Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

25 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 21:53:06

Sfazowany facet, językiem pierdoły mieli.. ;p

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 21:53:21

hehe . To się dałaś . Ja czytałam wypowiedź trakiej " wróżki " . Jej zadaniem jest jak najdłużęj utrzymać cię na linii , powiedzieć ci co chcesz słyszeć , i udawać że coś tam widzi w kartach ... :D
ej na jakim o n jest kanale i o jakiej godz ? bo w necie nie ma ;D
ej na jakim o n jest kanale i o jakiej godz ? bo w necie nie ma ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-07 21:56 przez aska1374.

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 21:54:16

Cytat
oryginal
pomógł mi odkryc punkt g
na końcu słowa shopping :I

Hahaha... Padłam ^^

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 21:57:32

z tego co widać na naiwności ludzi można dobrze zarobić apropo takich głupich i nie majacych sensu programów.. ;)
nie wiem czy ci ludzie robia z siebie idotów dzwoniąc tam czy telewizja robi z nich idiotów wstawiajac na wizje takie programy..
tak czy srak nie moje pieniądze wiec co mi do tego :D

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 21:58:14

jedna dziewczyna tu na forum pracowała jako telewróżka :D opowiadała kiedyś jakie śmichy odchodziły i jakie mieli szkolenia, żeby mamić ludków :D

zweryfikowana
Posty: 1.283
Ostrzeżenia: 2/5

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 21:59:47

cudowny jest. Jak mi smutno to go słucham, co by nie powiedział i tak mi humor poprawia. Takim wróżbitą jak on to i ja jestem i za darmo udzielam porad.

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 22:00:59

Cytat
orijanna
jedna dziewczyna tu na forum pracowała jako telewróżka :D opowiadała kiedyś jakie śmichy odchodziły i jakie mieli szkolenia, żeby mamić ludków :D

masz linka do forum :D ?

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 22:02:09

Tak i usłyszysz od wróżbity Macieja : Pani na pewno wie o co mi chodzi, na pewno pani wie o co mi chodzi :) i tyle z wróżby hahhaha

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 22:03:00

Cytat
anisia888
hahaha nieraz jak nie moge zasnąć i latam po kanałach bo jak zwykle wieczorami nic ciekawego nie ma to lubie się z niego pośmiać ale żeby do niego dzwonić to nieee nigdy strata kasy i zresztą nie wierze w jakieś gwiazdy, taroty itp :))

zgadzam się co do tego że nieźle się tam idzie z nich ubawić xD

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 22:06:27

Cytat
blondyneczka_69
Heh ten koleś wymiata!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sfazowany jest.
Można sie pośmiać.
Nawet nagrałam se go na telefon i jak mi smutno to puszczam se filmik i od razu mi weselej....................... hahahahaha


Nie wież w to. Oni maja gotowe teksty....... Gadaja mu do słuchawki a nóż widelec komuś sie sprawdzi........... hehe.

Pozdrawiam

Hahaha dokładniee!! ma coś z głową :D zawsze jak wracam z imprezki,i włączam TV o akurat muszę trafić na niego ;D

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 22:07:59

Cytat
paulusia_anusia
i tak samo wysylaja sms na te wszystkie loterie i wielki lament ze kase zjadlo, powinno sie taki ludziom odebrac prawo do glosowania itp. bo kazdy kit mozna im wcisnac.

ja ci moge powroz! na prv podam nr tel! wroze z błota!
Hahahahahaha!!!!!!!!!!!!!! Jak z błota,to ja chce!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 22:09:35

no w kogo jak w kogo ale we wróżbitę Macieja to nijak nie wierzę. przecież wystarczy obejrzeć choć minuty tych jego wróżb i on nic konkretnego nie mówi. a od razu jak się wypowie to rozłączają dzwoniącego człowieka to nawet nie ma jak zweryfikować czy się czymś nie pomylił czy nie:P

wróżbita maciej

07 maj 2011 - 23:21:56

Gdzieś na jego stronie w regulaminie jest napisane, że program ma charakter wyłącznie rozrywkowy, więc, droga założycielko wątku, już chyba nie masz żadnych wątpliwości? Mogę napisać Ci za darmo, co on powie: ja myślę, że pani doskonale wie o czym ja mówię. Dziękuję bardzo za uznanie.
Najgorsze jest to, że niektórzy ludzie dzwonią ze swoimi prawdziwymi problemami, a telewizja robi z nich idiotów. Pamiętam, że kiedyś dla śmiechu oglądałam i jakaś babeczka dzwoniła, bo miała problemy w rodzinie. On powiedział, że coś się tam psuje, ona przyznała mu rację, mówi, że rzeczywiście od jakiegoś czasu jest źle, a on z szerokim uśmiechem: aaa dziękuję bardzo za uznanie. Nawet nie chce się tego komentować.

wróżbita maciej

26 cze 2011 - 12:17:49

Ja dodzwoniłam się do Macieja za pierwszym razem aż dwukrotnie jest niesamowity polecam go jak najbardziej -każdego pocieszy na wizji i rozbawi -Fanka;)

wróżbita maciej

26 cze 2011 - 12:19:31

lubię go :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kto ?