Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 15:45:05

kejsi ja tez mysle ze u mnie by sie cos znalazlo, a jak nie to jest duzo okolicznych miejscowosci gdzie sa szkoly, do miasta mam 5 km wiec mysle ze zawsze gdzies bym prace znalazla, tylko najpierw trzeba studia skonczyc...a mnie sie strasznie nie chce..:( a tobie?
Zreszta tez kosztuja, u mnie w Nowym Saczu trzeba zaplacic okolo 450 zł za miesiac, a u ciebie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-07 15:46 przez sasha_250.

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 15:51:00

Mi też się nie chce !!!!!!! oj nie ale bez wykształcenia ani rusz :((( Wiesz że nawet nie wiem ile u nas to kosztuje tzn.ja do jednego miasta mam 20 km a drugiego jakoś 50 czy 70 i tam dalej bym chciała bo tu bliżej to ponoć nie chcą nigdzie uznawać dyplomów z tej szkoły. A i najpierw to jakąś pracę bo skąd na te studia wziąć ??? Boszzzz tyle przeszkód :D

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 15:55:00

dokladnie tak jak u mnie!:) haha. a jeszcze zeby prace znalesc to czekam az moja mamuska zjedzie z zagranicy, zeby z mala zostala, dokladnie ile przeszkod:( ale mnie tez to trzyma ze dyplom jest teraz najwazniejszy, nie chce byc sprzedawca ani sprzataczka na przyklad :( chociaz zadna praca nie chanbi, nie chce nikogo obrazac..

A co robi twoj maz kejsi, sami mieszkacie?

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 15:55:28

DAROLISEK ależ tu nikt się nie kłóci... Jest w ręcz przeciwnie, każda o sobie coś pisze i wymieniamy się zdaniami tylko
KEJSI, SASHA to Wam gratuluję wytrwałości w szkole... Z jednej strony fajnie jest mieć taką pracę ale z drugiej to chyba jest troszkę męczące... Ja bym sobie nie dała rady



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-07 15:58 przez kiwanczuk893.

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 16:10:18

Hej a ja mam na imie Ania mam 25 lat ,od5lat jestem mezatka .Moja coreczka ma 21 m za 2 dni w sumie 22 m:)
Siedze w domu i juz mnie to dobija :(
Zlozylam Cv do pracy i czekam na tel narazie gluchy ,mam nadzieje ze zadzwonia:)

A tak pozatym jestem z wielkopolski okolice Turku .Moze znajdzie sie jakas mamusia ktora mieszka niedaleko :)

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 16:15:51

Mój mąż w Straży Granicznej pracuje...w ciągu pół roku idzie na emeryturę-bo u nich inaczej staż pracy się liczy i on będzie w domu z dzieciakami a ja może znajdę jakąś robotę hmmmm A mieszkamy sami-do mojej mamy mam 10 kroków mieszka w domu obok.

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 16:17:54

Cytat
kiwanczuk893
NATASZA30 No wiesz co, dlaczego tak piszesz o zgrozo na swój wiek? Masz super rocznik i tyle z resztą jak każda z nas ile by nie miała lat... Najważniejsze to czuć się młodą a nie narzekać jak stara babka hi hi, chodź i takie czasami są super bo mają ekstra podejście do życia
napisałam "o zgrozo" bo niedawno odbierałam dowód a tu już 30 lat mineło jak jeden dzień...jakieś 20 lat temu uważałam że ludzie po 30 stce to starcy nad grobem :)
Tak podczytuję i chyba jak narazie tylko ja wróciłam do pracy. Mam studium i studia licencjackie a marzy mi się magisterka, tylko nie wiem kiedy i za co.
No i of kors też mam gg i nk :)

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 16:20:48

No my tez sami, fajnie jest:) hehe, moj maz pracuje w firmie ochraniarskiej. I o czym jeszcze poklikamy?

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 16:21:26

Witam... Mam na imię Ewa mam 23 lata i jestem mamą 16 miesięcznej Wiktorii. Też siedzę w domku i się nudzę :( chociaż u mnie to sporo matek z dziecmi, więc jak ładna pogoda to jest co robić :) mieszkam pomiędzy Wrocławiem a Sobótką. Też jestem chętna na nowe znajomości :) Pozdrawiam

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 16:23:20

Cytat
efffa88
Witam... Mam na imię Ewa mam 23 lata i jestem mamą 16 miesięcznej Wiktorii. Też siedzę w domku i się nudzę :( chociaż u mnie to sporo matek z dziecmi, więc jak ładna pogoda to jest co robić :) mieszkam pomiędzy Wrocławiem a Sobótką. Też jestem chętna na nowe znajomości :) Pozdrawiam

he he w sobotce to ja mam rodzinke:):)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-07 16:23 przez niunka221.

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 16:24:10

Ja z Wrocka jestem :)

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 16:26:44

Cytat
niunka221
Cytat
efffa88
Witam... Mam na imię Ewa mam 23 lata i jestem mamą 16 miesięcznej Wiktorii. Też siedzę w domku i się nudzę :( chociaż u mnie to sporo matek z dziecmi, więc jak ładna pogoda to jest co robić :) mieszkam pomiędzy Wrocławiem a Sobótką. Też jestem chętna na nowe znajomości :) Pozdrawiam

he he w sobotce to ja mam rodzinke:):)

hehe super... piękne widoki przez cały rok :)
Cytat
Natasza30
Ja z Wrocka jestem :)[/quot

ojoj to blisko :) teraz jestem czesto we Wrocku bo prawko robie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-07 16:30 przez efffa88.

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 16:34:38

jak by któraś mama chciała popisac to zapraszam, moje gg 12406048 :) a tak poza tym to ja bym nawet chciała isc do pracy wtedy można poznac wiele osób ale niestety nie mam z kim zostawic córki bo sama ją wychowuje więc tak siedze całymi dniami sama z nią i naprawdę czasami to już nie da sie wytrzymac takie nudy są i wogóle jakoś smutno.

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 16:34:55

Bardzo chetnie, tez siedze w domu, nie mam w moim miescie za duzo znajomych.Mam na Imie iza,mam 35lat i mam 2,5 rocznego Kube i 12 letnia Dominike:)Mój komunikator tlen to ****@**** (dla własnego dobra nie podawaj emaili na forum. Administracja)

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 17:07:28

Cześć, a ja jestem Agnieszka, jestem młodsza od Was mam 20 lat a synek 2,5 roku od września mężatka, od października studentka zarzadzania :) Mąż dzisiaj rano wyjechał za granicę do pracy na 7 tygodni i mi nie wesoło. Jestem z wielkopolski i też w Sobótce mam rodzinę :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Uwaga traumatyczne nagrania Prosze naglasniajcie to!