Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wróżbita maciej

26 cze 2011 - 12:38:51

nie w zyciu nie dzwonilam i nie zamierzam ...już lepiej kupić gazetę i horoskop przeczytac ;p;p

wróżbita maciej

26 cze 2011 - 12:41:50

a widzialyscie odcinek jak jakis facet zadzwonil i go zjeba* ze pierdzieli glupoty i naciaga starszych ludzi ktorzy dzwonia i kase traca? cos niecos sie posprzeczali na wizji ale pozniej faceta rozloczylo a maciek sie tlumaczyl ze to dziala jak ktos wierzy bo jak nie to wrozba sie nie sprawdza hahaha. pozatym jak dzwoni baba ze smutnym glosem i pyta czy sprzeda dzialke ktora juz jest w sprzedazy to i ja przewidze ze ma problem (poznac po tym smutnym glosie) i powiem ze dzialke uda sie sprzedac za kilka/kilknascie miesiecy (co chyba jest logiczne i na 99% trafne)

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 2/5

wróżbita maciej

26 cze 2011 - 12:43:59

dziewczyny, wiem, że to nie na temat, ale.. zaginęła moja znajoma, założyłam wątek na szafie, jakbyście mogły zajrzeć, to byłabym wdzięczna.. może któraś z Was ją widziała.. http://forum.szafa.pl/8/3819922/ ; Z góry dziękuję za pomoc i zainteresowanie!!

wróżbita maciej

26 cze 2011 - 12:47:28

Sory ale wybuchłam śmiechem jak przeczytałam twoja wypowiedź :
,,[...]bo ja Wam powiem, że kiedyś usilowałam się do niego dodzwonić jak był na wizji i straciłam 40zł i się nie dodzwoniłam, a dzwonilam jak linie rzekomo byly wolne;/'''
Przecież oni to specjalnie robią żeby naciągać ludzi na kasę, to nie ma różnicy jak linia jest wolna czy inna.

wróżbita maciej

26 cze 2011 - 12:54:03

hahhaa;D uwielbiam Macieja;D zawsze przed snem oglądam, koleś jest tak nakręcony że masakra.Na wróżbiarstwie się zna tyle co ja ale za to emanuje od niego pozytywna energia, usmieje się czasem do łez.

wróżbita maciej

27 wrz 2011 - 17:20:06

Witam serdecznie.
Dopiero weszłam teraz na ten watek i teraz odpisuje. Muszę Wam powiedziec, ze nie dziwia mnie wasze wypowiedzi. Jestem realistka az do bolu, co nie widze, nie dotkne, nie poczuje, w to nie uwierze. Kto oglada Macieja w telewizji ma takie samo odczucie i opinie o nim, bo zachowuje sie smiesznie i juz jest taki, co to wszystkie rozumy pozjadal.Niestety, woda sodowa do glowy mu uderzyla.I nie bede tu jego bronic, bo ani to moj interes, ani moja sprawa.Mowila bym to samo co wy,gdyby........ Trafilam do niego w krytycznym dla mnie czasie,psychicznie bylam na dnie,mialam wiele pytan:dlaczego, co teraz bedzie, czy bedzie choc troche swiatla w moim dalszym zyciu? Bylam tak zalamana i pytalam siebie i wszystkich naokolo dzien i noc: dlaczego?!!!!! Powiem tez ze trzeba miec odwage wysluchac o swojej przyszlosci szczegolnie jezeli bedzie zla.Ten obcy facet powiedzial mi moja przeszlosc,terazniejszosc i przyszlosc. Otworzylam "gebe" jak mowil o przeszlosci,o faktach ktore tylko ja znalam.Jak mowil o tym co teraz mi sie przydarzylo,jak sie czuje,co mysle, to z wielka wiara juz sluchalam o swojej przyszlosci.Nie pytalam o nic,on sam znal moje pytania, zmartwienia i obawy. Tego sie nie da opisac,to trzeba przezyc. Na drugi dzien bylam jeszcze tak oszolomiona,ze w pracy powiedzialam kolezankom.Reakcja ich byla taka jak tu piszecie na forum.Co jakis czas podchodzila do mnie jedna z kolezanek proszac o telefon do Macieja,na drugi dzien byly tak oszolomione jak ja. I co trafnosc Macieja byla 99% u kazdej. Jest pelno naciagaczy,oszustow a ten program to juz wogole zdzierstwo.Ale wiem jedno: Maciej to fenomen,on ma dar jakiego nie maja inni. Bylam u niego wielokrotnie i zawsze sprawdzalo sie w 100%.Jego stali klienci stracilismy go,bo stal sie bardzo drogi, trudno dostepny i bardzo medialny. Na wizji to nie ten czlowiek jakiego znalismy wczesniej,juz nie umie rozmawiac z nami. Probowalam ja i moje kolezanki z innymi,ale po takim wrozbicie odrazu wiem co kto wart. I jeszcze jedno.nie nalezy krytykowac ludzi,ze korzystaja z wrozek. Nigdy nie wiadomo jaka tragedia nam sie przydarzy,nie zawsze pomoga przyjaciele i rodzina,lekarz i psycholog.Jezeli on nie szkodzi nikomu to czemu go wyzywac?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Robert Miles - Fable