i wyjaśnicie wszystko to sprawa po jakimś czasie może zostać złożona do sądu, tej sąsiadce zostanie zabrane prawo rodzicielskie, a skoro się rak przywiązaliście do tego dziecka tzn, że macie dobre serce i możecie go zaadoptować ;)
Życzę powodzenia ! ;]

Co mam zrobic?-dziecko

10 maj 2011 - 20:45:23

Cytat
aduskakk
Jesteś urocza!:) Takich osób juz coraz bardziej brakuje na tym świecie.

Popieram! Aż mi się łezka w oku zakręciła, jak czytałam to co napisałaś. Jestem pełna podziwu! I też uważam, że w tym przypadku adopcja chyba byłaby najlepszym wyjściem, tym bardziej, że - jak napisałaś - chciałabyś mieć więcej dzieci. To dziecko może nie będzie urodzone przez Ciebie, ale przecież już kochasz je tak, jakby było Twoje, a z tego co piszesz, na pewno bardziej niż jego matka! Także myślę, że wyjściem tu jest albo zaadoptowanie go, albo stworzenie mu rodziny zastępczej:) Powodzenia:)

Co mam zrobic?-dziecko

10 maj 2011 - 20:45:57

Często takie sprawy są na polsacie w dlaczego ja albo trudne sprawy, że ktoś podrzuca komuś dziecko tak jak ty napisałaś na 2-3 godziny, a zostaje na 2-3 dni. Matka zła, imprezuje, w rezultacie ci "dobrzy" ( w tym przypadku ty ;)) adopują dziecko, albo sprawą sądową, albo matka sama sie na to zgadza :) Czasami oglądam te programy jak mi sie nudzi, ale jak widać czasami się przydają :P

Co mam zrobic?-dziecko

10 maj 2011 - 20:52:31

Może zostalibyście dla niego rodziną zastępczą, skoro i tak planujecie sporo rodzinę?:)

Co mam zrobic?-dziecko

10 maj 2011 - 20:58:00

Może go adoptuj? Skoro i tak go wychowujesz, to powinni Ci pozwolic. Przecież ona to tą matką jest chyba tylko z nazwy...

Co mam zrobic?-dziecko

10 maj 2011 - 21:00:51

czytam twoje wypowiedzi i widze ze nie bedzie wam latwo przebrnac przez to wszystko. ale trzymam za was kciuki i mam nadzieje ze Konrad bedzie wasz.
powodzenia ;p

Co mam zrobic?-dziecko

10 maj 2011 - 21:05:04

JA bardzo bardzo bardo bym chciała zeby Konrad był z nami:) To był by najpiekniejszy prezent jaki dostalismy:)
Nie poddamy sie tak łatwo. Inni znajomi nam sie dziwią mówia przeciez jestescie młodzi, urodzisz drugie to bdzie Wam ciężko jeszcze z konradem... Ale my już go pokochalismy jak swoje dziecko. Nawet moj synek Kubuś pokochał go całym serduszkiem..:) Przeplakałam juz tyle nocy nie raz jestem wciekła ze tak mało moge zrobić ale wystarczy spojrzeć w te śliczne maluśkie niebieskie oczka i wszystko przechodzi :)

Co mam zrobic?-dziecko

10 maj 2011 - 21:07:19

jeżeli masz możliwość adopcji to adoptuj wiem,że cały proces jest złożony i długo trwa ale to lepiej jak będzie z kimś kto mu da ciepło niż jak trafi nie wiadomo do jakich ludzi :(

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

Co mam zrobic?-dziecko

10 maj 2011 - 21:13:47

jEZELI MACIE WARUNKI MOZECIE ZOSTAC RODZINA ZASTEPCZA I DOSTANIECIE Z OPIKI JESZCZE 930ZL MIESIECZNIE NA DZIECKO

Co mam zrobic?-dziecko

10 maj 2011 - 21:17:39

jestes naprawde wspaniala osoba!!!

Co mam zrobic?-dziecko

10 maj 2011 - 21:18:10

Skoro sama chcesz miec 4 czy 5 to sorry moze to szalony pomysł,ale starałabym sie o opieke nad tym dzieckiem. No i pozbawilabym matke praw rodzicielskich,zeby za kilka lat nie latała i nie chciala kontaktu z małym

Cytat
magda1988-18
JA bardzo bardzo bardo bym chciała zeby Konrad był z nami:) To był by najpiekniejszy prezent jaki dostalismy:)
Nie poddamy sie tak łatwo. Inni znajomi nam sie dziwią mówia przeciez jestescie młodzi, urodzisz drugie to bdzie Wam ciężko jeszcze z konradem... Ale my już go pokochalismy jak swoje dziecko. Nawet moj synek Kubuś pokochał go całym serduszkiem..:) Przeplakałam juz tyle nocy nie raz jestem wciekła ze tak mało moge zrobić ale wystarczy spojrzeć w te śliczne maluśkie niebieskie oczka i wszystko przechodzi :)

Zycze Wam powodzenia z całego serca:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-10 21:18 przez marysiamd.

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

Co mam zrobic?-dziecko

10 maj 2011 - 21:23:47

Jesteś świetna ! Kochana zastanówcie się może z mężem czy nie przygarnąć małej niewinnej istotki :)

Co mam zrobic?-dziecko

10 maj 2011 - 21:28:47

jesteś wspaniała!!!
musicie to zgłosić i spytaj się prawnika co zrobić,

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KRADZIEŻ A PRZYJAŹŃ