Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 21:53:06

Sfazowany facet, językiem pierdoły mieli.. ;p

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 21:53:21

hehe . To się dałaś . Ja czytałam wypowiedź trakiej " wróżki " . Jej zadaniem jest jak najdłużęj utrzymać cię na linii , powiedzieć ci co chcesz słyszeć , i udawać że coś tam widzi w kartach ... :D
ej na jakim o n jest kanale i o jakiej godz ? bo w necie nie ma ;D
ej na jakim o n jest kanale i o jakiej godz ? bo w necie nie ma ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-07 21:56 przez aska1374.

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 21:54:16

Cytat
oryginal
pomógł mi odkryc punkt g
na końcu słowa shopping :I

Hahaha... Padłam ^^

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 21:57:32

z tego co widać na naiwności ludzi można dobrze zarobić apropo takich głupich i nie majacych sensu programów.. ;)
nie wiem czy ci ludzie robia z siebie idotów dzwoniąc tam czy telewizja robi z nich idiotów wstawiajac na wizje takie programy..
tak czy srak nie moje pieniądze wiec co mi do tego :D

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 21:58:14

jedna dziewczyna tu na forum pracowała jako telewróżka :D opowiadała kiedyś jakie śmichy odchodziły i jakie mieli szkolenia, żeby mamić ludków :D

zweryfikowana
Posty: 1.283
Ostrzeżenia: 2/5

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 21:59:47

cudowny jest. Jak mi smutno to go słucham, co by nie powiedział i tak mi humor poprawia. Takim wróżbitą jak on to i ja jestem i za darmo udzielam porad.

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 22:00:59

Cytat
orijanna
jedna dziewczyna tu na forum pracowała jako telewróżka :D opowiadała kiedyś jakie śmichy odchodziły i jakie mieli szkolenia, żeby mamić ludków :D

masz linka do forum :D ?

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 22:02:09

Tak i usłyszysz od wróżbity Macieja : Pani na pewno wie o co mi chodzi, na pewno pani wie o co mi chodzi :) i tyle z wróżby hahhaha

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 22:03:00

Cytat
anisia888
hahaha nieraz jak nie moge zasnąć i latam po kanałach bo jak zwykle wieczorami nic ciekawego nie ma to lubie się z niego pośmiać ale żeby do niego dzwonić to nieee nigdy strata kasy i zresztą nie wierze w jakieś gwiazdy, taroty itp :))

zgadzam się co do tego że nieźle się tam idzie z nich ubawić xD

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 22:06:27

Cytat
blondyneczka_69
Heh ten koleś wymiata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sfazowany jest.
Można sie pośmiać.
Nawet nagrałam se go na telefon i jak mi smutno to puszczam se filmik i od razu mi weselej....................... hahahahaha


Nie wież w to. Oni maja gotowe teksty....... Gadaja mu do słuchawki a nóż widelec komuś sie sprawdzi........... hehe.

Pozdrawiam

Hahaha dokładniee!! ma coś z głową :D zawsze jak wracam z imprezki,i włączam TV o akurat muszę trafić na niego ;D

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 22:07:59

Cytat
paulusia_anusia
i tak samo wysylaja sms na te wszystkie loterie i wielki lament ze kase zjadlo, powinno sie taki ludziom odebrac prawo do glosowania itp. bo kazdy kit mozna im wcisnac.

ja ci moge powroz! na prv podam nr tel! wroze z błota!
Hahahahahaha!!!!!!!!!!!!!! Jak z błota,to ja chce!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 22:09:35

no w kogo jak w kogo ale we wróżbitę Macieja to nijak nie wierzę. przecież wystarczy obejrzeć choć minuty tych jego wróżb i on nic konkretnego nie mówi. a od razu jak się wypowie to rozłączają dzwoniącego człowieka to nawet nie ma jak zweryfikować czy się czymś nie pomylił czy nie:P

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 23:21:56

Gdzieś na jego stronie w regulaminie jest napisane, że program ma charakter wyłącznie rozrywkowy, więc, droga założycielko wątku, już chyba nie masz żadnych wątpliwości? Mogę napisać Ci za darmo, co on powie: ja myślę, że pani doskonale wie o czym ja mówię. Dziękuję bardzo za uznanie.
Najgorsze jest to, że niektórzy ludzie dzwonią ze swoimi prawdziwymi problemami, a telewizja robi z nich idiotów. Pamiętam, że kiedyś dla śmiechu oglądałam i jakaś babeczka dzwoniła, bo miała problemy w rodzinie. On powiedział, że coś się tam psuje, ona przyznała mu rację, mówi, że rzeczywiście od jakiegoś czasu jest źle, a on z szerokim uśmiechem: aaa dziękuję bardzo za uznanie. Nawet nie chce się tego komentować.

wróżbita maciej

26 cze 2011 - 12:17:49

Ja dodzwoniłam się do Macieja za pierwszym razem aż dwukrotnie jest niesamowity polecam go jak najbardziej -każdego pocieszy na wizji i rozbawi -Fanka;)

wróżbita maciej

26 cze 2011 - 12:19:31

lubię go :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kto ?