Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Hiszpania

wczoraj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 289
Ostrzeżenia: 2/5

zazdrość

07 maj 2011 - 21:41:51

jestem strasznie zazdrosna o mojego faceta i nie chodzi o to, że boje się, że mnie zdradzi, ale poprostu jestem zazdrosna... Nie wiem jak to zmienić... Nie pokazuje mu tego, bo nie chcę go zamęczyc, toczę poprostu walkę wewnętrzną ze sobą. Jak to zwalczyć? Też tak macie? Jak sobie radzicie?

zazdrość

07 maj 2011 - 21:45:33

Ja mam to samo, sama z tym walczę i chętnie się dowiem jakie metody mają inne dziewczyny...

zweryfikowana
Posty: 679
Ostrzeżenia: 1/5

zazdrość

07 maj 2011 - 21:46:47

tez tak mam, ale moj tez taki jest wiec sie rozumiemy i staramy nie dawac okazji drugiej osobie do zazdrosci;p
ale to jest meczace, choc ja wiem ze mi sie to nigdy nie zmieni, mimo tego,że juz na prawde nie mam sie o co przyczepić. ;d

zazdrość

07 maj 2011 - 21:47:32

Ja nie jestem zazdrosna. To znaczy jestem w granicy rozsądku - nie świruję, nie sprawdzam mu telefonu/gg, nie robię awantur... pracuje z samymi dziewczynami prawie, więc bym zwariowała, gdybym była zazdrosna.

zweryfikowana
Posty: 4.792
Ostrzeżenia: 2/5

zazdrość

07 maj 2011 - 21:48:29

Hmm. nie wiem jak możesz sobie z tym poradzić ale nie pokazuj mu tego.. to niszczące dla związku. taka chorobliwa zazdrość.

http://forum.szafa.pl/3/3520076/3520190/_subject_.html#msg-3520190 pomocy

zazdrość

07 maj 2011 - 21:49:04

hi hi :d my też tak mamy a wiemy ze nie mamy o co :D

niezweryfikowana
Posty: 3.024
Ostrzeżenia: 1/5

zazdrość

07 maj 2011 - 21:49:23

mój jest aktualnie w anglii i niestety moja okropna zazdrość uderza w niego z podwójną siłą ;(... ostatnio się kilka dni do siebie nie odzywaliśmy bo sobą wkręciłam że dziewczyna jego brata mu się podoba bo ciągle o niej mówi a on mi poprostu opowiadał coś a ja sobie co innego dobrałam do głowy!... Masakra nie potrafie z tym walczyć teraz...;(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-07 21:50 przez Nasia_1989.

zazdrość

07 maj 2011 - 21:50:04

dziewczyny, a może to z nudów? Nie macie swoich pasji i zainteresowań i wtedy myślicie sobie co on tam z kim robi gdzieś tam. Zależy jaki to rodzaj zazdrości, czasami taka żartobliwa zdrowa zazdrość jest całkiem fajna, bo wiemy, że partner nas kocha i zależy mu. Natomiast taka chorobliwa zazdrość wynika z braku zaufania, potrzeby nad-uwagi, bo nie spędza ze mną czasu, tylko z kolegą

zazdrość

07 maj 2011 - 21:50:26

Cytat
nightlife
Ja nie jestem zazdrosna. To znaczy jestem w granicy rozsądku - nie świruję, nie sprawdzam mu telefonu/gg, nie robię awantur... pracuje z samymi dziewczynami prawie, więc bym zwariowała, gdybym była zazdrosna.


to znaczy ja też umiarkowanie :D

zazdrość

07 maj 2011 - 21:50:36

ja tez tocze walke ze sobą ;( a wiem ,że nie mam powodów ,aby być zazdrosna...

zazdrość

07 maj 2011 - 21:51:06

Cytat
Nasia_1989
mój jest aktualnie w anglii i niestety moja okropna zazdrość uderza w niego z podwójną siłą ;(... ostatnio się kilka dni do siebie nie odzywaliśmy bo sobą wkręciłam że dziewczyna jego brata mu się podoba bo ciągle o niej mówi a on mi poprostu opowiadał coś a ja sobie co innego dobrałam do głowy!... Masakra nie potrafie z tym walczyć teraz...;(
a czy siostra jego brata to nie przypadkiem również jego siostra?;D
o już poprawiłaś ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-07 21:51 przez vertigo.

niezweryfikowana
Posty: 3.024
Ostrzeżenia: 1/5

zazdrość

07 maj 2011 - 21:52:47

Cytat
vertigo
Cytat
Nasia_1989
mój jest aktualnie w anglii i niestety moja okropna zazdrość uderza w niego z podwójną siłą ;(... ostatnio się kilka dni do siebie nie odzywaliśmy bo sobą wkręciłam że dziewczyna jego brata mu się podoba bo ciągle o niej mówi a on mi poprostu opowiadał coś a ja sobie co innego dobrałam do głowy!... Masakra nie potrafie z tym walczyć teraz...;(
a czy siostra jego brata to nie przypadkiem również jego siostra?;D
o już poprawiłaś ;p

wiem wiem sory;p co innego pomyślałam co innego napisałam;p

zazdrość

07 maj 2011 - 21:53:21

idz do wrozbity powie ci co masz zrobic ;)

zweryfikowana
Posty: 1.283
Ostrzeżenia: 2/5

zazdrość

07 maj 2011 - 21:56:07

ja tez tak mam i razem sie z tego smiejemy, bo on tez jest strasznie zazdrosny.
Staramy sie nie utrudniac sobie zycia nawzajem, nie stwarzamy podejrzanych sytuacji, o wszystkim sobie mowimy itp ale ta zazdrosc i tak gdzies tam gleboko siedzi i mnie az... rozrywa od srodka czasami...

zazdrość

07 maj 2011 - 21:56:29

Ja tez raczej nie jestem. mamy zaufanie do siebie:) Na poczatku zwiazku nie bylam wcale jeszcze mi tak nie zalezalo, pozniej patrzylam spod byka na kazda dziewczyne z ktora rozmawial ale to jakos samo przeszlo i teraz w gruncie rzeczy nie jestem:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kto ?