Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

gorący temat

najtańsza apteka

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 19:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 309
Ostrzeżenia: 1/5

Hej dziewczyny,

mam problem ze sprzerdażą ubranek. Wydaje mi się że mam dobre ceny patrząc na to, że wszystkie ciuszki są firmowe i w idealnym stanie.

Co robię nie tak?
Czy wogule można tu coś sprzedać?

Proszę pomużcie

zweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
sheilakita
Hej dziewczyny,

mam problem ze sprzerdażą ubranek. Wydaje mi się że mam dobre ceny patrząc na to, że wszystkie ciuszki są firmowe i w idealnym stanie.

Co robię nie tak?
Czy wogule można tu coś sprzedać?

Proszę pomużcie
nie masz drogich cen,ja sprzedaje moze nie czesto ale trafia sie ,mam mega niskie ceny,po co drogo jak i tak nikt nie kupi a lepiej jest te pare groszy zarobic i cos kupic dzieciaczką,ale ceny masz ok badz cierpliwa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-12 20:06 przez yuka_222.

Zaloz jeszcze z 5 takich watkow..Przed chwila zapytalas na innym i zalozylas drugi.Czytaj regulamin!

zweryfikowana
Posty: 309
Ostrzeżenia: 1/5

wydawało mi się że nikt nie czyta już tego co jest na 75 stronie

Masz tanio i bardzo łądne ciuszki, poczekaj, może się coś ruszy ;)

Cytat
sheilakita
wydawało mi się że nikt nie czyta już tego co jest na 75 stronie

jak zakładasz nowy wątek to on pojawia się na stronie głównej! a tak w ogóle to reklama dźwignią handlu- teraz to już pewnie coś sprzedasz!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-12 20:55 przez asiunia2706.

Cierpliwa bądź:) Moim zdaniem ceny są ok. Ja też tak miałam na początku problem ze sprzedażą, zupełnie nic. Teraz nie mogę narzekać. Więc cierpliwości:)

zweryfikowana
Posty: 309
Ostrzeżenia: 1/5

dzięki dziewczyny, dałyście mi dużo nadzieji :)

sheilakita weszłam z ciekawości na Twoje konto i powiem Ci szczerze :ceny masz niskie to fakt,ale ja np.jakbym chciała coś kupić i trafiłabym na Ciebie zrezygnowałabym na wstępie.nie mam czasu aby każdą stronę otwierać aby wyszperać interesujący mnie rozmiar,a po drugie jakoś nie mam zaufania do osób z zerowym stanem konta.
sprzedać każdy by chciał bo tu wystawienie jest za free,ale kupić to najlepiej na allegro,bo...(nie obrażając nikogo,wolny kraj i wszystko wolno-no może prawie wszystko).
I w ten oto sposób koło się zamyka.Są sprzedający-nie ma kupujących.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 801

Wątek odbieram jako reklamę własnej szafki dlatego go zamykam. Gdyby to był wątek o tytule/treści np. "Wasze sposoby na sprzedaż" to ok, ten jest w moim odczuciu zbyt personalny.
Przypominam-regulamin forum znajduje się TU

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ile za Chrzciny???