Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 12:50:47

Witam wszystkie mamy. Mam na imię Marlena mam 21 lat i wychowuje 18miesięczną córeczkę Julkę. Obecnie siedzę cały czas w domku z córcią, nigdzie praktycznie nie wychodzę bo nie mam gdzie, koleżanek z dziecmi też za bardzo nie mam więc z przyjemnością poznam jakieś mamusie tutaj :) oczywiście też mam gg i konto na nk :) Jeżeli jest chętna mamusia to proszę pisac ;) Chodzę jeszcze na studium policealne na rachunkowośc więc jeszcze w weekendy sobie z domu wyskoczę i moge w szkole z koleżankami pogadac ale tak to na codzień mi tego brakuje i w domu samemu można się zanudzic :)

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 12:52:51

ooo mój mąż ma rodzinkę w opolu... To super jak jesteś zakręcona, wydaje mi się że mało jest takich kobitek:D
Jak chcesz to podaj mi tu jakieś swoje dane gdzie mogłabym Cię znaleźć
MARLENA22 Witamy:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-07 12:57 przez kiwanczuk893.

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 13:17:52

hmm praca... temat rzeka. Ja np. mogę wrócić do pracy i to nawet od zaraz, moja była szefowa ciągle dzwoni żebym pamiętała że ciągle miejsce na mnie czeka. Tylko z kim zostawić młodą? babcie oby dwie pracują jedna w Polsce druga we Włoszech żadna nie jest chętna na siedzenie z wnuczką. Przedszkole zabierze pół mojej wypłaty, opiekunka tyle samo. Moja przyjaciółka zostawia synka z opiekunką b pracuje, mały ma 2 lata nie mówi, sam nie umie jeść masakra, nie chce takiego losu dla mojej córci dlatego siedzę w domu.

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 13:26:47

KESSY No to faktycznie nie wesoło masz... Tak czasami wychodzi że lepiej liczyć na siebie niż na kogoś... plusy i minusy są we wszystkim jakby nie było...

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 13:37:41

Witam Was Kochane Mamitki:)
Mam na imię Magda28 lat, córcie Wikusie 18 m-cy i tez jestem na wychowawczym. Ja skończyłam edukację wczesnoszkolną niestety u nas jest ciężko z pracą po tym kierunku bez znajomości , szara rzeczywistośc-dyplom mgr się marnuje no cóż takie życie.Oczywiście posiadam GG i konto na nk i facebooku. Chętnie poklikam i ponarzekam .piszcie .zapraszam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-07 14:00 przez magdzik100.

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 13:48:21

Cytat
magdzik100
Witam Was Kochane Mamitki:)
Mam na imię Magda28 lat, córcie Wikusie 18 m-cy i tez jestem na wychowawczym. Ja skończyłam edukację wczesnoszkolną niestety u nas jest ciężko z pracą po tym kierunku bez znajomości , szara rzeczywistośc-dyplom mgr się marnuje no cóż takie życie.Oczywiście posiadam GG 9697360 i konto na nk i facebooku. Chętnie poklikam i ponarzekam .pozdrawiam

hej, a jakieś namiary?ja mam dziś wspaniały humor żeby posłuchać narzekań ;)

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 13:48:40

dziewczyny mam taką sugestie żeby nie pisać tu numerów gg i tym podobnych. Forum może czytać każdy, a wariatów na tym świecie nie brakuje. lepiej na priv i wtedy powymieniajmy się numerami itp.

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 13:59:40

hej mam na imie natalia jestem mama 2 letniej aniki i 7 miesiecznej nikoli chetnie zapoznam sie z innymi mamuskami .Posiadam konto na nk i facebooku,mam tez gg

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 14:05:02

Cytat
kasiek751
Hej.Jestem mamą 7-mioletniego chłopca i 2-letniej dziewczynki,aktualnie na wychowawczym;jeśli masz ochotę popisać-zapraszam.

Widzę, że mamy parkę w tym samym wieku ;)

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 14:37:21

Witaj MAGDZIK, super że do nas dołączyłaś... Widzę że jest tu dużo mam które uczą się w kierunku nauczyciela... Co Was ciągnie tak na ten kierunek? Ja w życiu bym nie chciała być nauczycielem, oj nie nie, to nie na moje nerwy:D
MOTYL180 Gdzie mam wysłać Ci numer gg, może byśmy poklikały



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-07 14:55 przez kiwanczuk893.

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 15:04:32

Itallly-faktycznie:-).Moja córcia podobnie jak Twoja ze stycznia 2009,synek od Twojego troszkę starszy-grudzień 2003.My mieszkamy na Górnym śląsku(zajrzałam do Twej szafki więc wiem,że Wy na Dolnym..;-))Pozdrawiam!

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 15:29:09

Cytat
kiwanczuk893
Witaj MAGDZIK, super że do nas dołączyłaś... Widzę że jest tu dużo mam które uczą się w kierunku nauczyciela... Co Was ciągnie tak na ten kierunek? Ja w życiu bym nie chciała być nauczycielem, oj nie nie, to nie na moje nerwy:D
MOTYL180 Gdzie mam wysłać Ci numer gg, może byśmy poklikały

Ja zawsze chcialam byc nauczycielka :) zawsze o tym marzylam, a pozatym tez mnie ciagnie to ze bede pracowac po pare godzin dziennie, weekendy wolne, swieta, ferie, wakacje :) czego sie chce wiecej, zwlaszcza jak sie bedzie robic to co sie chce ;) A co teraz robicie? ja siedze mala, ona rozrabia, a ja klikam i zerkam na tv:)

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 15:32:30

No w końcu jakieś miłe wątki się pojawiły a nie tylko kłótnie, aż czuć wiosną :)
Mam na imię Iwona, mam córeczkę która ma 22 miesiące, jestem na wychowawczym i do pracy na razie nie wracam bo nie mam z kim zostawić małej a po drugie nie wiem jak będzie wyglądał mój powrót bo już nie ma mojego stanowiska :(
Mała jest bardzo żywym dzieckiem więc w domu mi się nudzi
Także posiadam konto na nk i nr gg 10646410
Pozdrawiam :)

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 15:39:20

Cytat
sasha_250
Cytat
kiwanczuk893
Witaj MAGDZIK, super że do nas dołączyłaś... Widzę że jest tu dużo mam które uczą się w kierunku nauczyciela... Co Was ciągnie tak na ten kierunek? Ja w życiu bym nie chciała być nauczycielem, oj nie nie, to nie na moje nerwy:D
MOTYL180 Gdzie mam wysłać Ci numer gg, może byśmy poklikały

Ja zawsze chcialam byc nauczycielka :) zawsze o tym marzylam, a pozatym tez mnie ciagnie to ze bede pracowac po pare godzin dziennie, weekendy wolne, swieta, ferie, wakacje :) czego sie chce wiecej, zwlaszcza jak sie bedzie robic to co sie chce ;) A co teraz robicie? ja siedze mala, ona rozrabia, a ja klikam i zerkam na tv:)

Ja też od zawsze chciałam byc nauczycielką-nawet młodsze dzieciaki z podwórka uczyłam i bawiliśmy się w szkołę :D Później mi przeszło ale teraz myślę żeby do tego wrócić i tak jak piszesz -dużo wolnego,kilka godzinek dziennie pracy no i u mnie byłaby możliwość pracy w mojej miejscowości...tak myślę . Chciałabym ale co z tego wyjdzie...czas pokaże :)

Poznajmy się i poklikajmy

07 mar 2011 - 15:39:33

...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-21 22:13 przez motyl180.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Uwaga traumatyczne nagrania Prosze naglasniajcie to!