Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

wklejam link :
Ratujcie Szymonka ona go zabije!


Prosze naglasniajcie to rozsylajcie!!!Tego nie mozna tak zostawic to nie matka tylko bestia ktora zneca sie nad synem!!!!!
To tylko bezbronny maly chłopiec...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-07 23:33 przez calineczka0109.

Bożeeeeeeeeeeeee... Boże, Ty to widzisz i nie grzmisz? Szymuś w rękach potwora! Kryminał to dla niej mało!!!
Brak mi słów!!!
;-(

Straszne,gdzie jest policja.Umieli znaleśc morderców psa to może zajeli by się i tą matką.Innym dzieci zabierają za to że mają mało miejsca w domu a co z nią!!!!

to nie jest matka !która matka znęca sie tak nad dzieckiem,to się w głowie nie mieści że nic z tym nie robią tylko umarzają sprawy,a dziecko nadal cierpi,a słownictwo jej to już wogóle ,szkoda tego dzieciaczka,aż płakać mi się chciało jak tego słuchałam

Aż się popłakałam:( jak tak można krzywdzić swoje dziecko ono aż prosiło żeby go mama nie biła...ta kobieta ma coś z głową i mam nadzieje że odbiorą jej te dziecko!

O matko łzy same cisną się do oczu, a gdzie jest Ojciec dziecka? Nie widzi że dziecko jest pobite synek mu się nie skarży? Przysięgam że gdybym była świadkiem takiego zdarzenia choćby zza ściany to sama bym ja nakarmiła tak że popamiętałaby do końca życia.

(Tylko żeby mi nie leciała krew) Boże jak tak można człowiek nad psem leżącym na ulicy się pochyla i sprawdza czy się nie męczy, żeby w razie czego zawieść go do weterynarza. A tu rodzona matka ( choć matka to złe słowo w tym przypadku ale wulgaryzmów używać nie wolno a tylko takie w tej chwili cisną mi się na usta. ) własnego synka tak maltretuje.

Cytat
zuzanka2503
a gdzie jest Ojciec dziecka? Nie widzi że dziecko jest pobite synek mu się nie skarży?

Ojciec dziecka zalozyl ten profil na you tube zeby to naglasniac wszystko jest opisane na tym profilu dlaczego to robi itd. Prosze go nie osadzac on walczy o dobro dziecka w sadzie a prokurator umywa rece..Ojciec nic nie moze zrobic...
Ja nawet nie odsluchalam tego do konca bo sama mam synka i poprostu nie dalam rady tego sluchac....

.....nie dałam rady wysłuchać do końca....
Straszne//
Sama jestem matką dwóch urwisek i czasem ostro dają w kość , i jeść nie chcą ale żeby zaraz katować dziecko...../????
Oby ojcu tego chłopca udało wyrwać się go z rąk tego potwora//////

Taaak,a sławne gwiazdy i gwiazdeczki telewizyjne ratują biedne dzieci w Afryce,a wystarczy się po swoim mieście rozejrzeć!!Rozdarłabym tę babkę na pół.

Mózg w poprzek staje jak się tego słucha :/
jak tak można, jak taka matka może zajmować się dzieckiem !!!
Brak słów...Niech media nagłośnią sprawę żeby tylko nie doszło do tragedii !!!

Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie tej sprawy i duuużoooo siły w przetrwaniu tego wszystkiego dla ojca Szymonka :) Jesteśmy z Panem :)

link do programu Celownik, gdzie wyemitowano sprawę Szymonka:
http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/celownik/wideo/oblezony-bar-mleczny-17022011/3908734

(pierwsza sprawa jakiegoś baru mlecznego, następna jest o Szymonku)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-08 09:16 przez effa22.

Ona już dawno nie powinna mieć tego dziecka, przecież dzieje się tragedia i nikt tego nie widzi.
Straszne nagranie chwytające tak bardzo za serce:(:(:(:(

A słuchałyście nagrania jak matka wylała temu dziecku mleko na rękę i zamiast mu pomóc to 14 minut go lała,wrzeszczała na niego,dziecko płakało i krzyczało,żeby mama mu pomogła?Ja bym tą babkę normalnie rozszarpała i pewnie za to poszłabym siedzieć.W słusznej sprawie

co za <wymoderowano> psychopatka!!!!!!!!

Regulamin forum pkt 14: "Nie umieszczaj na forum treści, które są uznawane za wulgarne lub obelżywe (mowa tutaj również, o wygwiazdkowanych słowach oraz pisanych w obcych językach)."



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-08 11:20 przez moderator.

Boże ja mam dwóch synów i płaczę już od momentu posłuchania kilku sekund. Ja tą matkę bym tak nakarmiła i jej na klupała pożądnie. A w jakim mieście to jest. Ta sprawa nie może tak się skończyć. Boże pomóżmy temu dziecku odzyskać dzieciństwo. Jak można pomóc. Tam jest potrzebna telewizja i bardzo duże nagłośnienie tej sprawy.Nie wiem do prezydenta miasta, wójta, sołtysa. Boże zróbmy coś. Proszę....

ludzie!!! ogarnijcie sie !!!!!!!!!!!! te linki powinny trafic na maila do wszystkich kanalow telewizyjnych, uwaga ,sprawadla reportera dowszystkich!!!!!!!!!!!!!!!1 ludzie <wymoderowano>zabilabym ja!!!!!!!!!!!!!!!

Regulamin forum pkt 14: "Nie umieszczaj na forum treści, które są uznawane za wulgarne lub obelżywe (mowa tutaj również, o wygwiazdkowanych słowach oraz pisanych w obcych językach)."



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-08 11:21 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

potrzebujesz pieniązków?nie musisz wierzyc!:)